Keď štát nemá, oderie chudákov …

A tak si idete pár dní po začiatku novèho roka kúpiť obľúbený sirup a zistíte,že 3% na DPH sa zmenia na závratný rozdiel – z ceny 1,85€ je zrazu 3,50€ !

Štát nemá … a čo tak zdaniť rôzne zahraničné spoločnosti ? Nedá sa,majú výnimky.Slovač nemá výnimky,tá je na Slovensku ako ovca na odratie.Akoby ani sem nepatrila.

Nechceme ruský kurz,vrieskajú bruselské prostitútky.Akosi nevidím rozdiel medzi okupačnou čižmou … aj keď chápem,kto hlupákom a slúžkam maže,ten jede …

Útok na kataster ? Treba odvolať celú vládu … a kto asi patrí do basy za fatálne následky pandémie,a prečo tam ešte nie je ? Alebo za “hračku” Slovensko v mobile ?

Slovensko je fraškou na štát.

A kedy budú chránení vodiči pred chodcami ?

24.11.2025

Ako sa zverejnila informácia o obnovení “absolútnej” prednosti chodcov,chodci sa opäť správajú ako odtrhnutí z reťaze. Sluchátka na ušiach,mamičky s kočíkom a mobilom na uchu,dôchodcovia s palicou … jednoducho doslova skáču do cesty.Nie je žiadnou výnimkou,keď sa zámerne vlečú cez cestu a pritom vyškierajú. Osobitnou kategóriou je ignorovanie povinnosti chodcov na [...]

Len tak … o následkoch novembra 1989

19.11.2025

Ideme oslavovať ? Môžeme začať … Osemhodinový pracovný čas sa zmenil na neobmedzený … Výchova detí sa realizuje … ak ostane čas Umelá zamestnanosť štátom sa zmenila na umelú zamestnanosť (sponzorovanú štátom v prospech “investorov” za žobrácku mzdu) Práva a povinnosti zodpovedajú spoločenskému statusu (či ste minorita alebo majorita,alebo či to vyhovuje [...]

Budú aj obete prepustené z hrobov ?

23.09.2025

Právo požiadať o prepustenie vyplýva zo zákona.A desiatky obetí či pozostalých žiadajú spravodlivosť – ich milovaní sa nikdy nevrátia,niet dôvodu na zľutovanie s vinníkom. Pochvaly alebo tresty … nič nezmenia na šialenstve 90.rokov.Pripraviť niekoho o život pre peniaze,naozaj niet väčšej zvrhlosti.A opakovane,to môže naozaj len psychopat. Médiá majú [...]

Miroslav Lajčák a Jeffrey Epstein

Národniari vyzývajú Lajčáka na zverejnenie toho, či mal od Epsteina majetkové výhody

20.12.2025 12:32

Premiér po summite v Bruseli reagoval, že Lajčák je excelentný diplomat a má naďalej Ficovu dôveru.

Americký minister obrany Pete Hegseth

Mnohí mladí Američania sú pre armádu príliš hlúpi alebo príliš tuční, posťažoval sa šéf Pentagonu

20.12.2025 11:40

Napriek tomu ocenil, že armáde sa darí naberať potrebné množstvo ľudí.

Taiwan, útok nožom

VIDEO: Brutálny útok nožom v metre. Muž zabil troch ľudí, všetko si vopred naplánoval

20.12.2025 11:16

Ešte skôr toho dňa založil požiare na dvoch ďalších miestach.

Tibor Gašpar, Ide o pravdu

Časový limit aj sankcie vo výške mesačného platu. Gašpar povedal, ako chce koalícia zmeniť rokovací poriadok

20.12.2025 11:00

Momentálne je v parlamente novela rokovacieho poriadku, ktorá už ráta s úpravou rečníckych časov.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,453
Celková čítanosť: 10216515x
Priemerná čítanosť článkov: 4165x

Autor blogu