Založ si blog

Slovenská politika na „spôsob nevestinec“ a slovenský Pinochet

Dianie v NR SR a správanie osoby v prezidentskom paláci v súvislosti s „vazalskou zmluvou“ ukázalo občanovi jeho skutočné postavenie.A šťastné podávanie rúk po hlasovaní medzi holohlavým dezolátom z rodu opíc a jeho kumpánmi len potvrdilo,že ich strach z odborného hodnotenia zmluvy,vyjadrení odborníkov v oblasti práva a vystúpenia generálneho prokurátora bol veľký.Ostáva len hľadanie odpovede na otázku – čoho sa naozaj báli ?

Národa sa určitě nebáli,lebo si dovolili pošliapať úplne všetko,drzo ignorovať nesúhlas spoločnosti s hanebnou vazalskou zmluvou.Volič by sa mal poučiť.Pretože sľuby holohlavého dezoláta z rodu opíc môže brať jedným uchom dnu a druhým von.Podstatný je obsah zmluvy a nič iné.

Musím priznať,že ani vo sne by ma nenapadlo,čoho sa raz dožijeme.Slovenskej verzie Pinocheta,v pozadí s modernou verziou C.Petacci.Dokonalej karikatúry toho,čomu niektorí chcú hovoriť „demokracia“.Priam smiešne vyznievali argumenty obhajcov kolaborácie s americkou politikou štátneho terorizmu,ktorí sa odvolávali na svojich predchodcov,že aj oni chystali túto zmluvu.Nie je však podstatné,kto chystal,ale kto podpísal (a čo v tejto súvislosti hovoril v minulosti).

79 Biľakov ukázalo pravú tvár,dalo by sa povedať.Je to však inak.V skutočnosti nezáležalo na názore národa vôbec nikomu.Nečudo.Spomienka na dianie po Mníchove 1938 hovorí jasne – elity utiekli,väčšinou do Londýna,aby sa rýchlo vrátili na prevzatie moci potom,ako si národ všetko „vyžral“.A niet pochýb,že aj v súčasnosti by to dopadlo úplne rovnako,ak by boli následky podobné.Niet pochýb,ako by sa zachovalo celé osadenstvo Rady Slovenskej republiky.Možno by sa našla nejaká „biela“ vrana,ktorá by tu ostala.

Pre slovenského politika je občan lacná prostitútka,ktorú predá najvyššej ponuke.

Aj preto si dovolí hrubým spôsobom osočovať občana.Čo v inej krajine vedie nevyhnutne k odchodu z verejnej funkcie,alebo pádu vlády … sa na Slovensku oceňuje potleskom.Možno aj preto,že verejné funkcie sú dostupné sprostákom … niektorí nevedia napočítať do piatich,či neovládajú znalosti žiaka základnej školy,iní sa hrajú na ochrancov ľudských a občianskych práv … no vždy za hranicou Slovenska.Kto si pamätá kovaných súdruhov a aparátčikov z minulosti,musí mať dnes pocit,že sa vrátil v čase.

S Bruselom a Bielym domom na večné časy a nikdy inak … do posledného Slováka

Kto sa nepoučí z minulosti,obvykle si ju zopakuje.Zjavne sme sa nepoučili.Nepochopili sme,že poldruha stovky kusov v parlamente má slúžiť potrebám národa a štátu,a nie naopak.Nepochopili sme,ako končí svojvôľa politikov,ktorí bez váhania obídu všetko … v mene naplnenia vlastného záujmu.A nechceme vidieť,kto to platí.

Aj preto nám môže trápny pätolízač šplechnúť do tváre hocijaké klamstvo,napríklad o opatreniach v súvislosti s prudkým rastom cien.

Slovensko smeruje do priepasti a spoločnosti krajín tretieho sveta.Ale nemajte obavy o osud zradcov národa – majú dostatok prostriedkov na útek vrtuľníkom,či nejakú haciendu na vzdialenom ostrove … po nich hoci aj potopa.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Lesný požiar

Horúčavy rozdúchali požiare aj v Bulharsku, úrady vyhlásili stav núdze

09.08.2022 22:52

Vyhorelo aj niekoľko neobývaných dovolenkových rezidencií.

Kybernetické útoky - autá

Fínsko opäť terčom kyberútoku. Po obrane či vláde hekeri udreli na parlament

09.08.2022 22:14

Fínska spravodajská služba varovala, že "Rusko má vôľu" ovplyvniť proces podávania žiadosti Fínska o členstvo v NATO.

Kara-Murza

Ruskému opozičníkovi Kara-Murzovi predĺžil súd väzbu

09.08.2022 21:44

Vo väzení je od apríla kvôli obvineniu z rozširovania "klamných informácií" o ruskej invázii na Ukrajinu.

Biden NATO

23. áno. Biden podpísal vstup Fínska a Švédska do NATO

09.08.2022 21:24

Potrebný je súhlas všetkých 30 členských krajín.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8654524x
Priemerná čítanosť článkov: 3596x

Autor blogu