Založ si blog

Tresky-plesky (nielen) ministra zahraničia

Takže Krym je anektovaný Ruskom,súdruh minister.No asi je na tom lepšie,ako zločinne napadnutý a rozvrátený Irak,s množstvom obetí,alebo podobne rozvrátený Afganistan (odkiaľ Američania radšej utiekli)

Američania podľa Korčoka garantujú bezpečnosť Slovenska.Takže to nie je členstvo v NATO ? (Iste,však NATO nebolo schopné vyriešiť ani spor Turecko – Grécko).Ale ak je to pravda,potom je členstvo v NATO – nezmysel.

V prípade akejkoľvek zmluvy platí to,čo je v zmluve napísané a nie to,čo si niekto o jej obsahu myslí.

Ak Rusko nemá právo na bezpečnostné záruky,potom by nemal byť problém ani s umiestnením ruských základní na Kube (čisto fikcia,ale ako by zase vrieskali v Bielom dome)

Súdruh Korčok,vôbec nie je podstatné,či všetci naokolo majú niečo podpísané.Politika je o lobizme,korupcii a platnosti porekadla – bližšia košeľa ako kabát

Ak je obranná zmluva taká jedinečná,čo tam po nejakom Ficovi,však národ ju hravo pochopí a schváli v referende,nie ?
(Ach prepáčte,zabudol som.Národ by ju možno aj pochopil,keby všetci boli rovnakými produktami “univerzít” s titulmi za peniaze (bez hodnoty),ako nejeden z predstaviteľov koalície)

Politik má plnú hubu národa,keď niečo chce.A po dosiahnutí cieľa má národ … vieme,kde.

Poučenie z “dementného” vývoja

Za socializmu mohli na vysoké školy vynikajúci študenti a nomenklatúrne kádre.Prví skončili po otvorení hraníc v zahraničí a uplatnili sa.Druhí sa natlačili do privatizácie a politiky,a skončili podľa pôvodného plánu,len v inej zadnej časti.

Dnes môže na univerzity každý (idiot),rozhodujú len financie a teda nečudo,že absolventi zatlieskajú hocijakému nezmyslu.Však ich schopnosti a intelekt sú tak úžasné,že s vysokou odbornosťou dokladajú zeleninu alebo predávajú hamburgery.

Smola.Väčšinu národa ešte stále tvoria ľudia,ktorí museli niečo vedieť a nepotrebovali si kupovať glejt o tom,že niečo vedia.

Chcete sa biť za americké záujmy a falošnú západnú “kultúru” súdruh Korčok ? Fajn,nikto Vám nebráni.Kúpte si (za svoje) ostrov a nechajte tam postaviť,čo vás napadne.Alebo si vezmite flintičku,šmatľavého Jarka a choďte sa biť …

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Trump

Porota, ktorá rozhodne o Trumpovi v historickom procese, je už kompletná

18.04.2024 23:26

Porota sa vyberala zo stoviek potenciálnych členov na základe série otázok, ktoré majú zaručiť, že sa budú rozhodovať nestranne.

farmári, poľsko, traktory

Poľskí poľnohospodári nepúšťajú kamióny cez hraničné priechody s Ukrajinou

18.04.2024 21:37

Naďalej tak protestujú proti prílevu lacného obilia z Ukrajiny.

keňa, vojaci

V Keni zahynulo pri páde vojenského vrtuľníka desať ľudí, vrátane veliteľa armády

18.04.2024 20:56

Vrtuľník havaroval krátko po štarte a potom začal horieť.

turecko, zemetrasenie, tokat

Stred Turecka zasiahlo zemetrasenie. Poškodilo niekoľko budov

18.04.2024 20:03

Zatiaľ nie sú správy o úmrtiach alebo vážne zranených.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9455333x
Priemerná čítanosť článkov: 3867x

Autor blogu