Založ si blog

Zahadzujú vaše životy . .. aby si udržali koryto !

Pamätám si,ako znechutene sme reagovali na povestné májové sprievody,nosenie rôznych zástaviek,či transparentov a povinné vybľakovanie pred tribúnami “Nech žije KSČ”

Kto mohol,tak sa tejto povinnosti vyhol.Nič nám to nehovorilo,politika nás nezaujímala.Nebolo ničím ojedinelým,že už pred sprievodom sme zahodili,alebo “omylom” zabudli nevábne vybavenie niekde opreté,alebo naozaj (do priekopy) pohodené.Vtedy sme ešte netušili,že sa raz dožijeme doby,keď budú iní vo vládnych funkciách podobne zahadzovať ľudské životy,aby si udržali – funkcie.

A stalo sa.Aktuálne žijeme éru,kde volení funkcionári zahadzujú ľudské životy vo vedomí,že zvolení byť môžu,ale de facto neexistuje spôsob,ako ich moci zbaviť. A kde nie je povinná zodpovednosť,tam prichádza anarchia a utrpenie.Nečudo,že najdôležitejšou témou súčasnosti je príprava novodobej inkvizície,teda zákona proti nesprávnemu názoru pod falošnou vlajkou označenia hoax.

Ak by za šírenie podobných názorov mali sedieť všetci a bola by prípustná retroaktivita,väznice by boli preplnené politikmi,ktorí viedli Slovensko od začiatku samostatnosti.Pretože čo pred voľbami vyriekli,sa v prípade ich úspechu vždy ukázalo ako hoax !

Kde nechráni záujmy národa zákon,tam musí národ chrániť svoj záujem bez ohľadu na politikov.Nie sme vo vojne,aby sme rátali obete na tisíce a nie sme vo vojne,aby sa na našom území voľne presúšali konvoje cudzích armád pod zámienkou o presunoch na nejaké cvičenia.A už vôbec neexistuje dôvod,aby sa po našom území premávali vojaci z krajiny,ležiacej na inom kontinente a zodpovednej za množstvo nešťastia a obetí na celom svete.

Naša vláda nie je už dávno našou.Sú to sluhovia cudzieho záujmu,čo sa opakovane potvrdzuje.A aj preto by sme sa mali zamyslieť nad slovami

Poturčenec horší od Turka

A mali by sme sa zbaviť vlády,ktorej členom záleží na jedinom – na udržaní vlastných korýt za každú cenu.

Dnes žijeme v horšej diktatúre,ako kedykoľvek predtým.Žijeme v diktatúre,kde je zlý každý,kto sa nenechá dobrovoľne okradnúť a zotročiť.

Pochybujete ? Pozrite sa na členov koalície,ako zúfalo sa bijú o pozície v čase,keď záleží na každej minúte a každú minútu pribúdajú obete.Prečo ? Život otroka nemá cenu … a kým sa nebudú (otrokov) báť,ani cenu mať nebude.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8651879x
Priemerná čítanosť článkov: 3594x

Autor blogu