Založ si blog

Nedôstojné parlamentu, ale očakávateľné

Včera Jarko Naď možno prvý raz pochopil,ako ho vidí národ.A možno išiel domov a plnými gaťami a myšlienkou,aká bude jeho budúcnosť.

Nevábna.Národ neodpúšťa a pamätá.V každom prípade,priebeh zasadnutia národnej rady bol nehodný postavenia v spoločnosti.

Pritom by stačilo málo,trochu menej emócií a viac premýšľania.A hlavne viac odvahy konať,než naprázdno rečniť.Dnes už nepomôžu reči,hoc aj krásne či za srdce chytajúce.Zdá sa však,že poslanecký plat je lákavejší … a jeho vábenie silnejšie,ako zodpovednosť a vlastenectvo.

Jarko asi nebol jediný,kto pustil do gatí.

Ak by jeho oponenti naozaj našli odvahu a chceli naozaj konať v duchu toho,čo opakovane predniesli,zachovali by sa inak.

Verejne by zložili mandáty poslancov a opustili hanebné miesto,kde sa kupčí s osudom národa a predkladajú na schválenie vazalské zmluvy,ktoré

… robia z národa hosťa na vlastnom území.

Včerajším hanebným návrhom prišla chvíľa,v ktorej môžeme vynechať slovo národná a ponechať označenie Rada Slovenskej republiky.Ak dôjde k ratifikácii hanebnej vazalskej zmluvy,nezaslúžia si jej signatári,aby sa s nimi akokoľvek spájalo slovo národ.

A na záver nová definícia slova liberál.Politik,ktorý pôjde do postele s každým,ak sa mu to vyplatí.

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Lesný požiar

Horúčavy rozdúchali požiare aj v Bulharsku, úrady vyhlásili stav núdze

09.08.2022 22:52

Vyhorelo aj niekoľko neobývaných dovolenkových rezidencií.

Kybernetické útoky - autá

Fínsko opäť terčom kyberútoku. Po obrane či vláde hekeri udreli na parlament

09.08.2022 22:14

Fínska spravodajská služba varovala, že "Rusko má vôľu" ovplyvniť proces podávania žiadosti Fínska o členstvo v NATO.

Kara-Murza

Ruskému opozičníkovi Kara-Murzovi predĺžil súd väzbu

09.08.2022 21:44

Vo väzení je od apríla kvôli obvineniu z rozširovania "klamných informácií" o ruskej invázii na Ukrajinu.

Biden NATO

23. áno. Biden podpísal vstup Fínska a Švédska do NATO

09.08.2022 21:24

Potrebný je súhlas všetkých 30 členských krajín.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8654528x
Priemerná čítanosť článkov: 3596x

Autor blogu