Založ si blog

Mimoriadne sprostí ľudia . .. v parlamente !

Parlament alebo skôr jeho členovia by mali byť elitou národa.Na Slovensku však určite nie sú.A môžu za to voliči !

Potichu som dúfal,že Vasilisa „Presprostá“ alias Veronika Bábkoherečka dostatočne preukázala svoju intelektuálnu nedostatočnosť a do parlamentu nezasadne.Chyba lávky,vždy sa nájdu na jej obraz podobní,ktorí svoje volebné právo znevážia.Asi by mal volič naozaj absolvovať psychotesty.

Víťazstvo SMER-u ma neprekvapilo.Už pri zverejnení povolebného odhadu výsledkov bolo pri zhliadnutí „úspechu“ Progresívneho Slovenska jasné,že želanie nebude zrkadlom reality.Zlostné reakcie Sulíka a spol.zase potvrdili,že liberálov postupne opúšťajú aj skalní voliči.Neúspech multifotra či odreté uši národniarov potvrdili ich reálne možnosti a odhalili,ako ich voliči naozaj vidia.A čo pobavilo ?

Správanie predstaviteľov (nielen) KDH

Hurá do opozície,lebo nebudú spolupracovať s tými alebo onými.Majú vraj iné hodnoty.Možno,no pri pohľade na ich zásluhy v minulosti vidieť všetko,len nie … hodnoty.Teda aspoň nie tie,ktoré by boli na prospech národa.Asi im nikto nepovedal staré a známe – priateľa si drž blízko,nepriateľa ešte bližšie.

Vlastne … ako chcú naplniť svoje sľuby,keď sa odmietajú podieľať na riadení štátu pre osobné rozpory alebo nenaplnené ambície ?

Celkom ma pobavili konšpirácie okolo Lipšica a Hamrana.

Chápem,s národom na Slovensku sa ľahko manipuluje,keďže väčšina občanov si nedá námahu prečítať niečo viac,ako infantilné výkriky ubolených.Ak by to bolo inak,z aktuálnych parlamentných strán by sme si už dávno ani jednu nespomenuli.A vedeli by sme aj to,že na odvolanie špeciálneho prokurátora stačí dôsledné uplatnenie zákona o prokuratúre.

Zákon č.154/2001 Z.z.v aktuálnom znení hovorí v odseku 6 písm.2d,že vymenovať za prokurátora je možné len kandidáta,ktorý

je bezúhonný a jeho morálne vlastnosti dávajú záruku, že funkciu prokurátora bude riadne vykonávať

Z vyššie uvedeného jasne vyplýva – ak sa budú chcieť R.Fico a spol.v prípade vytvorenia vládnej koalície zbaviť D.Lipšica a odvolať ho z funkcie špeciálneho prokurátora,stačí im dôsledne postupovať podľa zákona.A svojím postupom len napravia absurdnosť,ktorá vznikla menovaním D.Lipšica do tejto funkcie.

Nie,tu sa nebavíme o dôvere,či Slovensku ako právnom štáte.V právnom štáte nemôžu zastávať verejné funkcie hlupáci,či ľudia s kúpenými certifikátmi o akademickom titule,alebo iné exotické úkazy.A pokiaľ niekto môže verejne o iných vykrikovať bez právoplatného rozhodnutia súdu,že sú zločinci … alebo môže verejne prehlasovať,že bude rešpektovať právoplatné rozhodnutia súdov len v prípade,ak mu vyhovujú – nikdy nebudeme právnym štátom,ak takýto exot môže sedieť vo verejnej funkcii.

Nová vláda bude rovnaká,ako predošlé.Nebude v nej B.Kollár,ale P.Pellegríny.No všetko ostane,ako v prípade B.Kollára.

Vládna koalícia bude zrkadlom najvyššej ponuky.A nič na tom nezmení ani výsledkami volieb „pobúrená“ Európa.Kto čím bojuje,tým aj padne.Ak si môžu podporu médií kúpiť servilní sluhovia Bruselu,môžu to urobiť aj ich oponenti.A výsledok sa odvíja od toho,kto má nákupný vozík plnší.Rozprávky o dezinformačnej scéne zmiznú v prachu,ak sa pozrieme na klamstvá „demokratov“ po útokoch na WTC,vojne v bývalej Juhoslávii,mlčaní „demokratov“ pri kšeftovaní s drogami a ľudskými orgánmi pod nosom americkej základne v Kosove,či záplave obetí v Iraku,Afganistane alebo na Blízkom východe.

Apropó,migrácia … čuduj sa svete,ľudia s ľútostivým pohľadom na trpiacich vo svete akosi nevidia trpiacich na Slovensku.Čím to asi bude ? Absenciou potlesku pre prejavoch (nežiadúceho) vlastenectva ? Alebo nepriehľadnosťou múru pri luxusných príbytkoch potentátov v rezidenčných štvrtiach s ochrankou,kde nepobehujú „návštevníci“,vykrádajúci záhrady a „trpiaci“ s iPhonom v hrsti ?

Tak,tak.Všetci klameme a zavádzame,ak píšeme o svojich skúsenostiach.Napríklad o autobusoch väzenskej služby,ktoré sa dajú stretnúť v nočných hodinách na cestách.Dokonca aj počas víkendov.Alebo sa zmenili podmienky výkonu trestu a vozia väzňov do kúpeľov,či na spoločné výlety.

Hoci je aj iná možnosť.Možnosť,že v mene záchrany darebákov,ktorí decimovali národ počas pandémie,sa chystajú všeobecné odpustky … až hrable zakvitnú …

O čo ide ? Keď Truban zatrúbi …

15.10.2023

… omylom aj pravdu o sebe povie Jeho konštatovanie,že Hlas pôjde so SMER-om pre prepojenie v rôznych korupčných kauzách,najlepšie svedčí o charaktere jeho vlastnej strany – teda Progresívneho Slovenska.Stručne povedané,progresívcom vagabundi nevadia,ak by ich dostali k moci.Vtedy by nielen prižmúrili oči,ale dokonca by slovami klasika “predali aj vlastnú mater,ako to [...]

O čo ide ? Zúfalá Remišová …

14.10.2023

Údajná bábkoherečka s politickou stranou bez členov,s údajným vzdelaním na prestížnej univerzite má problém. Kreslo v parlamente udržala (asi preto začala robiť krovie Polákovi),akurát sa – nulou stala.Vlastne,sotva bola niekedy viac ako nula.Akurát s vysokým postavením,čo je typickým znakom Slovenska,kde dokonale platí – čím hlúpejší,tým lepšie sa [...]

O čo ide ? Deformácia práva

12.10.2023

Právo končí tam,kde sa používajú dva metre … a tam začína extrémizmus … Najprv pár slov k výrazu „ačohentizmus“.Tento symbol duševného malomocenstva zaznieva z úst tých,ktorí nemajú argumenty.Napríklad z úst najúprimnejšieho politika na Slovensku J.Naďa,ktorý svojho času verejne priznal,že pri rannej toalete vidí v zrkadle opicu a dezoláta. [...]

Kyjev, EÚ, Ukrajina, Volodymyr Zelenskyj, Ursula von der Leyenová

Najmocnejší Európania 2024: Nositeľ zmeny Tusk, rojko Zelenskyj, Putinova bankárka ako narušiteľka

29.11.2023 00:00

Server Politico vybral 28 osobností, ktoré budú mať najväčší vplyv v Európe v roku 2024. Dostal sa medzi ne aj Maroš Šefčovič.

Keňa, záplavy

Ničivé záplavy v Keni majú už najmenej 120 obetí

28.11.2023 23:14

Kenskí meteorológovia upozorňovali, že počas krátkeho obdobia dažďov budú zrážky silnejšie než obvykle. Prezident však tieto predpovede spochybňoval.

poľsko, baňa

Pri prasknutí potrubia zomreli v Poľsku štyria baníci

28.11.2023 22:48

V čase nehody bolo v podzemí šesť baníkov. Dvoch preživších previezli do nemocnice.

Polícia / Policajná páska /

V okrese Dunajská Streda našli v kanáli mŕtvu ženu. Nevylúčili cudzie zavinenie

28.11.2023 21:48

Prípad si prevzali krajskí kriminalisti.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,439
Celková čítanosť: 9323962x
Priemerná čítanosť článkov: 3823x

Autor blogu