Založ si blog

Jednoduchý Jarko nepochopil

Jednoduchý Jarko z košiara veľmi jednoduchých akosi nepochopil,že občan má na háku,či Fico jednal alebo nejednal o nejakých amerických základniach na Slovensku.Akosi mu nedošlo (niet divu),že občan cudzie vojská a základne na Slovensku nechce ! Nech by to navrhoval a presadzoval ktokoľvek.

Stručne,príchodu americkej okupačnej (krvavej) čižmy asi nezabránime,a zrejme sa budeme len zlostne prizerať,ako banda dezolátov a opíc (platených Američanmi) nás predala a urobila z nás americkú kolóniu.A terč prípadného ruského odvetného úderu.

Ostáva už len jedna otázka … kto a za koľko predal štát a národ ?

V prvom rade musíme konštatovať kontinuitu konania ministerstva zahraničia v tejto veci.Dialo sa tak za vládnutia Fica a deje sa tak aj dnes.Akurát niektoré figúrky sa posunuli mimo šachovnice a iné boli povýšené.Skúsme sa teda zamyslieť.

Niekde možno túžia po peniazoch,inde po zavŕšení „úspešnej“ kariéry veľkolepým postom

Take – bude jednou z odmien za zradu vlastního národa podpora pro kandidatúre na vysoký post v rámci únie,NATO alebo OSN ? Prípadne podpora pri kandidatúre na jednu z najvyšších (alebo najvyššiu) funkcií ?

Či bude jednou z odmien podpora v budúcnosti pri (zatiaľ neoznámenej) kandidatúre na post prezidenta slovenského (asi už bábkového) štátu ? Alebo niekto presadzovaním amerických záujmov na Slovensku spláca (volebnú) podporu z minulosti ? Ku ktorému (politickému) marketingovému produktu by to najviac sedelo ?

O mnohom svedčia bezpečné lokality niektorých „chatrčí“ významných osôb na Slovensku

Niekto investoval do emirátov,iný pre istotu k protinožcom a niekto (hen) kúsok na riviére,alebo za kanálom La Manche.V tom poslednom prípade sa hovorí o človiečikovi,ktorý pomaly ani nos nevystrčil za hranice,nevie ani zbla inak (ako slovensky) … asi sa bude dorozumievať rukami a nohami,že.

Neviem,ale ak súčasné politické úkazy vezmú nohy na plecia a zmiznú kdesi do sveta,asi sa opäť ocitneme za ostnatým plotom.Keď ich všetci trochu spoznajú,budú sa pred nami chrániť viac,ako pred pandémiou Covid-19.A keď začne perliť „Kompa“ … škoda reči.

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Kandidatúra A. Danka je drzosťou najhrubšieho zrna

21.01.2024

A len potvrdzuje, že úrad prezidenta je zbytočný.Namiesto osobností máme ponuku politických pobehajov. Čo neplatí len o Dankovi.Všimol si napríklad Korčok,ako vyzerá žiadosť o vstup na územie nášho „spojenca“ USA ? Američania cestujú na Slovensko bez obmedzení, Slováci pri ceste do USA musia súhlasiť so stratou práva na ochranu osobných údajov a zdieľaním [...]

Slaboduchí politickí „znalci“ práva

17.01.2024

Jeden nevie,že so zápisom v registri trestov nesmie byť prokurátorom.A druhý sa slaboducho vykrúca z povinnosti zotrvať na mieste nehody,ktorú spôsobil. Asi je najvyšší čas zrušiť inštitúcie, ktoré im dali osvedčenie o vzdelaní. A možno aj odobrať diplomy tým,ktorí ich príkazy prijímali a vykonávali. Odňatie funkcie nie je trest.Slušné by bolo odstúpenie, ale na [...]

útulňa, Poľana

Dovolenku „za facku“ nájdete aj v malebných kútoch Slovenska. Ponúkajú romantiku i dobrodružstvo

05.03.2024 08:00

Len desať eur za noc bez ohľadu na počet ubytovaných ľudí sa mnohým môže zdať ako niečo neuveriteľné. Takáto možnosť však existuje.

Biden, Trump

Popletení kandidáti: Biden je pristarý a Trump je nebezpečný (a tiež starý)

05.03.2024 08:00

Donald Trump (77) a Joe Biden (81) sa pravidelne dostávajú do situácii, keď nie je isté, nakoľko sa už hlási ich vek, alebo či sa len pomýlili.

Čína / Filipíny / Loď / Lode /

Čínske plavidlá poškodili v Juhočínskom mori filipínsku loď a zranili 4 ľudí

05.03.2024 07:55

K incidentu údajne došlo počas misie zameranej na zásobenie filipínských jednotiek na vojenskej základni.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,443
Celková čítanosť: 9411709x
Priemerná čítanosť článkov: 3853x

Autor blogu