Založ si blog

Keď blbci volia, pacienti vládnu . ..

Základné poučenie (z krízového vývoja 😂) znie,že výkriky o zlodejoch,klamároch a mafii v politike môžu byť pravdivé,ale zmenu sotva prinesie psychicky labilný človek,neschopný sebakontroly.

A ak predsa nejakú zmenu prinesie,tak k horšiemu.

Ďalšie poučenie znie,že akademický titul je možné získať aj nečestným (nezákonným) konaním a kde sa u jedného kričí,že je to dôvod na opustenie verejnej funkcie,u kritika stačí prosté strčenie palca do huby,sklopenie očí,falošné slzy a pokrytecké zaslzenie …

Najdôležitejšie poučenie by však malo byť – ak po tom všetkom ešte veríš nositeľom falošných zásad,a si napriek všetkému ochotný voliť podobné úkazy,či aktívne študujúcich násťročných sopľošov,ktorí nevedia o živote vôbec nič – tak si …. (doplňte si sami)

Ak sedí vo verejnej funkcii niekto,čo sotva opustil školské lavice,tak to nie je dôkaz jeho schopností,ale skôr tuposti voliča.A možno dôvod na zamyslenie,či by sa pred voľbami nemali robiť povinné iq testy.Mám však obavu,že pri pohľade na doterajšie vlády by skončila väčšina voličov s hodnotením – vhodný na voľbu televíznych kanálov.(u politikov by zrejme výsledok znel – vhodný na výber toho istého,ale bez písmena “k” na začiatku.)

Aký by bol môj výsledok ? Neviem,voľbám sa obvykle vyhýbam,nechcem sa hanbiť za to,že som svoj osud zveril do rúk kaukliarov … neraz sprostejších ako som sám (a to bez hanby priznám,že prekonať moju hlúposť je naozaj umenie,ale o tom inokedy)

Ak neurobí domáce väzenie zmenu v myslení slovenského voliča,tak nepomôže nič.Nejaký filozof povedal,že v každom národe je desať percent blbcov.Pri pohľade na výsledky prieskumu verejnej mienky,ktorý prezentovala RTVS,musím s jeho názorom súhlasiť.

Pri pohľade na to,koľko účastníkov prieskumu bolo ochotných voliť strany súčasnej koalície,sa filozof presne trafil.Pretože volič,ktorý je ich ochotný voliť po tom všetkom,čo stihli spôsobiť za jediný rok,je naozaj – blbec.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8730583x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu