Založ si blog

Keď ide o peniaze, demokrati predajú aj vlastnú mater

V inej situácii by som sa smial,momentálne to však nejde.Nejakým spôsobom sme sa ako okres dostali do čiernej zóny,súdiac však podľa toho,čo vidím,tak sme sa tam dostali skôr – matematickým podvodom tých,čo vyrábajú štátne štatistiky.

Štatistiky štátu nikdy nezodpovedajú štatistikám matematikov zo stránky databezpatosu.sk a už vôbec nezodpovedajú realite.Na spomínaných stránkach matematikov je okres Krupina vždy v inej zóne (momentálne podľa AG testov bordová zóny,podľa PCR testov žltá zóna).Podľa štátu sme v čiernej zóne.Poznám ľudí,ktorí už prešli ochorením a zotavili sa,ale štátne štatistiky pokladám za zmanipulovaný podvod na obyvateľstve s cieľom zárobku záujmových skupín – či už na predaji testov alebo vakcín.

Nedivím sa však,však aká vláda,taký štát.A pokiaľ môžu sedieť vo verejných funkciách pohrobkovia mafie 90.rokov,držitelia falošných akademických titulov alebo občania s premlčanou daňovou trestnou činnosťou (a to sa radšej zdržím komentára na niektoré slovenské unikáty,kde sa nám smeje celý svet),sotva môžeme čakať,že opustia svoje odskúšané praktiky.

Len slepý by nevidel,koľko zla narobilo plošné testovanie a množstvo negatívnych reakcií na očkovanie,zverejnené na sociálnych sieťach …

Lekári ma definitívne presvedčili,že veľká časť medzi nimi nepatrí medzi elitu spoločnosti (čo by som prirodzene očakával),ale skôr karieristickú spodinu,ktorá vyštudovala svoj odbor pre spoločenské postavenie,ale rozhodne nebrala svoju prísahu vážne.Česť poctivým výnimkám,ktoré berú svoje povolanie ako poslanie.Sú to však naozaj výnimky.

A ešte pár slov k našej prezidentke.Možno jej to nikto nepovedal,ale v medzinárodných vzťahoch a diplomacii existuje istá kultúra.A jej súčasťou je napríklad aj neprípustnosť priameho kontaktu predstaviteľov štátu s osobami,ktoré nemajú primerané postavenie.V normálnych krajinách je neprípustné,aby veľvyslanec chodil k hlave štátu ako na klavír.Nie sme súčasť USA,ani nie sme v žiadnej forme vazalstva voči spomínanej krajine.Takže ak chce zástupca tejto krajiny niečo riešiť,môže sa obrátiť na ministra zahraničných vecí,ktorý je partnerom na jeho úrovni.Alebo sa môže pobaliť a odísť tam,odkiaľ prišiel.Určite za ním nebude nikto plakať.

Európa urobila do druhej svetovej vojne fatálnu chybu,keď sa nezbavila amerických okupantov na nemeckom území.Dnes za to platíme neprimeranú cenu,pretože sa rozťahujú na európskom kontinente ako páni sveta … a vyvolávajú konflikty.

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

SR Bratislava súd Dušan D. tragédia návrh väzba BAX

Dědeček zbabelo ušiel zo súdu. Vodiča zo Zochovej budú stíhať na slobode

06.10.2022 16:32, aktualizované: 19:40

Rozhodol o tom sudca pre prípravné konanie. Prokurátor sa odvolal.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8730660x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu