Založ si blog

Budú aj Američanom vládnuť politické “nemŕtvoly”

Súdiac podľa príkladu niekdajšieho ZSSR,o ktorom svojho času kolovali zákazané vtipy typu – 10.novembra 1982 sa občania ZSSR dozvedeli,že Brežnev je mŕtvy,ale kedy naozaj zomrel,nevie nikto … alebo 13.februára 1984 sa všetci občania ZSSR dozvedeli,že najvyšším predstaviteľom bol menovaný Černenko,len on sa to nedozvedel až do svojho skonu o trinásť mesiacov neskór … tak USA sa uberajú podobnou cestou …

A dá sa oprávnene konštatovať,že im trvalo bezmála štyridsať rokov,než sa dostali na úroveň “pokrokovej” sovietskej politiky.Oligarchom sa štát riadi najlepšie pod dáždnikom nevedomých alebo ľahko vydierateľných bábok.Hoci národ asi neocení frašku v podobe súboja dvoch dedkov,kde jeden spotrebuje “tony” gleja,aby mu držali vlasy na hlave a druhý pôsobí,akoby bol pred každým vystúpením na kyslíku.

Aj Európa pokročila v tomto smere.Opäť sa ocitla v osídlach nemeckého šovinizmu,nepomohli ani varovania de Gaulla,či iných osobností.Priam k smiechu je fakt,že súčasná (skrytá) európska federácia (alebo povedzme otvorene – Štvrtá ríša) funguje pod taktovkou bývalého kádra neslávne známej STASI.

Nečudo,že mnohým pripomína súčasný vývoj realizáciu neslávnej myšlienky pod názvom – General plan Ost.

Dokedy budú po starom kontinente dupať čižmy ich pohrobkov ?

 

A základom všetkého je podpora ľahko manipulovateľných alebo vydierateľných bábok,ktoré musia počúvať príkazy – či už oligarchov,alebo cudzej moci.A tak sme sa dočkali neuveriteľných vecí – napríklad v Kosove realizoval plán o spravodlivom štáte politik,ktorý bol priamo zainteresovaný na obchode s drogami a ľudskými orgánmi,pričom preukázateľne stál aj za vojnovými zločinmi.Alebo z iného súdka – nejaký čas bol pápežom bývalý člen Hitlerjugend.

Nečudo,ako dnes vyzerá Slovensko.Vedenie štátu ľuďmi s falošnými univerzitnými titulmi,pochybnou minulosťou či kontaktmi na osoby z podsvetia – a títo chcú budovať tiež právny štát.Pre koho a podľa akého práva ?

Dokedy sa budeme prizerať tejto fraške ? Nestačí nám,že pod ochranou “spravodlivého” Bruselu dnes úplne bežne pochodujú nacistickí pohrobkovia na Ukrajine,v Estónsku alebo Lotyšsku ? A dokedy budú manipulovať verejnou mienkou mediálni podvodníci,otvorení najvyššej ponuke ?

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Lesný požiar

Horúčavy rozdúchali požiare aj v Bulharsku, úrady vyhlásili stav núdze

09.08.2022 22:52

Vyhorelo aj niekoľko neobývaných dovolenkových rezidencií.

Kybernetické útoky - autá

Fínsko opäť terčom kyberútoku. Po obrane či vláde hekeri udreli na parlament

09.08.2022 22:14

Fínska spravodajská služba varovala, že "Rusko má vôľu" ovplyvniť proces podávania žiadosti Fínska o členstvo v NATO.

Kara-Murza

Ruskému opozičníkovi Kara-Murzovi predĺžil súd väzbu

09.08.2022 21:44

Vo väzení je od apríla kvôli obvineniu z rozširovania "klamných informácií" o ruskej invázii na Ukrajinu.

Biden NATO

23. áno. Biden podpísal vstup Fínska a Švédska do NATO

09.08.2022 21:24

Potrebný je súhlas všetkých 30 členských krajín.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8654590x
Priemerná čítanosť článkov: 3596x

Autor blogu