Založ si blog

Obranná zmluva s politikou štátneho terorizmu ? ??

Stačí spomenúť udalosti,ktoré sa odohrali po 11.septembri 2001.A sotva môže niekto spochybniť,že americká administratíva G.Busha ml.hrubo a zločinne zneužila útoky na WTC (o ktorých je dodnes množstvo pochybností),aby si vybavila účty s tými,ktorí boli prekážkou v jej politike.V priloženom videu sa vyjadria ľudia,ktorí boli priamymi účastníkmi.


Ak chce nie kto uzatvoriť akýkoľvek „pakt“ s inou krajinou,mal by vedieť zhodnotiť všetky jeho dôsledky.Obranná zmluva s USA je nezmysel,založený na predpoklade,že si nikto nevšimne jej nepotrebnosť,nevýhodnosť pre Slovensko a priame hrozby,ktoré z nej pre Slovensko vyplývajú.

Pre americkú stranu je dôvodom na túto zmluvu potreba priameho prístupu na Ukrajinu cez krajinu,ktorej politické elity budú servilne slúžiť ich záujmom.(stačí si pripomenúť pohotové prisluhovanie vlády M.Dzurindu v prípade útokov na Juhosláviu a priamy následok – vznik drogového „kráľovstva“ Kosovo s dohľadom americkej základne,a aktuálne obvineným kosovským prezidentom pre vojnové zločiny)

Alebo si položme otázku – aké dôvody vedú USA k redukcii diplomatickej misie v Kyjeve ? Prečo zaznievajú „upokojujúce“ vyjadrenia,že pre možný výpadok v ruských dodávkach sa hľadá alternatíva v Katare ? Chystá sa vari americká administratíva na vojnu s Ruskom (a preto sa všetci ponáhľajú s podpisom infantilnej obrannej zmluvy,ktorá je obrannou len podľa názvu ?) ? A preto všetci zúčastnení ignorujú pripomienky a výhrady odborníkov ? Preto právny analfabet na ministerstve obrany bagatelizuje výhrady generálnej prokuratúry,ktorá má nielen právo na pripomienky,ale aj povinnosť dohľadu nad zákonnosťou (a to aj v prípade medzinárodných zmlúv) ?

Ak Biely dom nemá problèm s porušovaním medzinárodného práva,kde je záruka rešpektovania zmlúv,ktoré podpíše ? Pripomeňme si,že svojho času bol spojencom Bieleho domu aj S.Husajn,a ako nakoniec skončil.Navyše – zmluva s USA je hanebným aktom,poškodzujúcim záujmy Slovenska a slovenského národa.Neobsahuje nič,čo by bolo prínosom pre Slovensko a ak niekto argumentuje fiktívnym prínosom vo výške sto miliónov – tak patrí pred súd za vlastizradu a nie do štátnej funkcie !

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

04.06.2023

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím. A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ? Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády [...]

Pri sprostom voličovi sú voľby zbytočné

14.04.2023

Sledujúc prieskumy verejnej mienky a diskusie na sociálnych sieťach som dospel k záveru,že voľby nepotrebujeme. Slovenský volič má možno v hlave guláš,no skôr poriadne “nasraté”.Prieskumy hovoria jasne.Ani záplava káuz,klamstiev a sprostosti v priamom prenose ho nezobudila.Naďalej dôveruje tým,ktorí si s ním a jeho životom pravidelne vytierajú zadok. Prieskumy zatiaľ [...]

Dezinformačný valec alebo rusko-poľské vzťahy inak … ačodebilizmus v praxi

09.04.2023

Z niekdajšej poľsko-litovskej únie ostali len spomienky a dejiny.Dejiny štátu,kde sa kráľ volil a platili len jednohlasne podporené návrhy. Katyň a povraždení poľskí dôstojníci.Z archívu ČTK vystrekol gejzír účelovej propagandy.Asi im nikto nepovedal,že kdesi po boľševickej revolúcii si ktosi vo Varšave uvedomil ideálny čas na nejaké možné územné zisky a naivne [...]

Ukrajina Rusko vojna Charkov útok uarus

Moskva spätne vykupuje z Mjanmarska a Indie diely pre tanky a rakety

05.06.2023 22:26

V colných dokladoch sa uvádza, že položky boli „vrátené“ do Ruska, pretože boli chybné.

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

búrka, lejak, dážď

Na utorok vydali výstrahy pred búrkami, platia pre celé Slovensko

05.06.2023 19:14

Na západe krajiny platí výstraha SHMÚ už od polnoci.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 9088211x
Priemerná čítanosť článkov: 3755x

Autor blogu