Založ si blog

Jednoduchý Jarko nepochopil

Jednoduchý Jarko z košiara veľmi jednoduchých akosi nepochopil,že občan má na háku,či Fico jednal alebo nejednal o nejakých amerických základniach na Slovensku.Akosi mu nedošlo (niet divu),že občan cudzie vojská a základne na Slovensku nechce ! Nech by to navrhoval a presadzoval ktokoľvek.

Stručne,príchodu americkej okupačnej (krvavej) čižmy asi nezabránime,a zrejme sa budeme len zlostne prizerať,ako banda dezolátov a opíc (platených Američanmi) nás predala a urobila z nás americkú kolóniu.A terč prípadného ruského odvetného úderu.

Ostáva už len jedna otázka … kto a za koľko predal štát a národ ?

V prvom rade musíme konštatovať kontinuitu konania ministerstva zahraničia v tejto veci.Dialo sa tak za vládnutia Fica a deje sa tak aj dnes.Akurát niektoré figúrky sa posunuli mimo šachovnice a iné boli povýšené.Skúsme sa teda zamyslieť.

Niekde možno túžia po peniazoch,inde po zavŕšení „úspešnej“ kariéry veľkolepým postom

Take – bude jednou z odmien za zradu vlastního národa podpora pro kandidatúre na vysoký post v rámci únie,NATO alebo OSN ? Prípadne podpora pri kandidatúre na jednu z najvyšších (alebo najvyššiu) funkcií ?

Či bude jednou z odmien podpora v budúcnosti pri (zatiaľ neoznámenej) kandidatúre na post prezidenta slovenského (asi už bábkového) štátu ? Alebo niekto presadzovaním amerických záujmov na Slovensku spláca (volebnú) podporu z minulosti ? Ku ktorému (politickému) marketingovému produktu by to najviac sedelo ?

O mnohom svedčia bezpečné lokality niektorých „chatrčí“ významných osôb na Slovensku

Niekto investoval do emirátov,iný pre istotu k protinožcom a niekto (hen) kúsok na riviére,alebo za kanálom La Manche.V tom poslednom prípade sa hovorí o človiečikovi,ktorý pomaly ani nos nevystrčil za hranice,nevie ani zbla inak (ako slovensky) … asi sa bude dorozumievať rukami a nohami,že.

Neviem,ale ak súčasné politické úkazy vezmú nohy na plecia a zmiznú kdesi do sveta,asi sa opäť ocitneme za ostnatým plotom.Keď ich všetci trochu spoznajú,budú sa pred nami chrániť viac,ako pred pandémiou Covid-19.A keď začne perliť „Kompa“ … škoda reči.

Pacient z Trnavy pení

25.09.2023

A keďže nikto nemá voľnú zvieraciu kazajku,otravuje jedom nielen okolie. V každom prípade jeho správanie dokonale ilustruje,prečo sa vyhnúť aj jeho bývalým koaličným partnerom.Kto v mene zisku moci dokáže spolupracovať s nebezpečným psychopatom,nie je spôsobilý na riadenie štátu.Skôr na riadenie väzenskej podlahy. Vraj sa máme uskromniť,aby sa dal riešiť deficit [...]

Zasmrdelo a nič nebolo

24.09.2023

Igorko sa snažil.Opäť sľúbil odhalenia o Riškovi a opäť nič neukázal. Každý má právo voliť a povinnosť niesť následky svojej voľby.Poslednú voľbu „menšieho“ zla zaplatili životmi a zdravím tisíce ľudí. Čo tak hľadať a voliť dobro ?

Cynické trubky

24.08.2023

Podľa cynických trubiek je každý kritik západnej politiky ruským agentom,alebo čakateľom na pokyny či propagandu z ruskej ambasády. Cynické trubky si akosi nevšimli,že oplotená ambasáda,ktorá zohavila jedno z najkrajších miest v Bratislave,nie je ruská,ale – americká.A jej obyvateľov milujú všetci tak,že sa musia skrývať pred ich láskou za plotom. Sovietske [...]

Trump

Trump sa pri budovaní realitného impéria dopúšťal podvodu, rozhodol súd

26.09.2023 23:16

Trump a jeho spoločnosť masívne nadhodnocovali svoj majetok a zveličovali jeho čistú hodnotu.

náhorný karabach

Výbuch v sklade s palivom v Náhornom Karabachu si vyžiadal najmenej 125 obetí

26.09.2023 23:12

Karabašské úrady pri tom ešte v utorok ráno hlásili 20 mŕtvych a vyše 290 zranených.

Spojené voľby do regionálnych samospráv 2022

Predvolebná debata RTVS: Generálna prokuratúra by mala prejsť podľa SaS a SNS pod správu MS SR

26.09.2023 22:18

V predvolebnej diskusii sa na tom zhodli šéf SNS Andrej Danko a Branislav Gröhling z SaS.

voľby, debata, ta3, fico, pellegrini, šimečka, sulík, uhrík

Predvolebná superdebata ta3: Od stráženia hraníc až po schopnosť vládnuť

26.09.2023 21:45

V utorkovej diskusii sa stretli lídri strán Smer, PS, Hlas, SaS a Republika.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,435
Celková čítanosť: 9249971x
Priemerná čítanosť článkov: 3799x

Autor blogu