Založ si blog

Reality show “Najsprostejší politik Slovenska” pokračuje

Neviem,čo si myslieť pri verbálnych splaškoch členov vlády.Niekedy mám vážne obavy,či sú vôbec duševne spôsobilí na samostatný život (riadenie štátu v ich rukách pôsobí ako cynický vtip)

Väčšina z nich už ukázala,že nerozumie ani písanému či hovorenému slovu.Dôkazom toho sú ich zúrivé reakcie na porovnanie vazalskej zmluvy s USA a neslávne známych moskovských protokolov po vpáde vojsk Varšavskej zmluvy v auguste 1968 na územie Československa.Už sa nedivím,že vyjadrenie generálneho prokurátora nepochopili členovia koalície.Napokon,väčšina z nich nepozná ani poslanie generálnej prokuratúry.

Vyjadrenie pseudopremiéra Hegera,že si vie predstaviť odtrhnutie Slovenska od dodávok z Ruska (v otázke energií) nepôsobí smiešne,ale servilne a hlúpo

Možno by mal najprv pozbierať vyjadrenia odborníkov a potom sa skúsiť zamyslieť (ak má čím,a ak mu je dovolené premýšľať).A možno by si mal zobrať príklad zo svojho vzoru za veľkou mlákou,pre ktorý sú Saudská Arábia a Venezuela dlhší čas oficiálne neprijateľní partneri,ale teraz (v čase krízy) s nimi rokujú.

Rusko je potrebné prinútiť ku koncu agresie,vrátiť do jeho hraníc.Ale Európa bude jeho zdroje potrebovať,a bude musieť (nie chcieť) s ním nejako spolupracovať.

Iste,máme aj druhú možnosť.Servilne a hrdo rešpektovať sankcie,hrať sa na morálne vzory,trieť chudobu a prizerať sa,ako druhí cez tretie krajiny budú všetko obchádzať a za chrbtom sa nám vyškierať.

A poznámka na záver,aby menej spôsobilí v politike pochopili,čo myslel generálny prokurátor porovnaním moskovských protokolov a vazalskej zmluvy s USA.

Ani sovietski okupanti nemali toľko drzosti,aby do protokolov priamo napísali,že sme sluhovia a budeme skákať,ako oni budú pískať.Obsah vazalskej zmluvy s USA však jasne hovorí – čo si naši (americkí) páni zaželajú,to bude musieť splnomocnený zástupca (sluha) zaistiť.A ešte si to aj sami zaplatíme ! 
Kremeľské politbyro sa po okupácii v auguste 1968 aspoň “snažilo” tváriť,že sme rovnocenní partneri …

Ešte jedna otázka – keď americkí páni budú chcieť súkromné majetky našich vládnych politických (mentálnych) šmatľavcov,treba im dať všetko,pekne sa pokloniť a pobozkať im zadok.Alebo si už vybavili,že pýtať sa bude len od plebsu ?

 

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Hizballáh, Sayyed Hassan Nasrallah, Blízky východ

Nechoďte na Blízky východ, varujú západné štáty svojich občanov. Situácia je výbušná

13.04.2024 06:55

Hrozba vojenskej eskalácie medzi Iránom a Izraelom rastie. Veľa štátov neodporúča svojim občanom cestu do rizikovej oblasti.

Pápež František

Pápež: Pre vojnu v Pásme Gazy veľmi trpím

13.04.2024 06:18

Vo svojom posolstve, ktoré zverejnil Vatikán, spomenul aj "vojnou zmietanú Sýriu, Libanon a celý Blízky východ".

special podcast pocuvajte Pravdu novy jzbt6t

Prichádza trest za zvolenie Pellegriniho, alebo stret s realitou? V určitých oblastiach sa jej nevyhneme

13.04.2024 06:05

Naplnia sa obavy Danka a Pellegrini sa stane novým Kováčom? Skôr to bude iný z bývalých prezidentov, tvrdia komentátori Pravdy.

Migrácia

Slovenská vláda migračný pakt kritizuje. Kto ho nedodrží, môže čeliť pokutám

13.04.2024 06:00

Vlády na Slovensku, v Maďarsku a Poľsku sú proti, no Európsky parlament v stredu schválil nový pakt EÚ o migrácii a azyle.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9448411x
Priemerná čítanosť článkov: 3864x

Autor blogu