Založ si blog

Vláda “Obyčajného Teroru” sa zapíše do dejín Slovenska

Vládami teroru prešli rôzne krajiny počas rôznych období.Stačí spomenúť francúzsku revolúciu alebo hrôzovládu Stalina  … obdobia,keď tyrani neváhali zaútočiť ani na vlastný národ.

A Slovensko nemohlo ostať mimo tejto hanebnej kroniky dejín.Dnes máme aj my tyrana,ktorý v mene vlastného záujmu neváha pošliapať všetko a šliapať po všetkých,ktorí si dovolia nesúhlasiť.

Čo u iných zločinom nazýva,u seba s falošnými slzami len omylom označí a ešte falošnejsie hľadá výhovorky.Včera svoju vinu priznal,aby zajtra vo svojej tyranii pokračoval úplne rovnako.Ak nie ešte horšie.Márne pribúdajú obete … márne protestujú tí,ktorí sa svojou prácou osvedčili ako odborníci,on jediný si uzurpuje právo jedinej pravdy.

Tragikomická figúrka tyrana,ktorá sa dostala k moci,aby všetkým ukázala,kde je podstata tej hŕstky verných,bezočivo označenej veľkolepým slovom – HNUTIE

Každý tyran začínal klamstvom.A ak sa dostal k moci,boli jeho klamstvá len zanedbateľným prešľapom na krvavej mape obetí.Aj na Slovensku pribúdajú denne desiatky a niekedy aj stovky obetí.Pribúdajú tisíce nakazených … a mnohí z nich sa previnili len tým,že naivne naleteli sľubom tyrana (a iní sa ani tým neprevinili).Kto nie je chorý alebo mŕtvy,možno teraz trie biedu s psotou,aby si mohol tyran nafukovať svoje nekonečné ego.

Ten tyran,ktorý kričal o zodpovednosti (ale otvoril hranice v čase,keď bolo Slovensko ostrovom pokoja) … ten tyran,ktorý volal po sviatkoch v úzkom kruhu rodiny (ale vyňal z toho oligarchov,aby mohli zachovať svoje príjmy)

Ten tyran,ktorý hovorí o dobrovoľnosti,ale kto sa “dobrovoľne” nezúčastní,stane sa väzňom jeho tyranie a klesne ešte hlbšie do biedy,lebo si dovolil veriť tým,ktorí svoje stanovisko prácou i dôkazmi podporili,a vzoprel sa – tyranovi.

A tak sa stávajú aktuálne slová jedného velikána našich dejín …

A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. (S.Chalupka)

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Salman Rushdie

Rushdie je po útoku a operácii na ventilátore, zrejme príde o oko

13.08.2022 07:11

Britský spisovateľ Salman Rushdie je po niekoľkohodinovej operácii napojený na ventilátor.

sulik, matovic

Politológ Koziak: Menšinová vláda je cesta k predčasným voľbám

13.08.2022 06:00

Ak naozaj vznikne menšinová vláda, nebude funkčná. Je to cesta k predčasným voľbám. Určite preto bude rásť napätie v spoločnosti, hovorí politológ Tomáš Koziak.

Ukrajina, Rusko, vojna, Belgorod, Charkov

ONLINE: Pentagón zmenil vyhlásenie o výbuchu na Kryme. Vyjadril obdiv ukrajinským vojakom

13.08.2022 05:55, aktualizované: 08:06

Pentagón zmenil vyhlásenie, že za výbuchy na leteckej základni na Kryme môže Ukrajina. Efektívnosti ukrajinskej armády by dal na stupnici od 0 po 10 hodnotenie 12.

Kórea USA Juhočínske more torpédoborec

Ďalší olej do ohňa. Američania plánujú cvičenie v Taiwanskom prielive

12.08.2022 23:25

USA čoskoro predstavia "ambiciózny plán" posilnenia hospodárskych a obchodných vzťahov s Taiwanom.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8658775x
Priemerná čítanosť článkov: 3597x

Autor blogu