Založ si blog

Viera v zmenu idiokracie na funkčný štát je príznakom šialenstva

Keď pôjdete najbližšie voliť,majte na mysli,že nehľadáte najsympatickejšieho pacienta psychiatrie,alebo najhlasnejšieho krikľúňa pre povzbudzovanie na športovom podujatí,ale hľadáte niekoho hodného vašej dôvery a zverenia osudu do jeho rúk.

Hľadáte niekoho,komu zveríte nielen svoj osud,ale aj osud svojej rodiny,priateľov či iných blízkych.A počúvajte pozorne,čo Vám hovorí dnes,spomeňte si,čo hovoril včera a hlavne sa pozrite,či vôbec má schopnosti na to,čo chce robiť.

Ak vás neustále bombarduje potrebou spokojnosti únie a aliancie,majte na pamäti,že svojho času krvaví bardi vojny predali vašich predkov do rúk nacistického Nemecka a volali to – mierom.Majte na pamäti aj to,že každoročne sa Vám i vašim predkom obíjal o hlavu holokaust židovského národa,ale dodnes nemáme žiadny pamätný deň,ktorým by sa pripomínal holokaust slovanských národov.Pritom Slovanov bolo počas vojny zavraždených niekoľkonásobne viac.

Ak neviete presne,o čo vlastne ide,skúste zapnúť televízne prijímače a vyvalí sa na vás krvavý hnus kultu násilia,ktorým sa denne prezentuje veľmoc,túžiaca po mieri a spolupráci – podľa jej predstáv a podmienok

Nikde nie je tak viditeľný úpadok hodnôt,ako práve v kultúre.Súčasný obsah,ktorý je ponúkaný najmä na televíznych obrazovkách,vyvoláva dojem riadenia tohoto sektora ľuďmi,trpiacimi rôznymi deviáciami.Pritom je to inak a jednoduchšie – za peniaze urobia hocičo a na následkoch im nezáleží.A práve preto máte dnes bezvládie na Slovensku,práve preto sa dnes bijú o udržanie moci ľudia,ktorí majú ruky po lakte zakrvavené tisíckami obetí pandémie.

Pred časom dokázali zmanipulovať verejnú mienku a voľby pripomínaním dvoch obetí jedného zločinu,ktorého pozadie asi nikdy nespoznáme.Bol to práve aktuálny premiér,ktorý bol deň po zločine autorom istej hanebnej vety.Dnes máme tisíce obetí a nikto nevolá po zmene,nikto sa nesnaží o výmenu vlády,poslancov … dokonca aj činnosť opozície sa nesie v duchu hesla hryzkaj slabúčko (alebo skôr vôbec)

Dnes máme núdzový stav,ktorý je permanentne predlžovaný,aby nevyšli ľudia do ulíc a nedali jasne najavo,čo si myslia o súčasnej vláde a jej členoch.Oficiálna verzia o boji s pandémiou je dôveryhodná asi tak,ako dobré úmysly vojnového štváča,ktorý Vám s úsmevom podá dáždnik,aby ste sa ochránili pred výbuchom delostreleckého granáta.

Chcú vás udržať pod kontrolou

Nemajú inú možnosť.Mnohí z tých,ktorí sa podieľali na hanebnom roku vládnutia aktuálnej garnitúry,majú svoju cestu presne nasmerovanú – do väzenia.Stačí na to málo,presnejšie strata moci.

Aktuálny vývoj vyvoláva podozrenie,že prosperita západnej Európy stojí a padá na ovládnutí Ruska za akúkoľvek cenu.Dodnes nie je jasné,aké sú korene pandémie,no niečo iné je jasnejšie už dávno.Európa potrebuje migrantov,aby sa vylúčilo opakovanie britského príkladu vystúpenia z únie.Európa potrebuje národné povedomie rozpustené ľuďmi bez vzťahu k európskym krajinám a hlavne ich tradíciam.

Európa alebo skôr jej mocipáni potrebujú istotu.Istotu,že sa prípadný konflikt s Kremľom konečne neobráti proti nim.Spolupráca s Ruskom je istou formou rétoriky,kde žiadny autor myšlienky nepovie,ako si to naozaj predstavuje.Základnou podmienkou je ovládnutie Ruska kolaborantmi európskych záujmov.Typmi ako Nemcov či Navaľnyj.Ľuďmi,ktorí urobia za peniaze hocičo.Ľuďmi,ktorých máme aj na Slovensku dostatok,nanešťastie sa pravidelne dostanú do verejných funkcií.A keď sa dostatočne znemožnia na domácej scéne (a narobia škody),skončia zaparkovaní v mimovládnych organizáciách pri výskume o nesmrteľnosti chrústa,alebo poslaneckých laviciach EÚ.

Uvažujte a rozhodnite – je možné idiokraciu (alebo kleptokraciu) reformovať k lepšiemu ? Môže byť cap dobrým záhradníkom

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ukrajina, Rusko, vojna, Trek Thunder Kelly

ONLINE: Raketomety HIMARS podľa Kyjeva zasiahli základňu wagnerovcov

15.08.2022 05:55

Raketomety HIMARS od Spojených štátov podľa ukrajinských predstaviteľov zasiahli základňu wagnerovcov, "Putinovej súkromnej armády".

Richard Sulík

Kollár sa za koalíciu hanbí, Matovič chce byť v kresle do volieb, Sulík máva na rozlúčku

15.08.2022 05:45

Pokračovanie štvorkoalície, menšinová vláda, úradnícka vláda alebo predčasné voľby? To všetko je počas súčasnej vládnej krízy na stole.

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661584x
Priemerná čítanosť článkov: 3598x

Autor blogu