Založ si blog

Prepadli predstavitelia Ruska drogám, alebo sa načisto zbláznili ?

Čítajúc vyjadrenia exprezidenta Medvedeva som nevedel,čo si mám myslieť.

Vyjadrenia,že Rusko nepotrebuje diplomatické styky so Západom,vypovie zmluvy o niektorých zbraniach a ich nešírení,dokonca aj o jadrových zbraniach … teda,v podstate by v niektorých zmluvách išiel Kremeľ len v stopách Bieleho domu,ale aj tak vyzneli vyjadrenia Medvedeva “šialene”.

Kto vlastne dnes vládne v Rusku ? Kroky ruského vedenia vyvolávajú dojem,že sa krajina vrátila do čias neúspešného pokusu o prevrat v bývalom ZSSR,spojeného s únosom Gorbačova klikou okolo Krjučkova a Jazova.Akoby dnes rozhodovali v Kremli generáli.Čomu by som sa nedivil v prípade S.Šojgua.Nie je žiadnym tajomstvom,že je pokladaný za budúceho nástupcu V.Putina.

Aj keď pravda,neustále zmeny v ruskej ústave,cielené na udržanie Putina v kresle prezidenta vyvolávajú dojem,že aj Rusko chce mať svojho “večne živého”.

Alebo sa chce ruský prezident dopracovať do stavu K.U.Černenka,o ktorom sa ironicky hovorilo (potichu),že sa do svojej smrti nedozvedel o menovaní za najvyššieho  predstaviteľa niekdajšieho ZSSR.Nuž,čas nám hádam ukáže.

V každom prípade správanie predstaviteľov Ruska nemá žiadnu logiku.Už (nahraté ?) vystúpenie Putina pred ůtokom proti Ukrajine vyznievalo šialene,ale vyjadrenia Lavrova,Medvedeva či riaditeľa ruskej kozmickej agentúry pôsobili,akoby boli hovoriaci na drogách.Však vyhrážať sa pádom ISS môže naozaj len nesvojprávny cvok.

Čo sa teda v Rusku deje ? Niet pochýb,že priamy rozkaz na útok vydal Šojgu.Kto však skutočne riadi dnes Rusko a zločinnú agresiu proti Ukrajine,tým si nie som celkom istý.Len dúfam,že sa do Kremľa nevrátili časy vládnutia vojnových štváčov s polomŕtvymi maskotmi v popredí.Kto si pamätá posledné roky Brežneva,vie o čom hovorím.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

nehoda, autobus

Nehoda autobusu v Turecku si vyžiadala 10 obetí a 39 zranených

26.05.2024 21:41

Autobus narazil do nákladného auta a dvoch ďalších vozidiel.

Gitanas Nauséda

Nauséda obhájil post litovského prezidenta, premiérku suverénne porazil. Šimonyté priznala porážku

26.05.2024 21:20, aktualizované: 22:12

Nauséda vyhral aj prvé kolo prezidentských volieb, získal 44 percent hlasov.

dunaj, zrazka

Našli šiestu obeť zrážky lodí na Dunaji, český kapitán žijúci na Slovensku bol opitý

26.05.2024 21:00

Telo 30-ročného muža objavili pri obci Szigetújfalu, 48 kilometrov južne od Budapešti.

SR Bratislava vozidlá historické 500 km BAX

Železnice vypravili najdlhší vlak vo svojej histórii, viezol vzácny náklad

26.05.2024 20:01

Mimoriadny vlak dorazil do metropoly východu v nedeľu popoludní po siedmich hodinách cesty.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9504680x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu