Založ si blog

Vláda “Obyčajného Teroru” sa zapíše do dejín Slovenska

Vládami teroru prešli rôzne krajiny počas rôznych období.Stačí spomenúť francúzsku revolúciu alebo hrôzovládu Stalina  … obdobia,keď tyrani neváhali zaútočiť ani na vlastný národ.

A Slovensko nemohlo ostať mimo tejto hanebnej kroniky dejín.Dnes máme aj my tyrana,ktorý v mene vlastného záujmu neváha pošliapať všetko a šliapať po všetkých,ktorí si dovolia nesúhlasiť.

Čo u iných zločinom nazýva,u seba s falošnými slzami len omylom označí a ešte falošnejsie hľadá výhovorky.Včera svoju vinu priznal,aby zajtra vo svojej tyranii pokračoval úplne rovnako.Ak nie ešte horšie.Márne pribúdajú obete … márne protestujú tí,ktorí sa svojou prácou osvedčili ako odborníci,on jediný si uzurpuje právo jedinej pravdy.

Tragikomická figúrka tyrana,ktorá sa dostala k moci,aby všetkým ukázala,kde je podstata tej hŕstky verných,bezočivo označenej veľkolepým slovom – HNUTIE

Každý tyran začínal klamstvom.A ak sa dostal k moci,boli jeho klamstvá len zanedbateľným prešľapom na krvavej mape obetí.Aj na Slovensku pribúdajú denne desiatky a niekedy aj stovky obetí.Pribúdajú tisíce nakazených … a mnohí z nich sa previnili len tým,že naivne naleteli sľubom tyrana (a iní sa ani tým neprevinili).Kto nie je chorý alebo mŕtvy,možno teraz trie biedu s psotou,aby si mohol tyran nafukovať svoje nekonečné ego.

Ten tyran,ktorý kričal o zodpovednosti (ale otvoril hranice v čase,keď bolo Slovensko ostrovom pokoja) … ten tyran,ktorý volal po sviatkoch v úzkom kruhu rodiny (ale vyňal z toho oligarchov,aby mohli zachovať svoje príjmy)

Ten tyran,ktorý hovorí o dobrovoľnosti,ale kto sa “dobrovoľne” nezúčastní,stane sa väzňom jeho tyranie a klesne ešte hlbšie do biedy,lebo si dovolil veriť tým,ktorí svoje stanovisko prácou i dôkazmi podporili,a vzoprel sa – tyranovi.

A tak sa stávajú aktuálne slová jedného velikána našich dejín …

A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. (S.Chalupka)

 

Vláda s charakterom a vôňou podpapiernikov

15.04.2021

Kedysi koloval vtip,ako reagoval otec na vstup syna do strany – synku,radšej si mal stúpiť do niečoho iného … dnes by platil na súčasnú koalíciu. Pretože tá smrdí horšie,ako povestné kravince či známe podpapierniky.Posledná tlačovka potvrdila,že sa nič nezmenilo a premiérom je naďalej rovnaký chrapúň,ako pred koaličnou krízou,len sa maskuje pod ministerským [...]

Štyri metre od smrti

12.04.2021

… sa môže ocitnúť človek zásluhou beztrestného vystrájania vodičov kamiónov na slovenských cestách. Videl som mu priamo do kabíny.Do očí mi hľadela bezcharakterná sviňa,ktorá jazdí na veľkom aute a môže všetko.A teda aj jazdiť sedemdesiatkou v obci,predbiehať v zákrute cez plnú čiaru a debilne sa diviť,ako je to možné,že jazdia aj autá opačným smerom. A [...]

USA a NATO – obraz moderného fašizmu vo svete

11.04.2021

Počas režimu A.Hitlera v Nemecku bolo bežnou praxou vyhľadávanie nepriateľov a vôbec nezáležalo na tom,či boli skutoční alebo fiktívni.Všemocné gestapo vedelo popraviť každého bez rozdielu a hlavne bez dôkazov. Dnes máme svet pod drobnohľadom technológií,ktoré začínajú kamerami v uliciach a končia satelitmi,umiestnenými vo vesmíre.Slovné spojenia ako “osobná [...]

Joe Biden

Veľvyslanec Javorčík: Biden obnovil predvídateľnosť v transatlantickom partnerstve

15.04.2021 22:57

Americká administratíva podľa slovenského veľvyslanca doteraz splnila to, čo sa od nej očakávalo.

Ivan Korčok

Korčok: Sme znepokojení destabilizačnými aktivitami Ruska

15.04.2021 21:48

Minister uviedol, že Slovenská republika ako členská krajina EÚ a NATO má záujem rozvíjať dobré vzťahy s Ruskou federáciou.

Netherlands World Press Photo - víťaz, prvé objatie

Najlepšia fotografia sveta? Objatie starenky v kovidovej dobe

15.04.2021 18:25

Nezávislá svetoznáma organizácia World Press Photo, ktorá funguje od roku 1955, vyhlásila výsledky svojej každoročnej súťaže.

igor matovič

Matovič obhajuje svoje kroky pri Sputniku, vinu hádže na šéfku ŠÚKL

15.04.2021 17:57, aktualizované: 22:07

Expremiér svoju tlačovku nazval „Sputnik V. Dosť bolo klamstiev“. Musel však priznať, že ruská strana pýtala vakcíny aj z dôvodu, že sme za ne nezaplatili.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,308
Celková čítanosť: 7718421x
Priemerná čítanosť článkov: 3344x

Autor blogu