Založ si blog

Budú aj Američanom vládnuť politické “nemŕtvoly”

Súdiac podľa príkladu niekdajšieho ZSSR,o ktorom svojho času kolovali zákazané vtipy typu – 10.novembra 1982 sa občania ZSSR dozvedeli,že Brežnev je mŕtvy,ale kedy naozaj zomrel,nevie nikto … alebo 13.februára 1984 sa všetci občania ZSSR dozvedeli,že najvyšším predstaviteľom bol menovaný Černenko,len on sa to nedozvedel až do svojho skonu o trinásť mesiacov neskór … tak USA sa uberajú podobnou cestou …

A dá sa oprávnene konštatovať,že im trvalo bezmála štyridsať rokov,než sa dostali na úroveň “pokrokovej” sovietskej politiky.Oligarchom sa štát riadi najlepšie pod dáždnikom nevedomých alebo ľahko vydierateľných bábok.Hoci národ asi neocení frašku v podobe súboja dvoch dedkov,kde jeden spotrebuje “tony” gleja,aby mu držali vlasy na hlave a druhý pôsobí,akoby bol pred každým vystúpením na kyslíku.

Aj Európa pokročila v tomto smere.Opäť sa ocitla v osídlach nemeckého šovinizmu,nepomohli ani varovania de Gaulla,či iných osobností.Priam k smiechu je fakt,že súčasná (skrytá) európska federácia (alebo povedzme otvorene – Štvrtá ríša) funguje pod taktovkou bývalého kádra neslávne známej STASI.

Nečudo,že mnohým pripomína súčasný vývoj realizáciu neslávnej myšlienky pod názvom – General plan Ost.

Dokedy budú po starom kontinente dupať čižmy ich pohrobkov ?

 

A základom všetkého je podpora ľahko manipulovateľných alebo vydierateľných bábok,ktoré musia počúvať príkazy – či už oligarchov,alebo cudzej moci.A tak sme sa dočkali neuveriteľných vecí – napríklad v Kosove realizoval plán o spravodlivom štáte politik,ktorý bol priamo zainteresovaný na obchode s drogami a ľudskými orgánmi,pričom preukázateľne stál aj za vojnovými zločinmi.Alebo z iného súdka – nejaký čas bol pápežom bývalý člen Hitlerjugend.

Nečudo,ako dnes vyzerá Slovensko.Vedenie štátu ľuďmi s falošnými univerzitnými titulmi,pochybnou minulosťou či kontaktmi na osoby z podsvetia – a títo chcú budovať tiež právny štát.Pre koho a podľa akého práva ?

Dokedy sa budeme prizerať tejto fraške ? Nestačí nám,že pod ochranou “spravodlivého” Bruselu dnes úplne bežne pochodujú nacistickí pohrobkovia na Ukrajine,v Estónsku alebo Lotyšsku ? A dokedy budú manipulovať verejnou mienkou mediálni podvodníci,otvorení najvyššej ponuke ?

Ohýbanie práva je slovenský štandard

26.01.2023

Koľko máš peňazí,toľko máš práv … povedal kedysi v 90.rokoch jeden známy advokát. A hovoril sa aj iný “vtip”,ako prišiel istý obvinený z podvodu za kamarátom právnikom a pýtal sa,čo sa dá robiť.Právnik sa ho opýtal,aká je škoda,ktorú mu dávajú za vinu.Tristotisíc korún,znela odpoveď.Právnik pokrčil plecami a prehodil Tak sa priprav,pôjdeš do [...]

Národ, ktorý na štát nedorástol …

22.01.2023

Samostatnosť je pre slovenský národ železnou guľou na nohe.Pevne prikovanou,nielen pohybu,ale aj mysleniu brániacou. Viete si predstaviť,že by Nemci mlčali pri výroku ůstavneho činiteľa o tom,ako je základným právom voleného funkcionára absolvovať celé volebné obdobie aj napriek tomu,že nie je schopný výkonu svojej funkcie a škodí štátu i národu ? Na Slovensku je [...]

A demokrati túžia po cenzúre …

05.01.2023

… aby zaliati lúčmi pravdy a pochopenia neskončili v kontajneri dejín ako klamári a darebáci. Nič nové,každá elita sa najviac bojí kritikov.O to viac,ak povedia pravdu a odhalia jej “maslo na plešine”. Besný pes z Trnavy útočí na každého,kto mu náhodou príde na myseľ.Nečudo,nikdy nebol iný,akurát armáda mocichtivých túžila po moci za každú cenu a tak bola [...]

Južná Kórea, Rusko, vojna na Ukrajine

ONLINE: Scholz kriticky o lietadlách pre Kyjev: Nesúťažme, kto ponúkne viac

30.01.2023 05:55, aktualizované: 06:07

Nemecký kancelár Olaf Scholz sa kriticky vyjadril k debatám o dodaní lietadiel Ukrajine. Podľa neho sú samovoľné a je k tomu potrebná seriózna diskusia.

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,412
Celková čítanosť: 8893032x
Priemerná čítanosť článkov: 3687x

Autor blogu