Založ si blog

Urobte koridor (do Leopoldova), politici idú sedieť za dezinformácie

A asi bude treba vyprázdniť aj iné väznice,však na Slovensku vedie cesta k moci len cez dezinformácie (ľudovo klamstvá)

Stačí pozrieť predvolebné programy,porovnať s realitou a Slovensko sa zapíše do knihy rekordov.Budeme jediná krajina,v ktorej budú sedieť v base členovia každej vlády,ktorá bola doteraz pri moci.

Iste,retroaktivita nie je prípustná.Dokonca ani kolektívna vina.Ba čo ešte viac,spolčenie mafiánskeho typu síce trestné je,ale nevzťahuje sa na politické mafie !

Radujme sa,veseľme sa … konšpiračné weby boli vypnuté.Len akosi márne čakáme,kým niekto (expresne) vypne aj konšpiračnú koalíciu

Ach prepáčte,zabudol som.Podľa vyjadrenia oficiálnych úradov nemôže byť nikto súdený za sprostosť,ale sprostý môže škodiť vo verejnej funkcii.Však má zaručené právo voliť a byť volený (aj keď je vôl sprostý)

Slovami rumunského klasika Valeriu Butulescu

Už nemáme politických väzňov v psychiatrických liečebniach.Dnes môže ísť do politiky každý bez ohľadu na duševné zdravie

Aj preto máme vo vláde Vasilisu Premůdru,ktorá síce nevie základnú sadzbu DPH,nevie spočítať päť kusov v politickom trabante,ale pokojne by viedla ministerstvo vnútra,s radosťou (vypotí) nejakú geniálnosť na tému pandémie,ľudských alebo občianskych práv kdesi “v prdeli sveta”,aby sa potom detinsky vykrúcala a červenala v priamom prenose,že síce nie je úradne uznaná za blba (slovami Švejka),ale sa tak neustále správa.

No nič,konšpiračným webom bola úradne zavretá papuľa.Našťastie,na poznanie pravdy stačí,aby naše politické špičky otvorili papuľu.A ešte niečo.

Podľa posledných správ Rádia Jerevan nie je pravdou,že si slovenské politické špičky kupovali univerzitné diplomy či diplomové práce.V skutočnosti ich dostali bezplatne,aby sa prednášajúci a spolužiaci nemuseli pozerať na ich sprosté ksichty a počúvať ešte sprostejšie reči !

Mali by sme sa nad týmto poznaním zamyslieť.Možno by sme aj my našli cestu … kúpiť im ostrov a zamávať na cestu … predikáty si môžu vymyslieť a udeliť sami.

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

04.06.2023

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím. A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ? Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády [...]

Pri sprostom voličovi sú voľby zbytočné

14.04.2023

Sledujúc prieskumy verejnej mienky a diskusie na sociálnych sieťach som dospel k záveru,že voľby nepotrebujeme. Slovenský volič má možno v hlave guláš,no skôr poriadne “nasraté”.Prieskumy hovoria jasne.Ani záplava káuz,klamstiev a sprostosti v priamom prenose ho nezobudila.Naďalej dôveruje tým,ktorí si s ním a jeho životom pravidelne vytierajú zadok. Prieskumy zatiaľ [...]

Dezinformačný valec alebo rusko-poľské vzťahy inak … ačodebilizmus v praxi

09.04.2023

Z niekdajšej poľsko-litovskej únie ostali len spomienky a dejiny.Dejiny štátu,kde sa kráľ volil a platili len jednohlasne podporené návrhy. Katyň a povraždení poľskí dôstojníci.Z archívu ČTK vystrekol gejzír účelovej propagandy.Asi im nikto nepovedal,že kdesi po boľševickej revolúcii si ktosi vo Varšave uvedomil ideálny čas na nejaké možné územné zisky a naivne [...]

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

búrka, lejak, dážď

Na utorok vydali výstrahy pred búrkami, platia pre celé Slovensko

05.06.2023 19:14

Na západe krajiny platí výstraha SHMÚ už od polnoci.

mike pence

Do volebného boja o Biely dom vstúpil republikán Mike Pence

05.06.2023 18:55

Pence pôsobil ako viceprezident Donalda Trumpa, ktorý svoju kandidatúru ohlásil už vlani v novembri.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 9088115x
Priemerná čítanosť článkov: 3755x

Autor blogu