Založ si blog

O čo ide ? Zúfalá Remišová …

Údajná bábkoherečka s politickou stranou bez členov,s údajným vzdelaním na prestížnej univerzite má problém.

Kreslo v parlamente udržala (asi preto začala robiť krovie Polákovi),akurát sa – nulou stala.Vlastne,sotva bola niekedy viac ako nula.Akurát s vysokým postavením,čo je typickým znakom Slovenska,kde dokonale platí – čím hlúpejší,tým lepšie sa vládne (alebo skôr kradne)

Keď už teda perlila o “úspechoch” počas jej účasti vo vláde,skúsim jeden vybrať.Aplikácia “Slovensko v mobile” je dokonalou ilustráciou toho,ako veci dopadnú,keď sa na odborníka hrá – analfabet.Predražený blud na vyzdvihnutie pošty.Alebo inak povedané – niečo podobné v univerzálnom háve sa dá bez problémov nájsť v bezplatnej forme na internete.Neraz vrátane zdrojového kódu a teda aj možnosti úpravy na mieru.Úpravy,ktorá by sa nákladmi ani zďaleka nepriblížila tomu,čo stála “hrdá” absurdnosť fiktívnej intelektuálky.Napokon,volebný výsledok strany,do ktorej sa v zúfalstve vrátila ako “koaličná partnerka”,najlepšie ilustruje jej volebný potenciál.

Hlina hádže hlinu.Čo viac čakať …

Diskusia medzi A.Hlinom a R.Michelkom pripomínala skôr súboj demagógov.Prvý sa neustále motal okolo akéhosi memoranda,lebo zjavne nevedel vysvetliť volebný debakel bojovníkov za “záchranu demokracie”.Tej formy demokracie,ktorú chcela vyššie spomenutá bábkoherečka zachraňovať náhubkovým zákonom na sociálnych sieťach,aby nemusela čítať názory iných na vlastnú adresu.

Druhý nebol na tom o nič lepšie. Hovoriť v spojitosti s SNS o národnom záujme je rovnako smiešne,ako tvrdenie o medveďovi,že je vegetarián.V podstate však obaja potvrdili,že klamstvo a sľuby sú v predvolebnom boji bežné nástroje,ako získať teplé miestečko s honosným platom.Akurát tomu nikto v zákone nehovorí podvod,na rozdiel od rovnakých praktík s rovnakým výsledkom v bežnom živote.

Zhrnuté a podčiarknuté – ich diskusia za nejaký rozsiahlejší komentár nestojí.Ani infantilný komentár Hlinu súvisiaci s premnoženým medveďom.Nech ide svoje hlúposti kázať do Očovej.

Frakcia európskych socialistov je sklamaná a tak “demokraticky” pozastavila členstvo … 

Jej odkaz v preklade znie takto – ak budete voliť tých,ktorých nechceme my,budeme Vás ignorovať a vydierať.

Dokonalí demokrati,nie ? Iste,tento krok dokonale poslúži ako argument intelektuálnej spodine,ktorá decimovala národ v rokoch 2020-2023.Netreba sa však trápiť.Praktiky súčasnej únie povedú k jej rozpadu a názor nejakej frakcie nám môže byť ľahostajný.Napokon,svojho času hovorila o pokroku iná frakcia,ktorá používala označenie RAF.Rozdiel je len v metódach,ciele rovnaké.Dajú sa vyjadriť starým známym držte hubu a krok.Nech si tento “pokrok” nechajú pre seba.

Ak je jedinou možnosťou riešenia konfliktu na Ukrajine dodávanie zbraní,zrušme OSN.

Je to nepotrebná organizácia,ak sa konflikty majú riešiť prilievaním oleja do ohňa.Pre Slovensko a rovnako aj celý európsky kontinent existuje jediné riešenie – okamžité zastavenie bojov,odhodenie pokryteckých masiek,a nastavenie pravidiel,ktoré budú rešpektovať všetci a bez výnimky.Hoci … v dnešnom svete,kde môže byť nositeľom ceny za mier objednávateľ vraždy,to nebude ľahké.

Skúsme sa zamyslieť.Na začiatku tragédie prvej svetovej vojny bolo ignorovanie záujmov malých národov,a ako zámienka sa využil atentát na následníka trónu.Na začiatku tragédie Titaniku bol “malý” požiar v sklade paliva.Na začiatku tragédie druhej svetovej vojny bol hanebný podpis dohody veľmocí s beštiou,kde osud spojenca a jeho národov bol bezvýznamný.

 

(Obrazová príloha Zdroj:Pixabay)

O čo ide ? Keď Truban zatrúbi …

15.10.2023

… omylom aj pravdu o sebe povie Jeho konštatovanie,že Hlas pôjde so SMER-om pre prepojenie v rôznych korupčných kauzách,najlepšie svedčí o charaktere jeho vlastnej strany – teda Progresívneho Slovenska.Stručne povedané,progresívcom vagabundi nevadia,ak by ich dostali k moci.Vtedy by nielen prižmúrili oči,ale dokonca by slovami klasika “predali aj vlastnú mater,ako to [...]

O čo ide ? Deformácia práva

12.10.2023

Právo končí tam,kde sa používajú dva metre … a tam začína extrémizmus … Najprv pár slov k výrazu „ačohentizmus“.Tento symbol duševného malomocenstva zaznieva z úst tých,ktorí nemajú argumenty.Napríklad z úst najúprimnejšieho politika na Slovensku J.Naďa,ktorý svojho času verejne priznal,že pri rannej toalete vidí v zrkadle opicu a dezoláta. [...]

Mimoriadne sprostí ľudia . .. v parlamente !

04.10.2023

Parlament alebo skôr jeho členovia by mali byť elitou národa.Na Slovensku však určite nie sú.A môžu za to voliči ! Potichu som dúfal,že Vasilisa „Presprostá“ alias Veronika Bábkoherečka dostatočne preukázala svoju intelektuálnu nedostatočnosť a do parlamentu nezasadne.Chyba lávky,vždy sa nájdu na jej obraz podobní,ktorí svoje volebné právo znevážia.Asi by [...]

Kyjev, EÚ, Ukrajina, Volodymyr Zelenskyj, Ursula von der Leyenová

Najmocnejší Európania 2024: Nositeľ zmeny Tusk, rojko Zelenskyj, Putinova bankárka ako narušiteľka

29.11.2023 00:00

Server Politico vybral 28 osobností, ktoré budú mať najväčší vplyv v Európe v roku 2024. Dostal sa medzi ne aj Maroš Šefčovič.

Keňa, záplavy

Ničivé záplavy v Keni majú už najmenej 120 obetí

28.11.2023 23:14

Kenskí meteorológovia upozorňovali, že počas krátkeho obdobia dažďov budú zrážky silnejšie než obvykle. Prezident však tieto predpovede spochybňoval.

poľsko, baňa

Pri prasknutí potrubia zomreli v Poľsku štyria baníci

28.11.2023 22:48

V čase nehody bolo v podzemí šesť baníkov. Dvoch preživších previezli do nemocnice.

Polícia / Policajná páska /

V okrese Dunajská Streda našli v kanáli mŕtvu ženu. Nevylúčili cudzie zavinenie

28.11.2023 21:48

Prípad si prevzali krajskí kriminalisti.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,439
Celková čítanosť: 9323902x
Priemerná čítanosť článkov: 3823x

Autor blogu