Založ si blog

Kríza záujmov únie na Slovensku prinesie pád Matoviča a vládu sluhov Bruselu ?

Ak je Matovič nespôsobilý na vedenie vlády,Sulík to musel vidieť už v septembri,keď jeho vládny šéf splodil plošné testovanie napriek odporu odborníkov.

Nespôsobilosť Matoviča si však Sulík všimol až po dovoze ruskej vakcíny a ohrození záujmov privilegovaných dodávateľov únie.A súdiac podľa problémov,ktoré západné vakcíny priniesli v podobe nežiadúcich vedľajších účinkov,dá sa oprávnene pochybovať o spôsobe,akým získali schválenie európskej agentúry.

Problém Sulíka a jeho podporovateľky Remišovej spočíva v tom,že ich politická kariéra skončí najbližšími voľbami.A nič na tom nezmenia ani účelovo spracované prieskumy verejnej mienky.Tisíce obetí pandémie,ktoré nemuseli byť,ak by si táto vláda plnila svoje povinnosti (čo napokon opakovane prehlásil aj Matovič),potopia kariéru všetkých,ktorí sa na tom podieľali.Nech už povedia čokoľvek.

Súčasný vývoj však jasne potvrdil,že Matovič nie je problémom,ak ide o zdravie a životy občanov.Problémom sa stal,keď začalo ísť o ekonomické a geopolitické záujmy únie.Odkaz súčasného vývoja je jasný – vláda slúži záujmom EÚ za peniaze slovenských daňových poplatníkov …

Vláda s charakterom a vôňou podpapiernikov

15.04.2021

Kedysi koloval vtip,ako reagoval otec na vstup syna do strany – synku,radšej si mal stúpiť do niečoho iného … dnes by platil na súčasnú koalíciu. Pretože tá smrdí horšie,ako povestné kravince či známe podpapierniky.Posledná tlačovka potvrdila,že sa nič nezmenilo a premiérom je naďalej rovnaký chrapúň,ako pred koaličnou krízou,len sa maskuje pod ministerským [...]

Štyri metre od smrti

12.04.2021

… sa môže ocitnúť človek zásluhou beztrestného vystrájania vodičov kamiónov na slovenských cestách. Videl som mu priamo do kabíny.Do očí mi hľadela bezcharakterná sviňa,ktorá jazdí na veľkom aute a môže všetko.A teda aj jazdiť sedemdesiatkou v obci,predbiehať v zákrute cez plnú čiaru a debilne sa diviť,ako je to možné,že jazdia aj autá opačným smerom. A [...]

USA a NATO – obraz moderného fašizmu vo svete

11.04.2021

Počas režimu A.Hitlera v Nemecku bolo bežnou praxou vyhľadávanie nepriateľov a vôbec nezáležalo na tom,či boli skutoční alebo fiktívni.Všemocné gestapo vedelo popraviť každého bez rozdielu a hlavne bez dôkazov. Dnes máme svet pod drobnohľadom technológií,ktoré začínajú kamerami v uliciach a končia satelitmi,umiestnenými vo vesmíre.Slovné spojenia ako “osobná [...]

Joe Biden

Veľvyslanec Javorčík: Biden obnovil predvídateľnosť v transatlantickom partnerstve

15.04.2021 22:57

Americká administratíva podľa slovenského veľvyslanca doteraz splnila to, čo sa od nej očakávalo.

Ivan Korčok

Korčok: Sme znepokojení destabilizačnými aktivitami Ruska

15.04.2021 21:48

Minister uviedol, že Slovenská republika ako členská krajina EÚ a NATO má záujem rozvíjať dobré vzťahy s Ruskou federáciou.

Netherlands World Press Photo - víťaz, prvé objatie

Najlepšia fotografia sveta? Objatie starenky v kovidovej dobe

15.04.2021 18:25

Nezávislá svetoznáma organizácia World Press Photo, ktorá funguje od roku 1955, vyhlásila výsledky svojej každoročnej súťaže.

igor matovič

Matovič obhajuje svoje kroky pri Sputniku, vinu hádže na šéfku ŠÚKL

15.04.2021 17:57, aktualizované: 22:07

Expremiér svoju tlačovku nazval „Sputnik V. Dosť bolo klamstiev“. Musel však priznať, že ruská strana pýtala vakcíny aj z dôvodu, že sme za ne nezaplatili.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,308
Celková čítanosť: 7718520x
Priemerná čítanosť článkov: 3344x

Autor blogu