Založ si blog

Cynické trubky

Podľa cynických trubiek je každý kritik západnej politiky ruským agentom,alebo čakateľom na pokyny či propagandu z ruskej ambasády.

Cynické trubky si akosi nevšimli,že oplotená ambasáda,ktorá zohavila jedno z najkrajších miest v Bratislave,nie je ruská,ale – americká.A jej obyvateľov milujú všetci tak,že sa musia skrývať pred ich láskou za plotom.

Sovietske vojská tu už nemáme.Naivne sme verili,že už nikdy a nikto.Chyba lávky.Zapredanci sem dotiahli smradov z NATO,ktoré vzniklo kedysi (podľa titulovaných plechových hláv z našich univerzít) ako obranná organizácia proti Varšavskej zmluve.Blbečkovia s akademickými titulmi akosi prehliadli,že aliancia vznikla skôr,ako Varšavská zmluva.Asi boli pri jej vzniku jasnovidci …

Cynické trubky sme mali aj za socializmu.Ani sa nezmenili – vtedy bol kritik systému obhajcom imperializmu,dnes je ruským agentom.

Podľa reči človeka,podľa peria vtáka.Netreba hľadať,čo robili za socializmu,stačí počúvať,čo hovoria.A záver je jasný – morálku kážu prezliekači kabátov.

Pred časom sa jeden “smrad” vyjadril o voličoch Smer-u,že sú to svine v ľudskej koži.Ten,čo sa sťažoval,že mu komunisti neumožnili štúdium na vysokej škole.Jeho postoj a videnie sveta,či ľudí s iným názorom však jasne ilustrovali,prečo sa na tú školu nedostal.Prečo mali na univerzite vyrábať titulovaných degešov ? Však dnes môže na univerzitu naozaj hocikto a vidíme,kde mnohí končia – ako titulovaní skladníci či dokladači zeleniny.Konečným výsledkom tejto verzie “demokracie” je rozkradnutý štát a bľabotajúce bábkoherečky pri moci.

Nelegálne nadobudnutý majetok by sa mal vysoko zdaňovať

Výrok spomínanej politickej kreatúry dokonale ilustruje jej intelekt.Akoby povedala – kto zaplatí vysoké dane,môže kradnúť ! Pravdu povediac,pri pohľade na to,s kým dokázala sedieť vo vláde,ani sa nemôžeme diviť.Skôr sa divím jednému pánovi,ako môže zniesť vedľa seba také stelesnenie sprostoty.Ešte dobre,že hlúposť nevie lietať,lebo túto kreatúru by museli v parlamente pribíjať o podlahu,aby im neuletela …

Moderná doba kritike nesvedčí.Nečudo … pravda oči kole,slovami našich dedov a babiek.A titulované cynické trubky nepochopili,že ziskom akademického titulu ostanú stále – trubkami.Hoci s titulom …

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9559768x
Priemerná čítanosť článkov: 3910x

Autor blogu