Veľká “papuľa” na vedenie štátu nestačí
16. decembra 2020 20:25,
Prečítané 4 385x,
cudzinec,
Nezaradené
A potom obyčajne nasleduje zbabelý útek do ústrania.Stalo sa – predsa len bolo v opozícii teplo,hoci nevábne to tam páchlo – najmä primitivizmom najhrubšieho zrna.
Obyčajný cirkus ostal cirkusom.Sotva sa tomu možno diviť,však čo nohy a rozum malo,veľmi rýchlo utekalo od JEDINÉHO SPRAVODLIVÉHO A NEOMYLNÉHO na Slovensku.Ani mu to nevadilo,však prašule za volebný výsledok parazitovania na cudzích osudoch ostali,a ľudí nepotreboval.Zvlášť nie takých,čo chceli robiť serióznu prácu pre ľudí a potrebovali na to financie,pridelené štátom.
Médiá sa divia – kdeže je ? Prečo sa už nevyškiera pred kamerou ? Ich hrdina a idol stiahol chvosť a zaliezol … však vieme,kam.
S veľkou papuľou je možné by hrdinom v krčme,alebo pri vrieskaní pred domom triedneho nepriateľa,kde sa zbehne dav,pritiahnutý nenávisťou,párkami a pivom zadara (kdeže,z peňazí,ktoré mali slúžiť na ůplne iné účely) … na vedenie štátu však nestačí.
25.01.2026
Snaha o konsolidáciu verejných financií (rozkradnutých a porozdávaných politikmi) sa zmenila na legitímne výpalníctvo.Zákony sa (štandardne) interpretujú účelovo a tak nečudo – ak sa k tomu pridá legislatívny eurokreténizmus,jednèmu je do plaču … Tzv.absolútnu prednosť chodcov sme už spomínali – raz bola a rýchlo sa veci vrátili naspäť,pretože [...]
22.01.2026
Ako dopadne kšeftovanie so zločincami,zažila nielen Európa počas druhej svetovej vojny.Najprv politickí chrapúni vykšeftovali za mier svojho spojenca – Československo – a nakoniec vyhlasovali vojnu pre spojenca (Poľsko),ktorý o.i.ako prvý podpísal pakt s Hitlerom (1934) … a plánoval v tajných dodatkoch spoločnú hranicu s Maďarskom či Rakúskom … Európa sa [...]
16.01.2026
Naivne sme čakali,źe bardi morálky a mieru,bojovníci proti agresii a imperializmu sa hrdinsky ozvú pri pohľade na dianie vo Venezuele či vyhrážky v spojitosti s Grónskom No treba priznať,konečne sa ukázala holá a nespochybniteľná pravda,že NATO nie je garantom ničoho a už vôbec nie mieru.Ak si niekto kladie otázku,prečo sa desaťročia tiahne spor medzi Tureckom a Gréckom v [...]
az teraz ludom doslo ze zvolili absolutne ho ...
...." rozhoduje o kontrolórovi, poslanci ...
To čo sa deje v koalícii naznačuje, že spomínané... ...
Malinová, kde si? Plačeš do vankúša? Kto ...
Ďakujem za blog. Antisociálna bešt.ia, nikdy ...
Celá debata | RSS tejto debaty