Založ si blog

Prepadli predstavitelia Ruska drogám, alebo sa načisto zbláznili ?

Čítajúc vyjadrenia exprezidenta Medvedeva som nevedel,čo si mám myslieť.

Vyjadrenia,že Rusko nepotrebuje diplomatické styky so Západom,vypovie zmluvy o niektorých zbraniach a ich nešírení,dokonca aj o jadrových zbraniach … teda,v podstate by v niektorých zmluvách išiel Kremeľ len v stopách Bieleho domu,ale aj tak vyzneli vyjadrenia Medvedeva “šialene”.

Kto vlastne dnes vládne v Rusku ? Kroky ruského vedenia vyvolávajú dojem,že sa krajina vrátila do čias neúspešného pokusu o prevrat v bývalom ZSSR,spojeného s únosom Gorbačova klikou okolo Krjučkova a Jazova.Akoby dnes rozhodovali v Kremli generáli.Čomu by som sa nedivil v prípade S.Šojgua.Nie je žiadnym tajomstvom,že je pokladaný za budúceho nástupcu V.Putina.

Aj keď pravda,neustále zmeny v ruskej ústave,cielené na udržanie Putina v kresle prezidenta vyvolávajú dojem,že aj Rusko chce mať svojho “večne živého”.

Alebo sa chce ruský prezident dopracovať do stavu K.U.Černenka,o ktorom sa ironicky hovorilo (potichu),že sa do svojej smrti nedozvedel o menovaní za najvyššieho  predstaviteľa niekdajšieho ZSSR.Nuž,čas nám hádam ukáže.

V každom prípade správanie predstaviteľov Ruska nemá žiadnu logiku.Už (nahraté ?) vystúpenie Putina pred ůtokom proti Ukrajine vyznievalo šialene,ale vyjadrenia Lavrova,Medvedeva či riaditeľa ruskej kozmickej agentúry pôsobili,akoby boli hovoriaci na drogách.Však vyhrážať sa pádom ISS môže naozaj len nesvojprávny cvok.

Čo sa teda v Rusku deje ? Niet pochýb,že priamy rozkaz na útok vydal Šojgu.Kto však skutočne riadi dnes Rusko a zločinnú agresiu proti Ukrajine,tým si nie som celkom istý.Len dúfam,že sa do Kremľa nevrátili časy vládnutia vojnových štváčov s polomŕtvymi maskotmi v popredí.Kto si pamätá posledné roky Brežneva,vie o čom hovorím.

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

04.06.2023

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím. A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ? Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády [...]

Pri sprostom voličovi sú voľby zbytočné

14.04.2023

Sledujúc prieskumy verejnej mienky a diskusie na sociálnych sieťach som dospel k záveru,že voľby nepotrebujeme. Slovenský volič má možno v hlave guláš,no skôr poriadne “nasraté”.Prieskumy hovoria jasne.Ani záplava káuz,klamstiev a sprostosti v priamom prenose ho nezobudila.Naďalej dôveruje tým,ktorí si s ním a jeho životom pravidelne vytierajú zadok. Prieskumy zatiaľ [...]

Dezinformačný valec alebo rusko-poľské vzťahy inak … ačodebilizmus v praxi

09.04.2023

Z niekdajšej poľsko-litovskej únie ostali len spomienky a dejiny.Dejiny štátu,kde sa kráľ volil a platili len jednohlasne podporené návrhy. Katyň a povraždení poľskí dôstojníci.Z archívu ČTK vystrekol gejzír účelovej propagandy.Asi im nikto nepovedal,že kdesi po boľševickej revolúcii si ktosi vo Varšave uvedomil ideálny čas na nejaké možné územné zisky a naivne [...]

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

búrka, lejak, dážď

Na utorok vydali výstrahy pred búrkami, platia pre celé Slovensko

05.06.2023 19:14

Na západe krajiny platí výstraha SHMÚ už od polnoci.

mike pence

Do volebného boja o Biely dom vstúpil republikán Mike Pence

05.06.2023 18:55

Pence pôsobil ako viceprezident Donalda Trumpa, ktorý svoju kandidatúru ohlásil už vlani v novembri.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 9088113x
Priemerná čítanosť článkov: 3755x

Autor blogu