Založ si blog

Covid – fašizmus náš každodenný

Pravidelné očkovanie v polročnom intervale mi pripomína lotériu,kde účastník dáva ako vklad svoj život.A možno „vyhrá“ ďalších šesť mesiacov života.

Optimalizácia siete zdravotníckych zariadení nie je ničím iným,len zúfalým pokusom politicky chránených podvodníkov o zachovanie príjmov po tridsiatich rokoch rozkrádania štátu a nivočenia národa tzv.šetrením – samozrejme,vždy na úkor národa.Pretože válov privilegovaného prasaťa musí byť vždy plný.V roku 1989 mal občan k dispozícii pohotovostnú službu lekára do pár kilometrov.Dnes majú občania podobnú službu dostupnú v desiatkach kilometrov (napríklad v prípade zubára chodia na pohotovsť z Krupiny … do Banskej Bystrice).A radšej nespomínajme odborné ambulancie,tam sa chodí po polovici Slovenska.Bežným javom je odmietanie pacientov.

Očkovaní proti neočkovaným … vydieranie národa ?

Mediálne hyeny štvú národ.V koho záujme ? Očkovanie je vecou rozhodnutia odborníka,poznajúceho zdravotný stav pacienta.Opakované očkovanie v krátkych intervaloch však vyvoláva podozrenie.A sotva niekto uverí,že je bezpečné.

Ochorenie sa má liečiť.Hľadá vôbec niekto trvalú formu riešenia pandémie ? A prečo je cieľom mediálnej štvanice každý,kto má íný názor ? Alebo nastala doba vládnutia korporátneho fašizmu ?

Ľudia umierajú v dôsledku pandémie … fašisti hovoria,že by žili,ak by konali zodpovedne a nechali sa pravidelne očkovať.Očkovanie je spása a sloboda národa … čo dosť nedáva logiku,keď si uvedomíme,že očkovanie podstupuje každý na vlastné riziko !!! Prečo,keď je spásonosné – vari mu neveria tí,čo ho tak vehementne propagujú a vynucujú rôznymi opatreniami ???!

Vzduchom let cynický vtip – bez ohľadu na vek a pohlavie budeš opichaný až do skonu … vlastnou vládou.Ale je to vôbec naša vláda ? Komu slúžia „naše“ vlády ?

Je po dvanástej.Zamyslime sa konečne – generácie 70. a 80.rokov boli okradnuté o budúcnosť politickými podvodníkmi,ktorí údajne protestovali proti diktatúre pred rokom 1989.Ďalšie generácie sú okrádané v mene boja proti … všetkému možnému i nemožnému.Sme otroci cudzieho záujmu a nevadí nám to ? Ako hlboko ešte klesneme ?

Do roku 1990 mali nezodpovedné vlády prebytkové rozpočty,hoci plytvali financiami,vyrábali na sklad,nešetrili na zaistení základných potrieb národa.Po roku 1990 sa kopia dlhy,okliešťujú služby obyvateľstvu,a stále sme len v dlhu ? Alebo je to úplne inak …

A v skutočnosti len malá skupina zlodejov kradne … a nemá žiadne medze ?

Niekto sa správa ako sedliak,ktorý päť dní odúčal koňa žrať a bolo by sa mu to podarilo,lenže kôň na šiesty deň – zdochol.Akurát nie sme kone … a máme skúsenosti z minulosti,ako to dopadne,keď niekoho zdierajú až na kožu.

Zodpovednosť ? Áno.Buďme zodpovední sami voči sebe a zbavme sa tých,ktorí slúžia len sami sebe !

Naším problémom nie je Covid,ale sú ním ľudia,ktorí zneužívajú Covid pre dosiahnutie vlastných cieľov,bez ohľadu na počet obetí ! Spýtajte sa ich,prečo uprednostnili dovolenky v zahraničí a otvorené hranice,keď čakali ďalšiu vlnu pandémie ? Opýtajte sa ich,prečo dali a dávajú cudzím viac,než vlastným ….

A pripomeňte si tých,ktorí volali po ochrane záujmov národa už v čase,keď nás za národ nikto ani nepokladal …. Mor ho …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ruská mobilizácia, vojaci

Aktivisti vrátane matiek ruských vojakov spustili petíciu za ich odsun z Ukrajiny

27.11.2022 20:11

Pre spustenie petície, zverejnenej na webstránke Change.org, zvolili nedeľu, na ktorú v Rusku pripadá Deň matiek.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Nie Heger ale blahorodie pán veľkomožný Matovič ustúpil lekárom

27.11.2022 19:30

Takéto hazardovanie ministra financií Igora Matoviča so zdravím obyvateľov je cynické, tvrdí líder strany Hlas Peter Pellegrini o dohode lekárskych odborov s vládou.

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8809346x
Priemerná čítanosť článkov: 3660x

Autor blogu