Založ si blog

Katastrofálny úpadok inteligencie národa

Prvé hodiny nového roka opäť potvrdili,ako ľahko národ osprostie,ak je vystavený mamonu a falošným hodnotám.

Takže len stručne …

Banda zodpovedných “kreténov” stojí s deťmi v rade na McDonald.Nie,nevadilo by to,keby ten rad nevytvorili – na prechode pre chodcov !

Za čo sa dnes dávajú vodičské preukazy ? Za peniaze ! Ak by to bolo za znalosti a schopnosti,nestáli by autá v rade na McDrive – v križovatke !

Keď je niekto očkovaný,je aj nesmrteľný.Ak by to bolo inak,nosili by očkovaní – respirátory !

Demokracia priniesla tak obrovský kultúrny pokrok,že sledovanosť televízií by bola na bode mrazu,ak by nemali k dispozícii totalitnú tvorbu z 50.rokov,alebo čias normalizácie !

Diktatúra jedinej strany skončila dávno,a tak jej obdivovatelia chystajú diktatůru kolektívnej blbosti – a kto sa opováží samostatne myslieť,skončí v base ako autor alebo podporovateľ falošných správ (tzv.hoaxu).O čistú a čestnú spoločnosť idú bojovať nositelia falošných akademických titulov,či moralisti s premlčanou trestnou činnosťou a ich “poskokovia” !

Ako sa stať za minútu proruským trolom ? Stačí hlasné priznanie,že západné lajno na tanieri nie je – smotana !

Netreba vyrábať to,čo si môžeme doviezť (povedal jeden ekonomický “génius”).Zabudol spomenúť,že draho dovezené budú ľudia platiť otrockou drinou a on – z nakradnuteho !

Pospolitá Slovač ešte stále nepochopila,že z lajna sa dá možno upliesť aj bič,ale jeho majiteľ bude vždy len – smrdieť lajnom (a nebude sa blyšťať dukátmi)

 

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Kandidatúra A. Danka je drzosťou najhrubšieho zrna

21.01.2024

A len potvrdzuje, že úrad prezidenta je zbytočný.Namiesto osobností máme ponuku politických pobehajov. Čo neplatí len o Dankovi.Všimol si napríklad Korčok,ako vyzerá žiadosť o vstup na územie nášho „spojenca“ USA ? Američania cestujú na Slovensko bez obmedzení, Slováci pri ceste do USA musia súhlasiť so stratou práva na ochranu osobných údajov a zdieľaním [...]

Slaboduchí politickí „znalci“ práva

17.01.2024

Jeden nevie,že so zápisom v registri trestov nesmie byť prokurátorom.A druhý sa slaboducho vykrúca z povinnosti zotrvať na mieste nehody,ktorú spôsobil. Asi je najvyšší čas zrušiť inštitúcie, ktoré im dali osvedčenie o vzdelaní. A možno aj odobrať diplomy tým,ktorí ich príkazy prijímali a vykonávali. Odňatie funkcie nie je trest.Slušné by bolo odstúpenie, ale na [...]

útulňa, Poľana

Dovolenku „za facku“ nájdete aj v malebných kútoch Slovenska. Ponúkajú romantiku i dobrodružstvo

05.03.2024 08:00

Len desať eur za noc bez ohľadu na počet ubytovaných ľudí sa mnohým môže zdať ako niečo neuveriteľné. Takáto možnosť však existuje.

Biden, Trump

Popletení kandidáti: Biden je pristarý a Trump je nebezpečný (a tiež starý)

05.03.2024 08:00

Donald Trump (77) a Joe Biden (81) sa pravidelne dostávajú do situácii, keď nie je isté, nakoľko sa už hlási ich vek, alebo či sa len pomýlili.

Čína / Filipíny / Loď / Lode /

Čínske plavidlá poškodili v Juhočínskom mori filipínsku loď a zranili 4 ľudí

05.03.2024 07:55

K incidentu údajne došlo počas misie zameranej na zásobenie filipínských jednotiek na vojenskej základni.

kandidát na prezidenta Róbert Švec

VIDEO: Predstavujeme prezidentských kandidátov 2024: Róbert Švec

05.03.2024 07:30

O post prezidenta Slovenskej republiky vo voľbách v roku 2024 sa uchádza 11 ľudí.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,443
Celková čítanosť: 9411693x
Priemerná čítanosť článkov: 3853x

Autor blogu