HLAS pokrytectva do nebies nepoletí

Pellegrini chce hlasovanie o predčasných voľbách.Ak pominieme fakt,že neoprávnene vykonáva poslanecký mandát v zastúpení neexistujúcej politickej strany,jeho návrh je nezmyselný a pokrytecký.

Každá hodina Slovenska,strávená pod taktovkou neschopného a zjavne nevyrovnaného premiéra Matoviča je nielen tragédiou,ale spôsobuje aj nevyčísliteľné škody ekonomike.Pravdepodobnosť úspešného ľudového hlasovania v spojení s podporou členov koalície pri vyslovení nedôvery súčasnej (šialenstvom) pôsobiacej vláde je prakticky nulová.A aj v prípade naplnenia tejto nereálnej vízie je na zmenu potrebných šesť-deväť mesiacov,čo v spojení s minimálne mesiacom na vytvorenie novej vlády a vykonanie prvých zmien znamená pre občanov Slovenska fatálne ohrozenie ich existencie po všetkých stránkach … niektorí už dnes nemajú prostriedky ani na základnú obživu.

Fakty,o ktorých musí Pellegrini veľmi dobre vedieť.Nespomínajúc skutočnosť,že neexistuje možnosť elektronického hlasovania v parlamentných voľbách a klasické uplatnenie práva občanov by mohlo znamenať ďalšie ohrozenie ich zdravia …

Slovensko dnes nemá právnu normu,ktorá by umožnila rýchlo a efektívne riešiť súčasnú situáciu.Koaličné strany snahu Pellegríniho v žiadnom prípade nepodporia,keďže v ich závese sú oligarchovia alebo ľudia s veľmi pochybnou minulosťou.A občania zásluhou núdzového stavu nemajú nástroj,ktorým by mohli súčasnú hrôzovládu legitímne zvrhnúť.Taká je realita dneška.

Slovensko nepotrebuje predčasné voľby,ale okamžité nahradenie súčasnej vlády – odborníkmi.Ideálnym riešením by bola úradnícka vláda,zostavená z odborníkov v jednotlivých rezortoch,s vylúčením členov politických strán a hnutí,ktorá by stabilizovala situáciu v štáte,vyriešila postup v súvislosti s pandémiou a upravila zákony tak,aby sa už nikdy nemohol opakovať súčasný stav.

Stav bezmocnosti národa,vydieraného pološialeným tyranom,veriacim vo vlastnú genialitu …

Krvavý odkaz z Fashingtonu znie jasne …

05.01.2026

Ak budete zle vládnuť,prîdeme a budeme riadiť Vašu krajinu,kým nepochopíte,že nad všetkým stoja naše (zvrchovane demokratické) záujmy Nemá zmysel byť pobúrený reakciou šmatľavého Jarka na sociálnych sieťach,slintajúceho nad neschopnosťou ruských zbraní,ktoré sa pri vraźednom útoku amerických zabijakov nedostali ani do polohy aktivity (predsa len úplatok je menej [...]

A kedy budú chránení vodiči pred chodcami ?

24.11.2025

Ako sa zverejnila informácia o obnovení “absolútnej” prednosti chodcov,chodci sa opäť správajú ako odtrhnutí z reťaze. Sluchátka na ušiach,mamičky s kočíkom a mobilom na uchu,dôchodcovia s palicou … jednoducho doslova skáču do cesty.Nie je žiadnou výnimkou,keď sa zámerne vlečú cez cestu a pritom vyškierajú. Osobitnou kategóriou je ignorovanie povinnosti chodcov na [...]

Len tak … o následkoch novembra 1989

19.11.2025

Ideme oslavovať ? Môžeme začať … Osemhodinový pracovný čas sa zmenil na neobmedzený … Výchova detí sa realizuje … ak ostane čas Umelá zamestnanosť štátom sa zmenila na umelú zamestnanosť (sponzorovanú štátom v prospech “investorov” za žobrácku mzdu) Práva a povinnosti zodpovedajú spoločenskému statusu (či ste minorita alebo majorita,alebo či to vyhovuje [...]

Maduro, Venezuela

V Nikaragui zatkli 60 ľudí oslavujúcich únos Madura. V krajine platí stav „pohotovosti“

10.01.2026 10:45

Prezident Ortega a viceprezidentka Murillová sú vernými spojencami Madura.

Sanae Takaičiová

Predčasné voľby? Premiérka Takaičiová ich zvažuje, úspech by jej mohol pomôcť prelomiť pat s Čínou

10.01.2026 10:18

Politika vlády má podľa prieskumov vysokú podporu verejnosti.

Ján Ragan

Je v tom symbolika: Vranov v novom roku znižuje poplatky, rozšíril aj úľavy

10.01.2026 10:04

Primátor východoslovenského mesta vyjadril vďaku občanom.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,454
Celková čítanosť: 10239377x
Priemerná čítanosť článkov: 4173x

Autor blogu