Založ si blog

Tresky-plesky (nielen) ministra zahraničia

Takže Krym je anektovaný Ruskom,súdruh minister.No asi je na tom lepšie,ako zločinne napadnutý a rozvrátený Irak,s množstvom obetí,alebo podobne rozvrátený Afganistan (odkiaľ Američania radšej utiekli)

Američania podľa Korčoka garantujú bezpečnosť Slovenska.Takže to nie je členstvo v NATO ? (Iste,však NATO nebolo schopné vyriešiť ani spor Turecko – Grécko).Ale ak je to pravda,potom je členstvo v NATO – nezmysel.

V prípade akejkoľvek zmluvy platí to,čo je v zmluve napísané a nie to,čo si niekto o jej obsahu myslí.

Ak Rusko nemá právo na bezpečnostné záruky,potom by nemal byť problém ani s umiestnením ruských základní na Kube (čisto fikcia,ale ako by zase vrieskali v Bielom dome)

Súdruh Korčok,vôbec nie je podstatné,či všetci naokolo majú niečo podpísané.Politika je o lobizme,korupcii a platnosti porekadla – bližšia košeľa ako kabát

Ak je obranná zmluva taká jedinečná,čo tam po nejakom Ficovi,však národ ju hravo pochopí a schváli v referende,nie ?
(Ach prepáčte,zabudol som.Národ by ju možno aj pochopil,keby všetci boli rovnakými produktami “univerzít” s titulmi za peniaze (bez hodnoty),ako nejeden z predstaviteľov koalície)

Politik má plnú hubu národa,keď niečo chce.A po dosiahnutí cieľa má národ … vieme,kde.

Poučenie z “dementného” vývoja

Za socializmu mohli na vysoké školy vynikajúci študenti a nomenklatúrne kádre.Prví skončili po otvorení hraníc v zahraničí a uplatnili sa.Druhí sa natlačili do privatizácie a politiky,a skončili podľa pôvodného plánu,len v inej zadnej časti.

Dnes môže na univerzity každý (idiot),rozhodujú len financie a teda nečudo,že absolventi zatlieskajú hocijakému nezmyslu.Však ich schopnosti a intelekt sú tak úžasné,že s vysokou odbornosťou dokladajú zeleninu alebo predávajú hamburgery.

Smola.Väčšinu národa ešte stále tvoria ľudia,ktorí museli niečo vedieť a nepotrebovali si kupovať glejt o tom,že niečo vedia.

Chcete sa biť za americké záujmy a falošnú západnú “kultúru” súdruh Korčok ? Fajn,nikto Vám nebráni.Kúpte si (za svoje) ostrov a nechajte tam postaviť,čo vás napadne.Alebo si vezmite flintičku,šmatľavého Jarka a choďte sa biť …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8730462x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu