Založ si blog

Viktor … srandista

Nič neobvyklé,ak Orbán z času na čas populisticky zaperlí niečo o Hornom Uhorsku.Je to “odkaz” pre istú skupinu voličov,ktorá sníva o niečom Veľkom …

Len škoda,že na to snívanie používa mozog ako arašid.Svojho času tak podpisovali pakt s Hitlerom predstavitelia Poľska (rok 1934,pakt Pilsudski-Hitler),ktorí snívali o Veľkom Poľsku a spoločnej hranici s Maďarskom,a vieme … ako to skončilo.

Cynicky povedané,aj ja môžem snívať o Veľkom Slovensku,ktoré by končilo kdesi na Balkáne a iní si môžu pri tejto myšlienke ťukať na čelo.Slnko svieti každému,vrátane nacionalistov a bláznov.Kde patrí Viktor,ponechám na úvahu každého,ale môže nás mrzieť,že podobný pocit vlastenectva nemajú naši predstavitelia,ktorí sa ako retardi s rukou na srdci prehlasujú za Európanov … príslušníkov neexistujúceho národa.

Orbán bez populizmu by nebol sám sebou

Neriešme Viktora,riešme radšej slovenských eurohujerov.Napríklad tých,ktorí pri pohľade na šelmu v uliciach obcí a miest slintajú,že oni by chceli,ale Brusel nedovolí.Nebezpečných cvokov,ktorí mozog nahradili rektálnym alpinizmom a čo nie je podľa Bruselu,musí byť zákonite zlé.Magorov,ktorí kritiku Bruselu vykladajú ako nedostatok vlastenectva,ako istý Andrej … ktorý medzi dožívajúcimi blbcami v parlamente nevytŕča len preto,že sa od nich nelíši.

Máme dôležitejšie problémy,ako výkriky maďarského nacionalistu a populistu.Napríklad zamyslenie nad tým,kto a ako viedol Slovensko po roku 2020,akým “skvelým” spôsobom čerpala eurofondy Vasilisa Premúdra alias Veronika Remišová,keď sa teraz nedá prakticky cestovať,ak nechceme prísť o financie z fondu obnovy.

Nežijeme večne,neriešme zbytočnosti ….

 

Pacient z Trnavy pení

25.09.2023

A keďže nikto nemá voľnú zvieraciu kazajku,otravuje jedom nielen okolie. V každom prípade jeho správanie dokonale ilustruje,prečo sa vyhnúť aj jeho bývalým koaličným partnerom.Kto v mene zisku moci dokáže spolupracovať s nebezpečným psychopatom,nie je spôsobilý na riadenie štátu.Skôr na riadenie väzenskej podlahy. Vraj sa máme uskromniť,aby sa dal riešiť deficit [...]

Zasmrdelo a nič nebolo

24.09.2023

Igorko sa snažil.Opäť sľúbil odhalenia o Riškovi a opäť nič neukázal. Každý má právo voliť a povinnosť niesť následky svojej voľby.Poslednú voľbu „menšieho“ zla zaplatili životmi a zdravím tisíce ľudí. Čo tak hľadať a voliť dobro ?

Cynické trubky

24.08.2023

Podľa cynických trubiek je každý kritik západnej politiky ruským agentom,alebo čakateľom na pokyny či propagandu z ruskej ambasády. Cynické trubky si akosi nevšimli,že oplotená ambasáda,ktorá zohavila jedno z najkrajších miest v Bratislave,nie je ruská,ale – americká.A jej obyvateľov milujú všetci tak,že sa musia skrývať pred ich láskou za plotom. Sovietske [...]

Trump

Trump sa pri budovaní realitného impéria dopúšťal podvodu, rozhodol súd

26.09.2023 23:16

Trump a jeho spoločnosť masívne nadhodnocovali svoj majetok a zveličovali jeho čistú hodnotu.

náhorný karabach

Výbuch v sklade s palivom v Náhornom Karabachu si vyžiadal najmenej 125 obetí

26.09.2023 23:12

Karabašské úrady pri tom ešte v utorok ráno hlásili 20 mŕtvych a vyše 290 zranených.

Spojené voľby do regionálnych samospráv 2022

Predvolebná debata RTVS: Generálna prokuratúra by mala prejsť podľa SaS a SNS pod správu MS SR

26.09.2023 22:18

V predvolebnej diskusii sa na tom zhodli šéf SNS Andrej Danko a Branislav Gröhling z SaS.

voľby, debata, ta3, fico, pellegrini, šimečka, sulík, uhrík

Predvolebná superdebata ta3: Od stráženia hraníc až po schopnosť vládnuť

26.09.2023 21:45

V utorkovej diskusii sa stretli lídri strán Smer, PS, Hlas, SaS a Republika.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,435
Celková čítanosť: 9250074x
Priemerná čítanosť článkov: 3799x

Autor blogu