Založ si blog

Reality show “Najsprostejší politik Slovenska” pokračuje

Neviem,čo si myslieť pri verbálnych splaškoch členov vlády.Niekedy mám vážne obavy,či sú vôbec duševne spôsobilí na samostatný život (riadenie štátu v ich rukách pôsobí ako cynický vtip)

Väčšina z nich už ukázala,že nerozumie ani písanému či hovorenému slovu.Dôkazom toho sú ich zúrivé reakcie na porovnanie vazalskej zmluvy s USA a neslávne známych moskovských protokolov po vpáde vojsk Varšavskej zmluvy v auguste 1968 na územie Československa.Už sa nedivím,že vyjadrenie generálneho prokurátora nepochopili členovia koalície.Napokon,väčšina z nich nepozná ani poslanie generálnej prokuratúry.

Vyjadrenie pseudopremiéra Hegera,že si vie predstaviť odtrhnutie Slovenska od dodávok z Ruska (v otázke energií) nepôsobí smiešne,ale servilne a hlúpo

Možno by mal najprv pozbierať vyjadrenia odborníkov a potom sa skúsiť zamyslieť (ak má čím,a ak mu je dovolené premýšľať).A možno by si mal zobrať príklad zo svojho vzoru za veľkou mlákou,pre ktorý sú Saudská Arábia a Venezuela dlhší čas oficiálne neprijateľní partneri,ale teraz (v čase krízy) s nimi rokujú.

Rusko je potrebné prinútiť ku koncu agresie,vrátiť do jeho hraníc.Ale Európa bude jeho zdroje potrebovať,a bude musieť (nie chcieť) s ním nejako spolupracovať.

Iste,máme aj druhú možnosť.Servilne a hrdo rešpektovať sankcie,hrať sa na morálne vzory,trieť chudobu a prizerať sa,ako druhí cez tretie krajiny budú všetko obchádzať a za chrbtom sa nám vyškierať.

A poznámka na záver,aby menej spôsobilí v politike pochopili,čo myslel generálny prokurátor porovnaním moskovských protokolov a vazalskej zmluvy s USA.

Ani sovietski okupanti nemali toľko drzosti,aby do protokolov priamo napísali,že sme sluhovia a budeme skákať,ako oni budú pískať.Obsah vazalskej zmluvy s USA však jasne hovorí – čo si naši (americkí) páni zaželajú,to bude musieť splnomocnený zástupca (sluha) zaistiť.A ešte si to aj sami zaplatíme ! 
Kremeľské politbyro sa po okupácii v auguste 1968 aspoň “snažilo” tváriť,že sme rovnocenní partneri …

Ešte jedna otázka – keď americkí páni budú chcieť súkromné majetky našich vládnych politických (mentálnych) šmatľavcov,treba im dať všetko,pekne sa pokloniť a pobozkať im zadok.Alebo si už vybavili,že pýtať sa bude len od plebsu ?

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

assange

Assange, ktorý čaká na vydanie do USA, sa obrátil na Európsky súd pre ľudské práva

02.12.2022 23:19

Americké orgány považujú Assangea za zverejnenie tajných informácií za nepriateľa štátu.

Matteo Salvini

V Taliansku pokračoval súd so Salvinim, vypovedala exministerka obrany

02.12.2022 22:50

Salvini ako minister vnútra v auguste 2019 odmietal šesť dní povoliť španielskej záchrannej lodi Open Arms so 147 migrantmi zakotviť v prístave Lampedusa.

Edward Snowden

Snowden dostal ruský pas, zložil prísahu vernosti Rusku

02.12.2022 20:40

Udelenie ruského občianstva Snowdena potešilo, pretože mu to zaistí ochranu pred možným vydaním do USA.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V Čadci zrazila na chodníku 21-ročná vodička dve chodkyne

02.12.2022 19:38

Alkohol u vodičky dychovou skúškou nezistili.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8825038x
Priemerná čítanosť článkov: 3666x

Autor blogu