Založ si blog

Pán minister Krajči, odstúpte . .. ste neschopný

Úplná izolácia ľudí bude mať fatálne následky.A priamym vinníkom (za čo i len úvahy o tomto kroku) je minister zdravotníctva,ktorý dlhé mesiace servilne prisluhuje sociopatovi v kresle premiéra.

Boj proti pandémii majú riadiť odborníci,nie samozvaný spasiteľ národa,ktorý stanoviská odborníkov znevažuje svojimi infantilnými poznámkami,hoci sám nebol schopný vytvoriť ani vlastnú diplomovú prácu.

Pacienti na Covid-19 pribúdajú nielen na Slovensku,ale napríklad aj v Izraeli,a to aj napriek očkovaniu.Navyše významná časť obyvateľstva na Slovensku nebude môcť podstúpiť očkovanie pre rôzne chronické ochorenia.

Počet chorých a obetí na životoch sa začal významne zvyšovať po prvom kole testovania,ktoré neschvaľovali odborníci,ale vynútil si zakomplexovaný premiér,túžiaci po jedinej pravde – tej vlastnej.

A odborníci opakovane varovali,že plošné testovanie nie je riešením (čo potvrdzuje aj fakt,že Slovensko je jedinou krajinou,ktorá sa touto cestou uberá),čo opäť zodpovední ignorovali.

Už dnes zásluhou neschopnej vlády stoja tisíce občanov nad priepasťou chudoby a hladu.Úplná izolácia ich definitívne zrazí na kolená.Pribudnú ľudia s psychickými problémami,dá sa počítať s nárastom pokusov o samovraždy.Už dnes sú mnohé rodiny bez príjmu,alebo majú nedostatočné príjmy.A pripomeniem niečo,čo spomenuli iní a v iných príspevkoch …

Pomoc štátu bola izolovaná na skupiny ľudí,ktoré nemajú žiadne nedoplatky v rôznych oblastiach.Naopak,dodávateľom štátu sa stala v rozpore s touto praktikou a platnou legislatívou spoločnosť,ktorá nedoplatky mala.(a položme si otázku,z čoho ich tak zázračne zrazu zaplatila).

Pravidelné príjmy majú zaručené ľudia,ktorí napáchali vo verejných funkciách miliónové škody svojimi neodbornými rozhodnutiami – stačí spomenúť tých,ktorí si udelili zlaté padáky aj napriek škodám,ktoré spôsobili inštitúciám,na ktorých čele stáli.Dodnes sedia aj v parlamente ľudia,ktorí prijímali pochybné rozhodnutia v rôznych funkciách a napriek tomu sú – za vodou.

Štát hodil cez palubu ľudí,ktorí sa živili vlastnou prácou a aj keď nestíhali plnenie všetkých povinností,nechodili každý mesiac na úrad s natiahnutou rukou a nežiadali rôzne druhy dávok.Ako sa majú cítiť,keď dostávajú dávky tí,ktorí nikdy a nič neurobili,celý život žijú zo sociálnych dávok a nemajú žiadny záujem o zmenu svojho života ?

A to je len úvaha pri spomenutí myšlienky,že opäť bude decimované obyvateľstvo,ktoré sa živilo poctivou prácou,ale akákoľvek zmena sa nedotkne tých,čo nikdy nepracovali …

Pán minister Krajči,ste neschopný a zodpovedný za súčasný stav.Odstúpte ! (Nie,nečakám Vaše odstúpenie a už vôbec si nerobím ilúzie,že odstúpi z funkcie alebo bude odvolaný najväčší vinník súčasného stavu – premiér.)

Súdruhovia z koalície nepochopili genialitu duševného maloroľnika z Trnavy ?

02.05.2021

Naozaj sú tak pribrzdení,že nechápu podstatu jeho filozofie – buď bude všetko podľa neho,alebo nebude vóbec nič ? Nedá sa to povedať inak,len takto – v záujme udržania moci a naplnenia vlastných záujmov sú koaličníci schopní úplne všetkého,vrátane zbedačenia národa (ku ktorému výrazne prispeli počas pandémie) Po jeho priznaní,že v mene Slovenska [...]

Kto berie úplatky, zvyšuje dane . . . ? ??

01.05.2021

Všetci vieme,že na Slovensku podniká množstvo zahraničných firiem,ktore svoje zisky na Slovensku zdaňujú mimo územia Slovenska.Ak teda niekto v krízovej situácii plánuje zvyšovanie daní a poplatkov pre slovenských občanov a podnikateľov namiesto toho,aby zabránil vývozu nezdaneného kapitálu do zahraničia,môže byť na to jediná odpoveď … Buď berie úplatky,alebo [...]

Euronacisti si presadili svoje “žlté hviezdy”

28.04.2021

A slovenskí kolaboranti poslušne zrazili opätky a idú sa vydať cestou triedenia ľudí na dve kasty,z ktorých bude jedna menejcenná len preto,že si dovolila neochorieť na Covid-19 a odmietla (alebo nemohla) očkovanie … Už len chýba vystretá pravica a fantatický pokrik “Heil Brusel” a bude všetko dokonalé.Kto nebude mať Covid pas,bude menejcenný. Škoda,že sa nezavedie [...]

Nikanor Melia

EÚ zaplatila kauciu za prepustenie hlavného predstaviteľa gruzínskej opozície z väzby

08.05.2021 21:42

Toto gesto pritom Európska únia označila za "dôležitý krok k ukončeniu politickej krízy v Gruzínsku".

Nicola Sturgeonová / Škótsko /

Stúpenci nezávislosti Škótska získali väčšinu v miestnom parlamente

08.05.2021 20:26, aktualizované: 22:17

To im dáva priestor na presadenie referenda o vystúpení zo Spojeného kráľovstva. To však nechce pripustiť britský premiér Boris Johnson.

Miloš Zeman

Zeman vymenoval 17 nových generálov, je medzi nimi i rektorka Univerzity obrany v Brne

08.05.2021 19:31

Rektorka Univerzity obrany Zuzana Kročová sa stala iba treťou generálkou českých ozbrojených síl.

taliansko alpy lavína helikoptéra záchrana

Pri páde lavín vo Francúzskych Alpách zahynulo sedem osôb, jednu ženu sa podarilo zachrániť

08.05.2021 18:34

Husté sneženie z posledných dní cez víkend vystriedali vyššie teploty, francúzske úrady preto už v piatok varovali pred obzvlášť vysokým lavínovým nebezpečenstvom.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,315
Celková čítanosť: 7780951x
Priemerná čítanosť článkov: 3361x

Autor blogu