Založ si blog

Pri sprostom voličovi sú voľby zbytočné

Sledujúc prieskumy verejnej mienky a diskusie na sociálnych sieťach som dospel k záveru,že voľby nepotrebujeme.

Slovenský volič má možno v hlave guláš,no skôr poriadne “nasraté”.Prieskumy hovoria jasne.Ani záplava káuz,klamstiev a sprostosti v priamom prenose ho nezobudila.Naďalej dôveruje tým,ktorí si s ním a jeho životom pravidelne vytierajú zadok.

Prieskumy zatiaľ potešili len jedným.Zaslúženým umiestnením strany Za ľudí bez ľudí,kde ostalo zrejme len nedostižné torpédo Remišová,ako symbol sebastrednosti a hlúposti,ktorá ešte stále nepochopila,že v jej prípade by bol pre voliča pridanou hodnotou návrat do Francúzska k “úspešnej” kariére.Pre Slovensko je prospešná asi tak,ako záchranca pre obesenca,keď ho potiahne za nohy.Ale jeden nikdy nevie.Možno sa bude môcť vrátiť k trnavskému chrapúňovi.

Komentáre na Hegera sú zbytočné.Doteraz chodil pred pánmi štvornožky,pre budúci úspech sa bude pokojne aj plaziť.

Hlavne má plány A,B a dokonca aj C.Napríklad pre Rázsochy.Škoda,že nemá najlepší plán D,teda odchod na smetisko dejín.Väčšina národa by zatlieskala (jeho odchodu).

Musíme však dúfať,že dovtedy nás aj s plešatým Tarzanom nestihne ešte viac zatiahnuť do rusko-ukrajinského konfliktu.Niekedy mám pocit,že obaja pravidelne skúmajú koruny stromov a ešte častejšie z nich padnú na kotrbu.Však čoraz častejšie počujem od našich ukrajinských “hostí”,že oni vlastne bojujú za nás.V našich krčmách a vyhýbajúc sa brannej povinnosti pobytom na Slovensku.

Niekedy začínam veriť v existenciu menšiny,ktorej je zbytočné chodiť do krčmy.Správa sa,akoby sa už jej členovia ožratí narodili.Škoda len,že ich opica má devastačný dopad na naše životy.

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

04.06.2023

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím. A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ? Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády [...]

Dezinformačný valec alebo rusko-poľské vzťahy inak … ačodebilizmus v praxi

09.04.2023

Z niekdajšej poľsko-litovskej únie ostali len spomienky a dejiny.Dejiny štátu,kde sa kráľ volil a platili len jednohlasne podporené návrhy. Katyň a povraždení poľskí dôstojníci.Z archívu ČTK vystrekol gejzír účelovej propagandy.Asi im nikto nepovedal,že kdesi po boľševickej revolúcii si ktosi vo Varšave uvedomil ideálny čas na nejaké možné územné zisky a naivne [...]

Keď skáčeš z mosta, poriadne vrieskaj …

30.03.2023

A predtým prestri na doskočisko plachtu,nech nemusia po tebe upratovať ten svinčík … V roku 2020 skákali z mosta voliči dosluhujúcej koalície,žiaľ vrieskali príliš potichu a tak skočili na hlavu národa.Následky sú fatálne – vyše dvadsaťtisíc obetí pandémie,priama účasť v konflikte Rusko-Ukrajina (ak niekto nechápe dôvody,nech skúsi pomoc psychiatra),a príchod [...]

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

búrka, lejak, dážď

Na utorok vydali výstrahy pred búrkami, platia pre celé Slovensko

05.06.2023 19:14

Na západe krajiny platí výstraha SHMÚ už od polnoci.

mike pence

Do volebného boja o Biely dom vstúpil republikán Mike Pence

05.06.2023 18:55

Pence pôsobil ako viceprezident Donalda Trumpa, ktorý svoju kandidatúru ohlásil už vlani v novembri.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 9088129x
Priemerná čítanosť článkov: 3755x

Autor blogu