Založ si blog

Tak, tak … aparátčici (nielen v hroboch) tlieskajú

Komunisti musia mať dnes radosť.Nebolo potrebné ani polstoročie a už sa ich praktiky vracajú do reality.A niektoré boli oprášené oveľa skôr.

Bolože to pobůrenia,keď niekoho a niekto sledoval,odpočúval prípadne postihol za verejne prezentovaný názor,pričom dôkazné bremeno (neviny) spočívalo na žalovanej strane.A ajhľa,dnes to začína byť úplne bežný jav – nepáči sa,hodia po ňom lajno a šup,šup … čo tam po nejakej ústavnej listine,vypnúť a hotovo.

Ináč,je to rokmi zavedená prax u “demokratov”.Nedávno známeho odpojila istá spoločnosť,lebo jeden klient sa sťažoval … a keď známy žiadal o preukázanie tvrdenia a vysvetlenie,na akom základe bol postihnutý,odpoveďou bolo … ticho.Ktože to našich politických dezolátov asi naučil.

Ešte viac ma pobavila partia nedoučených mliečniakov,hrdo podporovaná kadejakými mimovládnymi organizáciami,ktorí ešte nič v živote nedokázali,niektorí ešte ani štúdium neskončili,ale už sa stihli hrdo pasovať za svedomie národa …

A tak moja oprávnená otázka znie – akým prínosom pre slovenskú ekonomiku je záplava absolventov politológie a medzinárodných vzťahov ? Predpokladám,že v čase hospodárskej krízy nakŕmia národ svojimi sprostými rečami.A len na okraj – na sedenie za pokladňou v hypermarkete,alebo dokladanie zeleniny univerzitu nepotrebujú.

Ostatne,nebyť pseudoodborov na univerzitách,väčšina by nemala nádej na akademický titul ani vo forme obrázka.

Eštebácke praktiky naplno ožili.Asi boli len odložené do kúta pre strýčka Príhodu.A možno ak ten sa krúti ako had,keď vidí ten úžasný pokrok.Za totality chodili na univerzity privilegovaní,alebo skutočne vynikajúci študenti,dnes hocikto (s peniazmi vo vačku) a prioritu majú vyznávači rektálneho aplinizmu.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

assange

Assange, ktorý čaká na vydanie do USA, sa obrátil na Európsky súd pre ľudské práva

02.12.2022 23:19

Americké orgány považujú Assangea za zverejnenie tajných informácií za nepriateľa štátu.

Matteo Salvini

V Taliansku pokračoval súd so Salvinim, vypovedala exministerka obrany

02.12.2022 22:50

Salvini ako minister vnútra v auguste 2019 odmietal šesť dní povoliť španielskej záchrannej lodi Open Arms so 147 migrantmi zakotviť v prístave Lampedusa.

Edward Snowden

Snowden dostal ruský pas, zložil prísahu vernosti Rusku

02.12.2022 20:40

Udelenie ruského občianstva Snowdena potešilo, pretože mu to zaistí ochranu pred možným vydaním do USA.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V Čadci zrazila na chodníku 21-ročná vodička dve chodkyne

02.12.2022 19:38

Alkohol u vodičky dychovou skúškou nezistili.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8825040x
Priemerná čítanosť článkov: 3666x

Autor blogu