Založ si blog

Vláda šupákov národ vlastenectvu naučí …

Slovač dnes trpí,lebo si seba a svoj pôvod neváži.No má šancu na otvorenie oči – môže poznať nepriateľa.A zbaviť sa jeho jarma.

Stručne – kto dnes kolaboruje s vazalskou zmluvou štátneho amerického terorizmu,rovnako kolaboroval so sovietskymi okupantmi a predtým s nacistami (alebo to robili jeho predkovia).A tomuto druhu hovoria všade vo svete rovnako – SVINE ! Mimochodom,ak by sa o niečo podobné pokúsili v USA,zle-nedobre by pochodili.Skončili by na elektrickom kresle,alebo v úlohe pohyblivého terča.Tam sa totiž vlastenectvo nosí,a tak by tam kopli (niekde) aj úkazy,tvrdiace “My sme Eurohujeri a potom …”

Slovač vlastenecký cit nemá.Nebola k nemu vychovaná,lebo ho nemajú ani vládnuce elity,ktoré otrčia namastený zadok hocikomu,kto zaplatí.

Pani,ktorá omylom národa získala prezidentský stolec,straší ruským bubákom

Kde nie sú argumenty,tam lietajú strašidlá.Smola,nežijeme v stredoveku,a (zatiaľ) nebola obnovená ani inkvizicia.Našťastie,lebo snahy o jej obnovenie rastú,keďže vládnuca sprostota sa (obrazu) pravdy bojí.Niekto chce vypínať internet,iný trestať za názor,ktorý nevie vyvrátiť argumentmi.

Na sklonku 19.storočia napísal É.Zola slávny list “Žalujem”,ktorým sa vyjadril k hanebnému zneužitiu moci v Dreyfusovej afére.

Ako vlastenec verím,že raz niekto napíše na Slovensku podobný list s názvom “Hanba im …” adresovaný všetkým,ktorí predávajú a predávali Slovensko a slovenský národ cudziemu záujmu.Tým,ktorí desaťročia robia z nás a budúcich generácií otrokov tretieho sveta.

Hanba im … Eurohujerom …

 

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Trump

Porota, ktorá rozhodne o Trumpovi v historickom procese, je už kompletná

18.04.2024 23:26

Porota sa vyberala zo stoviek potenciálnych členov na základe série otázok, ktoré majú zaručiť, že sa budú rozhodovať nestranne.

farmári, poľsko, traktory

Poľskí poľnohospodári nepúšťajú kamióny cez hraničné priechody s Ukrajinou

18.04.2024 21:37

Naďalej tak protestujú proti prílevu lacného obilia z Ukrajiny.

keňa, vojaci

V Keni zahynulo pri páde vojenského vrtuľníka desať ľudí, vrátane veliteľa armády

18.04.2024 20:56

Vrtuľník havaroval krátko po štarte a potom začal horieť.

turecko, zemetrasenie, tokat

Stred Turecka zasiahlo zemetrasenie. Poškodilo niekoľko budov

18.04.2024 20:03

Zatiaľ nie sú správy o úmrtiach alebo vážne zranených.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9455423x
Priemerná čítanosť článkov: 3867x

Autor blogu