Založ si blog

Popletený (nielen) Schutz

Mlčaním pri odvolaní I.Šimka si strelili mienkotvorné médiá do vlastnej nohy.Keby mali zmysel pre objektívnosť,nemohol by SMER využiť absurdné odvolanie ministra vo vlastný prospech.

A tak teraz vyzýva škrabák SME P.Schutz,aby sa I.Šimko dištancoval od vyhlásení SMER-u a to okamžite.A volá po obmedzení priestoru na vyjadrenia strany R.Fica rovnako,ako v prípade Republiky,aby nedochádzalo k šíreniu rôznych konšpirácii.Napríklad o Čaputovej,či spôsoboch vyšetrovania rôznych káuz a podobne.

Škrabákovi,ktorý tak brojil proti zmene vlastníkov denníka,až v ňom napokon ostal (kde by ho už chceli ?),niečo nedošlo.Hovorí sa tomu sloboda prejavu.Nepochopil (rovnako aj mentálna artistka Remišová a spol.),že čitateľ alebo konzument obsahu má vlastný mozog a vie vyhodnotiť,aká je reálna situácia.Na rozdiel od diplomovaných trolov,ktorým je úplne jedno,aký titul dostanú,ak nejaký bude.

Niet pochýb,že posledná politická garnitúra a jej škrabácki poskokovia sa musia zúfalo snažiť o potlačenie slobody prejavu

Blbci ťažko znášajú,ak niekto môže poukázať na ich blbosť.Najlepšie to vidieť na rôznych sociálnych sieťach,kde pod propagačnými príspevkami je diskusia – neprípustná,alebo sú komentáre – vypnuté.Strach z výsmechu a nepríjemných otázok je naozaj veľký.

Apropó,nedávno penil Matovič niečo o skorumpovaných novinároch v súvislosti s Bielikom.

Ak by sme sa mali zbaviť všetkých novinárov,ktorých publikovanie vyvoláva dojem jednostrannosti … asi by sme nemali na Slovensku noviny !

Pacient z Trnavy pení

25.09.2023

A keďže nikto nemá voľnú zvieraciu kazajku,otravuje jedom nielen okolie. V každom prípade jeho správanie dokonale ilustruje,prečo sa vyhnúť aj jeho bývalým koaličným partnerom.Kto v mene zisku moci dokáže spolupracovať s nebezpečným psychopatom,nie je spôsobilý na riadenie štátu.Skôr na riadenie väzenskej podlahy. Vraj sa máme uskromniť,aby sa dal riešiť deficit [...]

Zasmrdelo a nič nebolo

24.09.2023

Igorko sa snažil.Opäť sľúbil odhalenia o Riškovi a opäť nič neukázal. Každý má právo voliť a povinnosť niesť následky svojej voľby.Poslednú voľbu „menšieho“ zla zaplatili životmi a zdravím tisíce ľudí. Čo tak hľadať a voliť dobro ?

Cynické trubky

24.08.2023

Podľa cynických trubiek je každý kritik západnej politiky ruským agentom,alebo čakateľom na pokyny či propagandu z ruskej ambasády. Cynické trubky si akosi nevšimli,že oplotená ambasáda,ktorá zohavila jedno z najkrajších miest v Bratislave,nie je ruská,ale – americká.A jej obyvateľov milujú všetci tak,že sa musia skrývať pred ich láskou za plotom. Sovietske [...]

Trump

Trump sa pri budovaní realitného impéria dopúšťal podvodu, rozhodol súd

26.09.2023 23:16

Trump a jeho spoločnosť masívne nadhodnocovali svoj majetok a zveličovali jeho čistú hodnotu.

náhorný karabach

Výbuch v sklade s palivom v Náhornom Karabachu si vyžiadal najmenej 125 obetí

26.09.2023 23:12

Karabašské úrady pri tom ešte v utorok ráno hlásili 20 mŕtvych a vyše 290 zranených.

Spojené voľby do regionálnych samospráv 2022

Predvolebná debata RTVS: Generálna prokuratúra by mala prejsť podľa SaS a SNS pod správu MS SR

26.09.2023 22:18

V predvolebnej diskusii sa na tom zhodli šéf SNS Andrej Danko a Branislav Gröhling z SaS.

voľby, debata, ta3, fico, pellegrini, šimečka, sulík, uhrík

Predvolebná superdebata ta3: Od stráženia hraníc až po schopnosť vládnuť

26.09.2023 21:45

V utorkovej diskusii sa stretli lídri strán Smer, PS, Hlas, SaS a Republika.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,435
Celková čítanosť: 9249892x
Priemerná čítanosť článkov: 3799x

Autor blogu