Založ si blog

Oni nie sú národ, oni nie sú vôbec nič.

Stručne a jasne – netreba padať na úroveň proamerických sluhov vo verejných funkciách

Možno uteší sklamané srdiečko plagát na bráne s nápisom “Vlastizradca”,ale len nakrátko a nie je to riešenie.Navyše to poslúži sluhom,aby sa hrali na obete.Takže priatelia,nerobte to – pretože potrestať ich môžete aj účinnejšie a oveľa bolestivejšie.A to dokonca bez slov.

Tradičným časom zúčtovania sú voľby.No kým k ním príde,môžete im ukázať ich miesto v spoločnosti aj inak.Môžete sa otočiť chrbtom,ignorovať ich prítomnosť,tváriť sa – nevidíme vás,neexistujete pre nás.

Zdá sa vám to málo ? Ale kdeže,práve naopak.Čo pre vás málo,pre nich katastrofa

Oni si zakladajú nielen na majetku (hoci aj z korupcie získanom),ale aj na honore z verejnej funkcie.Oni sú “niekto”,lebo majú funkciu.

A keď im vezmete “niekto” tým,že ich nevidíte,je to pre nich katastrofa,lebo honor je fuč a ostane – NIKTO.Prestávajú existovať,vytráca sa ich bublina dôležitosti,ktorů nenahradí nič.Ani majetok.

A posledným klincom do ich “rakvy zabudnutia” je hlasné a jasné NIE vo voľbách.Ak však má byť účinné,musí to byť NIE nielen im,ale aj celým ich politickým stranám.Má to byť vystavenie cestovného lístka do politickej a verejnej NIČOTY.

Tak vyzerá skutočný trest.Trest z rozhodnutia národa,ktorý je na úrovni.Pretože oni nie sú národ.Oni nie sú vôbec nič.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Lesný požiar

Horúčavy rozdúchali požiare aj v Bulharsku, úrady vyhlásili stav núdze

09.08.2022 22:52

Vyhorelo aj niekoľko neobývaných dovolenkových rezidencií.

Kybernetické útoky - autá

Fínsko opäť terčom kyberútoku. Po obrane či vláde hekeri udreli na parlament

09.08.2022 22:14

Fínska spravodajská služba varovala, že "Rusko má vôľu" ovplyvniť proces podávania žiadosti Fínska o členstvo v NATO.

Kara-Murza

Ruskému opozičníkovi Kara-Murzovi predĺžil súd väzbu

09.08.2022 21:44

Vo väzení je od apríla kvôli obvineniu z rozširovania "klamných informácií" o ruskej invázii na Ukrajinu.

Biden NATO

23. áno. Biden podpísal vstup Fínska a Švédska do NATO

09.08.2022 21:24

Potrebný je súhlas všetkých 30 členských krajín.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8654520x
Priemerná čítanosť článkov: 3596x

Autor blogu