Založ si blog

Fajn … pani Čaputová

Prezidentom môže byť len osobnosť,schopná uniesť kritiku ľudí s iným názorom.Vo vašom prípade to neplatí,kritiky sa bojíte.Smutné je,že vočí názoru slovenského ľudu ste – ľahostajná.Nevadí.

Niečo ste asi nepochopili.Vy potrebujete národ,nie národ vás.Vlastne ste ma potešili svojím výrokom,že zvážite právne kroky voči tým,ktorí tvrdia,že ste pod americkým vplyvom.Tento názor majú rôzni právnici,niektorí s bohatými skúsenosťami z praxe,bývalí sudcovia – dokonca aj z ůstavného súdu.Bude zábavné sledovať,ako prípadné spory dopadnú.

Konečne som pochopil zmysel vášho výroku – Slovensko má byť krajinou,kde sa nebudú ľudia báť zomierať.
Každý raz zomrieme.Strach zo smrti nemajú len blbci.Ale väčšina dokáže žiť s poznaním konca všetkého,teda aj života.Akurát niektorí nechápu,že funkcia nie je predpokladom na zmenu nominanta v osobnosť.No radšej sa vyhnem filozofovaniu,aj tak by to mnohí nepochopili.Hlavne tí,čo sedia na úrade vlády a sú s vami v pravidelnom kontakte.Niektorí tam nevedia ani napočítať do štyroch,ale to ste si určite (nedopatrením) nevšimli.

Viete,som optimista.Ak dokázali Američanov vyhnať pastieri kôz,určite aj pospolitá Slovač nájde spôsob,ako ich vyvetrať zo Slovenska.

Asi ste si nevšimli podstatnú vec.Vo všetkom platí zákon priemeru,hoci má svoje výnimky.Môže sa teda stať,že vo vláde sedia stopercentne len blbci,ale u národa to určite neplatí.V najhoršom prípade sa nájde desať percent blbcov.Teda v národe.Čo je dosť málo na udržanie čalúneného kresla v prezidentskom paláci.

Takže si užite svojich pätnásť minút slávy.A mimochodom – viete,kto bol Antonín Novotný ? Ak nie,bol to váš predchodca,len vo funkcii prezidenta Československa.Neznášal Slovákov (traduje sa,že chcel Slovensko zalesniť,zatrávniť a postaviť golfové ihriská),pokladal ich za menejcenných a nakoniec … nakoniec skončil v učebniciach dejepisu.

Všetci naňho zabudli.Nemajte obavy,pani Čaputová.Aj vy sa dostanete do dejepisu.A ešte niečo budete mať spoločné – tiež na vás všetci zabudnú (a mnohí s radosťou),ale slovenský národ – ten tu ostane.Ostal po Novotnom a ostane aj po vás.


(Čo sa tak zamyslieť nad výrokom V.Klausa ?)

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503580x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu