Založ si blog

Jednoduchý Jarko nepochopil

Jednoduchý Jarko z košiara veľmi jednoduchých akosi nepochopil,že občan má na háku,či Fico jednal alebo nejednal o nejakých amerických základniach na Slovensku.Akosi mu nedošlo (niet divu),že občan cudzie vojská a základne na Slovensku nechce ! Nech by to navrhoval a presadzoval ktokoľvek.

Stručne,príchodu americkej okupačnej (krvavej) čižmy asi nezabránime,a zrejme sa budeme len zlostne prizerať,ako banda dezolátov a opíc (platených Američanmi) nás predala a urobila z nás americkú kolóniu.A terč prípadného ruského odvetného úderu.

Ostáva už len jedna otázka … kto a za koľko predal štát a národ ?

V prvom rade musíme konštatovať kontinuitu konania ministerstva zahraničia v tejto veci.Dialo sa tak za vládnutia Fica a deje sa tak aj dnes.Akurát niektoré figúrky sa posunuli mimo šachovnice a iné boli povýšené.Skúsme sa teda zamyslieť.

Niekde možno túžia po peniazoch,inde po zavŕšení „úspešnej“ kariéry veľkolepým postom

Take – bude jednou z odmien za zradu vlastního národa podpora pro kandidatúre na vysoký post v rámci únie,NATO alebo OSN ? Prípadne podpora pri kandidatúre na jednu z najvyšších (alebo najvyššiu) funkcií ?

Či bude jednou z odmien podpora v budúcnosti pri (zatiaľ neoznámenej) kandidatúre na post prezidenta slovenského (asi už bábkového) štátu ? Alebo niekto presadzovaním amerických záujmov na Slovensku spláca (volebnú) podporu z minulosti ? Ku ktorému (politickému) marketingovému produktu by to najviac sedelo ?

O mnohom svedčia bezpečné lokality niektorých „chatrčí“ významných osôb na Slovensku

Niekto investoval do emirátov,iný pre istotu k protinožcom a niekto (hen) kúsok na riviére,alebo za kanálom La Manche.V tom poslednom prípade sa hovorí o človiečikovi,ktorý pomaly ani nos nevystrčil za hranice,nevie ani zbla inak (ako slovensky) … asi sa bude dorozumievať rukami a nohami,že.

Neviem,ale ak súčasné politické úkazy vezmú nohy na plecia a zmiznú kdesi do sveta,asi sa opäť ocitneme za ostnatým plotom.Keď ich všetci trochu spoznajú,budú sa pred nami chrániť viac,ako pred pandémiou Covid-19.A keď začne perliť „Kompa“ … škoda reči.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Salman Rushdie

Rushdie je po útoku a operácii na ventilátore, zrejme príde o oko

13.08.2022 07:11

Britský spisovateľ Salman Rushdie je po niekoľkohodinovej operácii napojený na ventilátor.

sulik, matovic

Politológ Koziak: Menšinová vláda je cesta k predčasným voľbám

13.08.2022 06:00

Ak naozaj vznikne menšinová vláda, nebude funkčná. Je to cesta k predčasným voľbám. Určite preto bude rásť napätie v spoločnosti, hovorí politológ Tomáš Koziak.

Ukrajina, Rusko, vojna, Belgorod, Charkov

ONLINE: Pentagón zmenil vyhlásenie o výbuchu na Kryme. Vyjadril obdiv ukrajinským vojakom

13.08.2022 05:55, aktualizované: 06:23

Pentagón zmenil vyhlásenie, že za výbuchy na leteckej základni na Kryme môže Ukrajina. Efektívnosti ukrajinskej armády by dal na stupnici od 0 po 10 hodnotenie 12.

Kórea USA Juhočínske more torpédoborec

Ďalší olej do ohňa. Američania plánujú cvičenie v Taiwanskom prielive

12.08.2022 23:25

USA čoskoro predstavia "ambiciózny plán" posilnenia hospodárskych a obchodných vzťahov s Taiwanom.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8658753x
Priemerná čítanosť článkov: 3597x

Autor blogu