Založ si blog

Urobte koridor (do Leopoldova), politici idú sedieť za dezinformácie

A asi bude treba vyprázdniť aj iné väznice,však na Slovensku vedie cesta k moci len cez dezinformácie (ľudovo klamstvá)

Stačí pozrieť predvolebné programy,porovnať s realitou a Slovensko sa zapíše do knihy rekordov.Budeme jediná krajina,v ktorej budú sedieť v base členovia každej vlády,ktorá bola doteraz pri moci.

Iste,retroaktivita nie je prípustná.Dokonca ani kolektívna vina.Ba čo ešte viac,spolčenie mafiánskeho typu síce trestné je,ale nevzťahuje sa na politické mafie !

Radujme sa,veseľme sa … konšpiračné weby boli vypnuté.Len akosi márne čakáme,kým niekto (expresne) vypne aj konšpiračnú koalíciu

Ach prepáčte,zabudol som.Podľa vyjadrenia oficiálnych úradov nemôže byť nikto súdený za sprostosť,ale sprostý môže škodiť vo verejnej funkcii.Však má zaručené právo voliť a byť volený (aj keď je vôl sprostý)

Slovami rumunského klasika Valeriu Butulescu

Už nemáme politických väzňov v psychiatrických liečebniach.Dnes môže ísť do politiky každý bez ohľadu na duševné zdravie

Aj preto máme vo vláde Vasilisu Premůdru,ktorá síce nevie základnú sadzbu DPH,nevie spočítať päť kusov v politickom trabante,ale pokojne by viedla ministerstvo vnútra,s radosťou (vypotí) nejakú geniálnosť na tému pandémie,ľudských alebo občianskych práv kdesi “v prdeli sveta”,aby sa potom detinsky vykrúcala a červenala v priamom prenose,že síce nie je úradne uznaná za blba (slovami Švejka),ale sa tak neustále správa.

No nič,konšpiračným webom bola úradne zavretá papuľa.Našťastie,na poznanie pravdy stačí,aby naše politické špičky otvorili papuľu.A ešte niečo.

Podľa posledných správ Rádia Jerevan nie je pravdou,že si slovenské politické špičky kupovali univerzitné diplomy či diplomové práce.V skutočnosti ich dostali bezplatne,aby sa prednášajúci a spolužiaci nemuseli pozerať na ich sprosté ksichty a počúvať ešte sprostejšie reči !

Mali by sme sa nad týmto poznaním zamyslieť.Možno by sme aj my našli cestu … kúpiť im ostrov a zamávať na cestu … predikáty si môžu vymyslieť a udeliť sami.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8651858x
Priemerná čítanosť článkov: 3594x

Autor blogu