Založ si blog

O čo ide ? Keď Truban zatrúbi …

… omylom aj pravdu o sebe povie

Jeho konštatovanie,že Hlas pôjde so SMER-om pre prepojenie v rôznych korupčných kauzách,najlepšie svedčí o charaktere jeho vlastnej strany – teda Progresívneho Slovenska.Stručne povedané,progresívcom vagabundi nevadia,ak by ich dostali k moci.Vtedy by nielen prižmúrili oči,ale dokonca by slovami klasika “predali aj vlastnú mater,ako to vynesie”

Nič o tom lepšie nesvedčí,ako podlízavá ponuka progresívcov Hlasu,aj nepôjde s Ficom.Už som len čakal,kto prisľúbi šliapanie nechvalne známej E-55,ak mu niekto splní sen o moci.

Keď sa zobudíme,aj niečo vieme …

Stáli pri nás všetci svätí v prvom polčase proti Portugalsku.Brankár robil zázraky,a súper nepremenil to,čo proti iným končilo v sieti.Ak by premenil,možno by sme ani my neboli ďaleko od osmičky.

Druhý polčas ukázal.Vieme,ale nie štandardne.Škoda,srdce fanúšika by poskočilo.

Odchod z únie a aliancie nie je téma

Naozaj nie.Nás musia vyhodiť,alebo sa spolok musí rozpadnúť.Akoby sme vlastný rozum nemali a nevedeli,čo je prínosom a čo nie.Stále potrebujeme nejakých (skorumpovaných) strýcov na dávanie rozumov.O demokracii nám kážu mentálni pacienti,ktorí označia voličov inej strany za “svine v ľudskej koži”.Asi tiež len opisujú,čo vidia sami v zrkadle.

Perly súdružky prezidentky ilustrujú jej myslenie

Podľa jej výroku je spornou nomináciou návrh obvinenej osoby do kresla ministra.Právoplatne odsúdená osoba v kresle špeciálneho prokurátora jej nevadí.Asi má pohľad ako chameleón a každé oko hľadí iným smerom.Hoci … v danom prípade by sa dalo skôr hovoriť o účelovej škuľavosti.

O čo ide ? Zúfalá Remišová …

14.10.2023

Údajná bábkoherečka s politickou stranou bez členov,s údajným vzdelaním na prestížnej univerzite má problém. Kreslo v parlamente udržala (asi preto začala robiť krovie Polákovi),akurát sa – nulou stala.Vlastne,sotva bola niekedy viac ako nula.Akurát s vysokým postavením,čo je typickým znakom Slovenska,kde dokonale platí – čím hlúpejší,tým lepšie sa [...]

O čo ide ? Deformácia práva

12.10.2023

Právo končí tam,kde sa používajú dva metre … a tam začína extrémizmus … Najprv pár slov k výrazu „ačohentizmus“.Tento symbol duševného malomocenstva zaznieva z úst tých,ktorí nemajú argumenty.Napríklad z úst najúprimnejšieho politika na Slovensku J.Naďa,ktorý svojho času verejne priznal,že pri rannej toalete vidí v zrkadle opicu a dezoláta. [...]

Mimoriadne sprostí ľudia . .. v parlamente !

04.10.2023

Parlament alebo skôr jeho členovia by mali byť elitou národa.Na Slovensku však určite nie sú.A môžu za to voliči ! Potichu som dúfal,že Vasilisa „Presprostá“ alias Veronika Bábkoherečka dostatočne preukázala svoju intelektuálnu nedostatočnosť a do parlamentu nezasadne.Chyba lávky,vždy sa nájdu na jej obraz podobní,ktorí svoje volebné právo znevážia.Asi by [...]

Kyjev, EÚ, Ukrajina, Volodymyr Zelenskyj, Ursula von der Leyenová

Najmocnejší Európania 2024: Nositeľ zmeny Tusk, rojko Zelenskyj, Putinova bankárka ako narušiteľka

29.11.2023 00:00

Server Politico vybral 28 osobností, ktoré budú mať najväčší vplyv v Európe v roku 2024. Dostal sa medzi ne aj Maroš Šefčovič.

Keňa, záplavy

Ničivé záplavy v Keni majú už najmenej 120 obetí

28.11.2023 23:14

Kenskí meteorológovia upozorňovali, že počas krátkeho obdobia dažďov budú zrážky silnejšie než obvykle. Prezident však tieto predpovede spochybňoval.

poľsko, baňa

Pri prasknutí potrubia zomreli v Poľsku štyria baníci

28.11.2023 22:48

V čase nehody bolo v podzemí šesť baníkov. Dvoch preživších previezli do nemocnice.

Polícia / Policajná páska /

V okrese Dunajská Streda našli v kanáli mŕtvu ženu. Nevylúčili cudzie zavinenie

28.11.2023 21:48

Prípad si prevzali krajskí kriminalisti.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,439
Celková čítanosť: 9323981x
Priemerná čítanosť článkov: 3823x

Autor blogu