Založ si blog

Katastrofálny úpadok inteligencie národa

Prvé hodiny nového roka opäť potvrdili,ako ľahko národ osprostie,ak je vystavený mamonu a falošným hodnotám.

Takže len stručne …

Banda zodpovedných “kreténov” stojí s deťmi v rade na McDonald.Nie,nevadilo by to,keby ten rad nevytvorili – na prechode pre chodcov !

Za čo sa dnes dávajú vodičské preukazy ? Za peniaze ! Ak by to bolo za znalosti a schopnosti,nestáli by autá v rade na McDrive – v križovatke !

Keď je niekto očkovaný,je aj nesmrteľný.Ak by to bolo inak,nosili by očkovaní – respirátory !

Demokracia priniesla tak obrovský kultúrny pokrok,že sledovanosť televízií by bola na bode mrazu,ak by nemali k dispozícii totalitnú tvorbu z 50.rokov,alebo čias normalizácie !

Diktatúra jedinej strany skončila dávno,a tak jej obdivovatelia chystajú diktatůru kolektívnej blbosti – a kto sa opováží samostatne myslieť,skončí v base ako autor alebo podporovateľ falošných správ (tzv.hoaxu).O čistú a čestnú spoločnosť idú bojovať nositelia falošných akademických titulov,či moralisti s premlčanou trestnou činnosťou a ich “poskokovia” !

Ako sa stať za minútu proruským trolom ? Stačí hlasné priznanie,že západné lajno na tanieri nie je – smotana !

Netreba vyrábať to,čo si môžeme doviezť (povedal jeden ekonomický “génius”).Zabudol spomenúť,že draho dovezené budú ľudia platiť otrockou drinou a on – z nakradnuteho !

Pospolitá Slovač ešte stále nepochopila,že z lajna sa dá možno upliesť aj bič,ale jeho majiteľ bude vždy len – smrdieť lajnom (a nebude sa blyšťať dukátmi)

 

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9559751x
Priemerná čítanosť článkov: 3910x

Autor blogu