Založ si blog

Pri sprostom voličovi sú voľby zbytočné

Sledujúc prieskumy verejnej mienky a diskusie na sociálnych sieťach som dospel k záveru,že voľby nepotrebujeme.

Slovenský volič má možno v hlave guláš,no skôr poriadne “nasraté”.Prieskumy hovoria jasne.Ani záplava káuz,klamstiev a sprostosti v priamom prenose ho nezobudila.Naďalej dôveruje tým,ktorí si s ním a jeho životom pravidelne vytierajú zadok.

Prieskumy zatiaľ potešili len jedným.Zaslúženým umiestnením strany Za ľudí bez ľudí,kde ostalo zrejme len nedostižné torpédo Remišová,ako symbol sebastrednosti a hlúposti,ktorá ešte stále nepochopila,že v jej prípade by bol pre voliča pridanou hodnotou návrat do Francúzska k “úspešnej” kariére.Pre Slovensko je prospešná asi tak,ako záchranca pre obesenca,keď ho potiahne za nohy.Ale jeden nikdy nevie.Možno sa bude môcť vrátiť k trnavskému chrapúňovi.

Komentáre na Hegera sú zbytočné.Doteraz chodil pred pánmi štvornožky,pre budúci úspech sa bude pokojne aj plaziť.

Hlavne má plány A,B a dokonca aj C.Napríklad pre Rázsochy.Škoda,že nemá najlepší plán D,teda odchod na smetisko dejín.Väčšina národa by zatlieskala (jeho odchodu).

Musíme však dúfať,že dovtedy nás aj s plešatým Tarzanom nestihne ešte viac zatiahnuť do rusko-ukrajinského konfliktu.Niekedy mám pocit,že obaja pravidelne skúmajú koruny stromov a ešte častejšie z nich padnú na kotrbu.Však čoraz častejšie počujem od našich ukrajinských “hostí”,že oni vlastne bojujú za nás.V našich krčmách a vyhýbajúc sa brannej povinnosti pobytom na Slovensku.

Niekedy začínam veriť v existenciu menšiny,ktorej je zbytočné chodiť do krčmy.Správa sa,akoby sa už jej členovia ožratí narodili.Škoda len,že ich opica má devastačný dopad na naše životy.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

nehoda

Vodič Passatu vyletel pri Holíči z cesty, nehodu neprežil

25.05.2024 17:57

Podľa polície pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť a pri predchádzaní nezvládol riadenie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503485x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu