Založ si blog

Vláda šupákov národ vlastenectvu naučí …

Slovač dnes trpí,lebo si seba a svoj pôvod neváži.No má šancu na otvorenie oči – môže poznať nepriateľa.A zbaviť sa jeho jarma.

Stručne – kto dnes kolaboruje s vazalskou zmluvou štátneho amerického terorizmu,rovnako kolaboroval so sovietskymi okupantmi a predtým s nacistami (alebo to robili jeho predkovia).A tomuto druhu hovoria všade vo svete rovnako – SVINE ! Mimochodom,ak by sa o niečo podobné pokúsili v USA,zle-nedobre by pochodili.Skončili by na elektrickom kresle,alebo v úlohe pohyblivého terča.Tam sa totiž vlastenectvo nosí,a tak by tam kopli (niekde) aj úkazy,tvrdiace “My sme Eurohujeri a potom …”

Slovač vlastenecký cit nemá.Nebola k nemu vychovaná,lebo ho nemajú ani vládnuce elity,ktoré otrčia namastený zadok hocikomu,kto zaplatí.

Pani,ktorá omylom národa získala prezidentský stolec,straší ruským bubákom

Kde nie sú argumenty,tam lietajú strašidlá.Smola,nežijeme v stredoveku,a (zatiaľ) nebola obnovená ani inkvizicia.Našťastie,lebo snahy o jej obnovenie rastú,keďže vládnuca sprostota sa (obrazu) pravdy bojí.Niekto chce vypínať internet,iný trestať za názor,ktorý nevie vyvrátiť argumentmi.

Na sklonku 19.storočia napísal É.Zola slávny list “Žalujem”,ktorým sa vyjadril k hanebnému zneužitiu moci v Dreyfusovej afére.

Ako vlastenec verím,že raz niekto napíše na Slovensku podobný list s názvom “Hanba im …” adresovaný všetkým,ktorí predávajú a predávali Slovensko a slovenský národ cudziemu záujmu.Tým,ktorí desaťročia robia z nás a budúcich generácií otrokov tretieho sveta.

Hanba im … Eurohujerom …

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Lesný požiar

Horúčavy rozdúchali požiare aj v Bulharsku, úrady vyhlásili stav núdze

09.08.2022 22:52

Vyhorelo aj niekoľko neobývaných dovolenkových rezidencií.

Kybernetické útoky - autá

Fínsko opäť terčom kyberútoku. Po obrane či vláde hekeri udreli na parlament

09.08.2022 22:14

Fínska spravodajská služba varovala, že "Rusko má vôľu" ovplyvniť proces podávania žiadosti Fínska o členstvo v NATO.

Kara-Murza

Ruskému opozičníkovi Kara-Murzovi predĺžil súd väzbu

09.08.2022 21:44

Vo väzení je od apríla kvôli obvineniu z rozširovania "klamných informácií" o ruskej invázii na Ukrajinu.

Biden NATO

23. áno. Biden podpísal vstup Fínska a Švédska do NATO

09.08.2022 21:24

Potrebný je súhlas všetkých 30 členských krajín.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8654539x
Priemerná čítanosť článkov: 3596x

Autor blogu