Založ si blog

Obranná zmluva s politikou štátneho terorizmu ? ??

Stačí spomenúť udalosti,ktoré sa odohrali po 11.septembri 2001.A sotva môže niekto spochybniť,že americká administratíva G.Busha ml.hrubo a zločinne zneužila útoky na WTC (o ktorých je dodnes množstvo pochybností),aby si vybavila účty s tými,ktorí boli prekážkou v jej politike.V priloženom videu sa vyjadria ľudia,ktorí boli priamymi účastníkmi.


Ak chce nie kto uzatvoriť akýkoľvek „pakt“ s inou krajinou,mal by vedieť zhodnotiť všetky jeho dôsledky.Obranná zmluva s USA je nezmysel,založený na predpoklade,že si nikto nevšimne jej nepotrebnosť,nevýhodnosť pre Slovensko a priame hrozby,ktoré z nej pre Slovensko vyplývajú.

Pre americkú stranu je dôvodom na túto zmluvu potreba priameho prístupu na Ukrajinu cez krajinu,ktorej politické elity budú servilne slúžiť ich záujmom.(stačí si pripomenúť pohotové prisluhovanie vlády M.Dzurindu v prípade útokov na Juhosláviu a priamy následok – vznik drogového „kráľovstva“ Kosovo s dohľadom americkej základne,a aktuálne obvineným kosovským prezidentom pre vojnové zločiny)

Alebo si položme otázku – aké dôvody vedú USA k redukcii diplomatickej misie v Kyjeve ? Prečo zaznievajú „upokojujúce“ vyjadrenia,že pre možný výpadok v ruských dodávkach sa hľadá alternatíva v Katare ? Chystá sa vari americká administratíva na vojnu s Ruskom (a preto sa všetci ponáhľajú s podpisom infantilnej obrannej zmluvy,ktorá je obrannou len podľa názvu ?) ? A preto všetci zúčastnení ignorujú pripomienky a výhrady odborníkov ? Preto právny analfabet na ministerstve obrany bagatelizuje výhrady generálnej prokuratúry,ktorá má nielen právo na pripomienky,ale aj povinnosť dohľadu nad zákonnosťou (a to aj v prípade medzinárodných zmlúv) ?

Ak Biely dom nemá problèm s porušovaním medzinárodného práva,kde je záruka rešpektovania zmlúv,ktoré podpíše ? Pripomeňme si,že svojho času bol spojencom Bieleho domu aj S.Husajn,a ako nakoniec skončil.Navyše – zmluva s USA je hanebným aktom,poškodzujúcim záujmy Slovenska a slovenského národa.Neobsahuje nič,čo by bolo prínosom pre Slovensko a ak niekto argumentuje fiktívnym prínosom vo výške sto miliónov – tak patrí pred súd za vlastizradu a nie do štátnej funkcie !

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9460978x
Priemerná čítanosť článkov: 3870x

Autor blogu