Založ si blog

Fajn … pani Čaputová

Prezidentom môže byť len osobnosť,schopná uniesť kritiku ľudí s iným názorom.Vo vašom prípade to neplatí,kritiky sa bojíte.Smutné je,že vočí názoru slovenského ľudu ste – ľahostajná.Nevadí.

Niečo ste asi nepochopili.Vy potrebujete národ,nie národ vás.Vlastne ste ma potešili svojím výrokom,že zvážite právne kroky voči tým,ktorí tvrdia,že ste pod americkým vplyvom.Tento názor majú rôzni právnici,niektorí s bohatými skúsenosťami z praxe,bývalí sudcovia – dokonca aj z ůstavného súdu.Bude zábavné sledovať,ako prípadné spory dopadnú.

Konečne som pochopil zmysel vášho výroku – Slovensko má byť krajinou,kde sa nebudú ľudia báť zomierať.
Každý raz zomrieme.Strach zo smrti nemajú len blbci.Ale väčšina dokáže žiť s poznaním konca všetkého,teda aj života.Akurát niektorí nechápu,že funkcia nie je predpokladom na zmenu nominanta v osobnosť.No radšej sa vyhnem filozofovaniu,aj tak by to mnohí nepochopili.Hlavne tí,čo sedia na úrade vlády a sú s vami v pravidelnom kontakte.Niektorí tam nevedia ani napočítať do štyroch,ale to ste si určite (nedopatrením) nevšimli.

Viete,som optimista.Ak dokázali Američanov vyhnať pastieri kôz,určite aj pospolitá Slovač nájde spôsob,ako ich vyvetrať zo Slovenska.

Asi ste si nevšimli podstatnú vec.Vo všetkom platí zákon priemeru,hoci má svoje výnimky.Môže sa teda stať,že vo vláde sedia stopercentne len blbci,ale u národa to určite neplatí.V najhoršom prípade sa nájde desať percent blbcov.Teda v národe.Čo je dosť málo na udržanie čalúneného kresla v prezidentskom paláci.

Takže si užite svojich pätnásť minút slávy.A mimochodom – viete,kto bol Antonín Novotný ? Ak nie,bol to váš predchodca,len vo funkcii prezidenta Československa.Neznášal Slovákov (traduje sa,že chcel Slovensko zalesniť,zatrávniť a postaviť golfové ihriská),pokladal ich za menejcenných a nakoniec … nakoniec skončil v učebniciach dejepisu.

Všetci naňho zabudli.Nemajte obavy,pani Čaputová.Aj vy sa dostanete do dejepisu.A ešte niečo budete mať spoločné – tiež na vás všetci zabudnú (a mnohí s radosťou),ale slovenský národ – ten tu ostane.Ostal po Novotnom a ostane aj po vás.


(Čo sa tak zamyslieť nad výrokom V.Klausa ?)

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Lesný požiar

Horúčavy rozdúchali požiare aj v Bulharsku, úrady vyhlásili stav núdze

09.08.2022 22:52

Vyhorelo aj niekoľko neobývaných dovolenkových rezidencií.

Kybernetické útoky - autá

Fínsko opäť terčom kyberútoku. Po obrane či vláde hekeri udreli na parlament

09.08.2022 22:14

Fínska spravodajská služba varovala, že "Rusko má vôľu" ovplyvniť proces podávania žiadosti Fínska o členstvo v NATO.

Kara-Murza

Ruskému opozičníkovi Kara-Murzovi predĺžil súd väzbu

09.08.2022 21:44

Vo väzení je od apríla kvôli obvineniu z rozširovania "klamných informácií" o ruskej invázii na Ukrajinu.

Biden NATO

23. áno. Biden podpísal vstup Fínska a Švédska do NATO

09.08.2022 21:24

Potrebný je súhlas všetkých 30 členských krajín.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8654567x
Priemerná čítanosť článkov: 3596x

Autor blogu