Založ si blog

Nepochopiteľné piruety R. Sulíka

Mačkopes v podobe “pozastavenia” členstva v koalícii je ďalším nezmyslom v rétorike šéfa liberálov.

Ktosi povie – chce si nechať otvorené dvere pre pokračovanie vo vláde.Neviem,ale komu sú potrebné otvorené dvere na spoluprácu s nedôveryhodným partnerom ?
Sulík sa jasne vyjadril,že dohody s OĽANO sú skôr zdrapom papiera.Potvrdil ich opakované porušenie zo strany I.Matoviča.A priznal absenciu akejkoľvek úcty a rešpektu zo strany koaličného partnera.

Je úplne jedno,v akej pozícii bude Matovič,nikdy a s nikým nebude dodržiavať žiadne dohody.Kto o tom pochybuje,nech si spomenie na rad ľudí,ktorých podrazil alebo ho sklamaní opustili.Za všetko stačí spomenúť provokáciu voči R.Procházkovi,či podraz na MOST-Híd pred voľbami 2016.

Aj keby nebol Matovič v žiadnej vládnej funkcii,OĽANO bude neriadená strela.

Je to politický podnikateľský subjekt,ktorý by podľa zákona o politických stranách už dávno nemal existovať.A vie to dobre aj R.Sulík.

Čo teda očakáva od spolupráce ? Udržanie postov za cenu neustálych hádok a podrazov z strany I.Matoviča ? Naozaj naivne verí,že nahradením Matoviča inými členmi “hnutia” sa stratí vplyv neschopného premiéra na ich konanie ? Naozaj si môže dovoliť luxus plytvania časom v terajšej situácii,spojený s nestabilnou vládou ? Naozaj zabudol,ako po voľbách 2016 rozkopal Matovič jeho plány na pravicovú koalíciu a doslova daroval vládnutie do rúk SMER-u ?

Potom sa Sulík za roky v politike nič nenaučil,alebo je natoľko zaslepený po účasti vo vláde,že obetuje pre svoj cieľ hocičo.Ak by totiž nebol prilepený ku kreslám,vylúčil by akúkoľvek spoluprácu s OĽANO a v súčasnej situácii by bez váhania inicioval odvolanie Matoviča v parlamente.

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ukrajina, Rusko, vojna, Trek Thunder Kelly

ONLINE: Raketomety HIMARS podľa Kyjeva zasiahli základňu wagnerovcov

15.08.2022 05:55

Raketomety HIMARS od Spojených štátov podľa ukrajinských predstaviteľov zasiahli základňu wagnerovcov, "Putinovej súkromnej armády".

Richard Sulík

Kollár sa za koalíciu hanbí, Matovič chce byť v kresle do volieb, Sulík máva na rozlúčku

15.08.2022 05:45

Pokračovanie štvorkoalície, menšinová vláda, úradnícka vláda alebo predčasné voľby? To všetko je počas súčasnej vládnej krízy na stole.

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661591x
Priemerná čítanosť článkov: 3599x

Autor blogu