Založ si blog

Urobte koridor (do Leopoldova), politici idú sedieť za dezinformácie

A asi bude treba vyprázdniť aj iné väznice,však na Slovensku vedie cesta k moci len cez dezinformácie (ľudovo klamstvá)

Stačí pozrieť predvolebné programy,porovnať s realitou a Slovensko sa zapíše do knihy rekordov.Budeme jediná krajina,v ktorej budú sedieť v base členovia každej vlády,ktorá bola doteraz pri moci.

Iste,retroaktivita nie je prípustná.Dokonca ani kolektívna vina.Ba čo ešte viac,spolčenie mafiánskeho typu síce trestné je,ale nevzťahuje sa na politické mafie !

Radujme sa,veseľme sa … konšpiračné weby boli vypnuté.Len akosi márne čakáme,kým niekto (expresne) vypne aj konšpiračnú koalíciu

Ach prepáčte,zabudol som.Podľa vyjadrenia oficiálnych úradov nemôže byť nikto súdený za sprostosť,ale sprostý môže škodiť vo verejnej funkcii.Však má zaručené právo voliť a byť volený (aj keď je vôl sprostý)

Slovami rumunského klasika Valeriu Butulescu

Už nemáme politických väzňov v psychiatrických liečebniach.Dnes môže ísť do politiky každý bez ohľadu na duševné zdravie

Aj preto máme vo vláde Vasilisu Premůdru,ktorá síce nevie základnú sadzbu DPH,nevie spočítať päť kusov v politickom trabante,ale pokojne by viedla ministerstvo vnútra,s radosťou (vypotí) nejakú geniálnosť na tému pandémie,ľudských alebo občianskych práv kdesi “v prdeli sveta”,aby sa potom detinsky vykrúcala a červenala v priamom prenose,že síce nie je úradne uznaná za blba (slovami Švejka),ale sa tak neustále správa.

No nič,konšpiračným webom bola úradne zavretá papuľa.Našťastie,na poznanie pravdy stačí,aby naše politické špičky otvorili papuľu.A ešte niečo.

Podľa posledných správ Rádia Jerevan nie je pravdou,že si slovenské politické špičky kupovali univerzitné diplomy či diplomové práce.V skutočnosti ich dostali bezplatne,aby sa prednášajúci a spolužiaci nemuseli pozerať na ich sprosté ksichty a počúvať ešte sprostejšie reči !

Mali by sme sa nad týmto poznaním zamyslieť.Možno by sme aj my našli cestu … kúpiť im ostrov a zamávať na cestu … predikáty si môžu vymyslieť a udeliť sami.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

F-35, stíhačka, USS George Washington, USA

Spojené štáty a Čína po piatich rokoch opäť polooficiálne rokovali o jadrových zbraniach

22.06.2024 07:10

Spojené štáty a Čína v marci po prvý raz po piatich rokoch obnovili polooficiálne rokovania o jadrových zbraniach.

vojna na Ukrajine, futbal

ONLINE: Ďalšie krajiny sľúbili Ukrajine Patrioty. Farage: Rusko k vojne vyprovokovali USA a NATO

22.06.2024 06:20

Ukrajina získa niekoľko ďalších protiraketových systémov Patriot od spojencov. Britský politik Nigel Farage vyhlásil, že EÚ a NATO "vyprovokovali" Rusko.

Robert Kaliňák, Matúš Šutaj Eštok

Tisícové príplatky na ochranu a pomoc psychológa. Akú podobu má lex atentát v zahraničí?

22.06.2024 06:00

Pravda zisťovala, ako ochrana politikov pred vyhrážkami a útokmi vyzerá v iných európskych štátoch.

Arkansas, streľba, Fordyce

Streľba v Arkansase má tri obete, vážne zranený útočník skončil vo väzbe

22.06.2024 05:40

Ozbrojený útočník v piatok na juhu amerického štátu Arkansas zastrelil troch ľudí. Policajti ho postrelili a vzali do väzby.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9526512x
Priemerná čítanosť článkov: 3896x

Autor blogu