Dajte sa vypchať s ospravedlnením, páni

Ospravedlnenie za chyby,ktoré spôsobili desaťtisíce chorých a tisíce mŕtvych,sprevádzané zotrvaním vo funkcii,je drzosťou najhrubšieho zrna.

Ak by svoje chyby politik naozaj ľutoval,jednoducho by opustil funkciu,na ktorú nemá schopnosti.A súčasná slovenská vláda je optikou následkov pandémie kolektívne neschopná.

Čo vystúpenie premiéra,to katastrofa,klamstvo alebo hanba.Bigotný politik v kresle ministra zdravotníctva nevie riešiť odborné problémy,ale dokonale zvláda integrovanie bigotných názorov do zákona.Asi by bolo potrebné konečne schváliť zákon,ktorý by poskytol jasný obraz o skutočne veriacich,teda prenesenie bremena financovania náboženských spolkov na plecia ich členov.Asi bude zbytočné spomínať trápne komentáre V.Remišovej,či rôzne verbálne prešľapy ministra obrany,alebo hanebné udalosti v rezorte spravodlivosti.Dnes sa smeje z nás celá Európa,ako sme sa prizerali ohnutiu zákona,aby sa mohla stať špeciálnym prokurátorom súdne trestaná osoba v podmienke.

Takže páni,svoje pokrytecké ospravedlnenie si strčte za klobúk a dúfajte,že tento národ bude i naďalej (naivne) veriť vašim rečiam.A ak by sa náhodou prebudil,veľa šťastia.

… a vodičom je do plaču

25.01.2026

Snaha o konsolidáciu verejných financií (rozkradnutých a porozdávaných politikmi) sa zmenila na legitímne výpalníctvo.Zákony sa (štandardne) interpretujú účelovo a tak nečudo – ak sa k tomu pridá legislatívny eurokreténizmus,jednèmu je do plaču … Tzv.absolútnu prednosť chodcov sme už spomínali – raz bola a rýchlo sa veci vrátili naspäť,pretože [...]

… a Hitler sa v pekle vyškiera

22.01.2026

Ako dopadne kšeftovanie so zločincami,zažila nielen Európa počas druhej svetovej vojny.Najprv politickí chrapúni vykšeftovali za mier svojho spojenca – Československo – a nakoniec vyhlasovali vojnu pre spojenca (Poľsko),ktorý o.i.ako prvý podpísal pakt s Hitlerom (1934) … a plánoval v tajných dodatkoch spoločnú hranicu s Maďarskom či Rakúskom … Európa sa [...]

Márne čakanie na moralistov

16.01.2026

Naivne sme čakali,źe bardi morálky a mieru,bojovníci proti agresii a imperializmu sa hrdinsky ozvú pri pohľade na dianie vo Venezuele či vyhrážky v spojitosti s Grónskom No treba priznať,konečne sa ukázala holá a nespochybniteľná pravda,že NATO nie je garantom ničoho a už vôbec nie mieru.Ak si niekto kladie otázku,prečo sa desaťročia tiahne spor medzi Tureckom a Gréckom v [...]

UP počítač

Ruskí poslanci schválili zákon, vďaka ktorému FSB bude môcť vypnúť internet

17.02.2026 18:09

Za Putinovej vlády, ktorý sám v minulosti bol šéfom FSB, právomoci tejto tajnej služby posilnili.

M1 Abrams, Fínski vojaci, NATO, tank, vojenské cvičenie

Prinesieme vojnu do Ruska a zaútočíme hlboko na jeho území. Estónsko varuje, čo sa stane, ak Rusko zaútočí na NATO

17.02.2026 17:28

Šéf estónskej diplomacie vyvrátil úvahy o tom, že by Rusko dokázalo obsadiť Pobaltie.

Tomáš Taraba

Orava má problém s vývozom odpadu, región potrebuje spaľovňu, tvrdí Taraba

17.02.2026 17:22

Na problém s vyvážaním odpadu upozornili aj starostovia obcí v okrese Námestovo.

policia, bernolakovo

VIDEO: V potravinách v Bernolákove sa vyhrážal nožom, polícia muža obvinila

17.02.2026 17:19

Vzali tovar a odišli bez zaplatenia.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,457
Celková čítanosť: 10294466x
Priemerná čítanosť článkov: 4190x

Autor blogu