Založ si blog

A demokrati túžia po cenzúre …

… aby zaliati lúčmi pravdy a pochopenia neskončili v kontajneri dejín ako klamári a darebáci.

Nič nové,každá elita sa najviac bojí kritikov.O to viac,ak povedia pravdu a odhalia jej “maslo na plešine”.

Besný pes z Trnavy útočí na každého,kto mu náhodou príde na myseľ.Nečudo,nikdy nebol iný,akurát armáda mocichtivých túžila po moci za každú cenu a tak bola ochotná biť čelom aj pred … pacientom.Pre sprostých,ktorí by ich chceli opätovne voliť (potom sú totiž naozaj sprostí) len odkaz – ak boli ochotní biť čelom o zem pred cvokom,komu budú ochotní slúžiť ? Asi každému a sotva v záujme národa.

Nový rok je fajn.Z akejsi trnavskej diery (náhoda ?) vybehla teta,ktorá nesmierne túži po ochrane pospolitého ľudu pred dezinformáciami … čo by tak asi chcela obnoviť,vari svätú inkvizíciu ? Obnoviť zoznam zakázaných autorov a kníh,to by bola fajnota.A obnoviť zásadu,že pán veľkomožný môžu všetko,aj klamať a kradnúť.To len tá pospolitá sprostač nechápe,že pán veľkomožný ich ľúbia a lopotou i hladom ich chránia pred civilizačnými chorobami.Seba nemusia,však si dosť nakradli na felčiara a pokojne za ním pôjdu aj desiatky kilometrov,však sa vezú za cudzie.

Nový rok bude fajn.Ak pochopíte,že nemáte voliť nielen cvoka,ale ani tých,čo liezli po jeho chrbte k moci.

Ohýbanie práva je slovenský štandard

26.01.2023

Koľko máš peňazí,toľko máš práv … povedal kedysi v 90.rokoch jeden známy advokát. A hovoril sa aj iný “vtip”,ako prišiel istý obvinený z podvodu za kamarátom právnikom a pýtal sa,čo sa dá robiť.Právnik sa ho opýtal,aká je škoda,ktorú mu dávajú za vinu.Tristotisíc korún,znela odpoveď.Právnik pokrčil plecami a prehodil Tak sa priprav,pôjdeš do [...]

Národ, ktorý na štát nedorástol …

22.01.2023

Samostatnosť je pre slovenský národ železnou guľou na nohe.Pevne prikovanou,nielen pohybu,ale aj mysleniu brániacou. Viete si predstaviť,že by Nemci mlčali pri výroku ůstavneho činiteľa o tom,ako je základným právom voleného funkcionára absolvovať celé volebné obdobie aj napriek tomu,že nie je schopný výkonu svojej funkcie a škodí štátu i národu ? Na Slovensku je [...]

Oslava tridsiatky ako remeň

03.01.2023

S nadšením sme oslávili 30.výročie republiky Však čo by sme netancovali,keď najväčšími vlastencami sú tí,ktorí sa pravidelne bůchajú do hrude a kričia,že oni sú Európania a Slováci. Čo by sme netancovali,že dnes tancujeme nad dielom ľudí,ktorí svojho času upreli národu ústavné právo na rozhodnutie o svojej budúcnosti pod zámienkou,že by sme na to strašne,ale [...]

Južná Kórea, Rusko, vojna na Ukrajine

ONLINE: Scholz kriticky o lietadlách pre Kyjev: Nesúťažme, kto ponúkne viac

30.01.2023 05:55

Nemecký kancelár Olaf Scholz sa kriticky vyjadril k debatám o dodaní lietadiel Ukrajine. Podľa neho sú samovoľné a je k tomu potrebná seriózna diskusia.

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,412
Celková čítanosť: 8892976x
Priemerná čítanosť článkov: 3687x

Autor blogu