Založ si blog

Doba kamenná, železná, .. . doba kriplov pri moci

Kdesi na začiatku sa človiečik učil priviazať kameň na bakuľu,aby objavil neskôr spôsob,ako blížneho svojho drbnúť poza uši s bakuľokameňom (ajhľa zbraň)

Neskôr nahradil kameň čímsi onakvejším,niečím železným … jeden s tým rúbal drevo,iný svojich nepriateľov (skutočných aj zdanlivých).Pre človiečika chatrného ducha je nepriateľ každý najmä vtedy,ak kripel drží v hrsti zbraň a jeho oponent ju nemá,alebo má slabšiu.

Akousi hrou osudu prišla doba moderná,kde sa duševní kripli so zbraňou v hrsti radia do kategórie mierotvorcovia a tí,čo im slušne povedia,aby ich nechali na pokoji,lebo sa budú brániť,skončia obvykle v koši s označením teroristi,diktátori alebo iným slovom poznačená chamraď.

Čuduj sa svete,čím väčší kripel,tým neskonalejšia túžba po svetovláde

Akoby nevedeli žiť sami so sebou.Priam fascinuje skutočnosť,že nejedného kripla síce neposlúchal ani jeho vlastný nástroj,ale dokázali ho počúvať milióny vojakov.Aj dnes o svetovláde sníva jeden z “kriplov”,toho údajne nástroj poslúcha,ale zlé jazyky hovoria,že ho nepočúvajú – nohy.Veru,matka príroda vie byť poriadna beštia …

Svet v rukách kriplov speje k záhube.Niet divu,však dnes sa už nesmie hovoriť ani pravda o tom,že sú – kripli.Dnes im musíme honosne hovoriť,aby sme sa nedotkli ich zaručených práv.Ale keď do našich práv zasiahnu (kripli),hneď všetci kričia pssst,buďte predsa tolerantní,však hoci vám kripel vraždí milovaných,pochopte – kripel.

Chce sa Vám grcať pri pomyslení,koľkých kriplov musíte chápať (a počúvať),hoci nikto nechápe (a nepočúva) vás ?

Asi idete na to zle.Skúste si kúpiť ostrov,založiť štát,dajte k moci kripla a ten hneď zakričí,že potrebuje zbrane,aby sa mohol brániť proti tomu,kto má viac ako on … (asi teda aj proti vám).Dlho sa pri moci neudržíte,aj kripel sa proti Vám obráti,lebo mier nepotrebuje nikto,keď sa regále v skladoch prehýbajú pod ťarchou nepotrebných zbraní.

Svojho času jeden mafián nechal zhodiť svojho suseda zo strechy domu,lebo sa mu páčila susedova žena.Čuduj sa svete,pár dní po vražde manžela sa zaňho vydala.Veru,aj kripel môže byť príťažlivý,ak má moc … alebo dymiacu pištoľ v hrsti.

V jednom štáte zašli svojho času tak ďaleko,že zvolili za šéfa kripla,ktorý sa o tom nikdy nedozvedel.Asi preto,že bol v bezvedomí.Až do smrti.

Daj žobrákovi palicu a hneď zistíš,čo s ňou dokáže … špára sa ti v raťafáku,chce ti zalepiť gamby handrou či ťa drží v domácom väzení.Bojí sa,aby si ho nenakazil,ak si náhodou kripel a nevidí – skutočného kripla.Tak dopadneš v dobe kriplov …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8730549x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu