Založ si blog

Cenzúra v rukách mutantov demokracie

Politickí mutanti spustili cenzúru.Mutanti preto,že nejeden z nich pôsobí v politike tak dlho,že si ani nepamätá pôvodnú kožu na tvári,s ktorou do politiky vstupoval.

Nie,nedivím sa blokovaniu tzv.konšpiračných (dezinformačných) webov.Dovolili si neraz nepredstaviteľné,napríklad poukázať na tuposť politikov,servilnosť voči určitým záujmovým skupinám či štátnym záujmom (nie slovenským).A tak,ako sa dala zneužiť pandémia,dá sa zneužiť aj vojna na Ukrajine.

Proti vetru sa močiť nedá,slovami klasika.Napriek tomu je potrebné,aby ste si práve teraz všimli správanie morálnych zrúcanín novembra 1989,ktoré tak vehementne pripomínali cenzúru za čias vládnutia štátostrany.A mali by ste hľadať odpoveď na otázku – prečo teraz mlčia ? 
Mlčia,pretože z každého režimu ťažili a utekali len pri zmene vetra.Preto stáli na tribúnach novembra 1989,a dnes niet pochýb o ich pripravenosti na zmenu mocenských pomerov.A na dosiahnutie svojich cieľov len zneužili naivný národ.

Aktuálne sa rozhodli umlčať kritikov.Niet divu,majú z nich strach.

Pri aktuálnom zložení vládnej moci sa nemóžeme diviť.Pandémia ju vyzliekla a ukázala jej reálne (ne)schopnosti.A pri predpoklade budúcej krízy ako dôsledku konfliktu na Ukrajine sa dá očakávať aj nahota insitných ekonómov I.Mikloša a spol.,ktorí akosi nepochopili podstatu fungovania štátu a dôležitosť sebestačnosti štátu najmä v otázke potravín.

Čo už,vypnutie webu Hlavné správy je príznakom absurdnej doby.Márne som hľadal kdesi odôvodnenie daného opatrenia.Jasné a konkrétne,podložené dôkazmi.Samotný web mi chýbať nebude,nebola to “moja šálka kávy”.Ale jeho nútený zánik je dôkazom,že sa ani okrajovo nemôžeme baviť o slobode prejavu a demokracii.Naopak,pomenovať to musíme jasne – spod podolka demokracie sa nehanebne otŕča blížiaca diktatúra.

V čase socializmu a štátostrany bol neprijateľný jeden eštebák na vchod (ulicu).Dnes má vládna moc svojho eštébáka na väčšine ulíc v podobe kamier a ostatné radšej spomínať nebudeme.

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8651918x
Priemerná čítanosť článkov: 3594x

Autor blogu