Založ si blog

Ťažká to matematika . .. do troch

Podľa Schutza sú Špačince – Slavkov II. Ako rátam,tak rátam – majú poradové číslo III., a nie II. Dvojkou je totiž súčasne riešená kauza okolo pozemkov popradského zubára Franca a prezidenta Kisku.

Avšak, redaktori SME už tradične vidia do diaľky, ale pod nosom majú vlčiu tmu. Asi preto, že koho (plesnivý) chlieb jedia, toho falošnú pesničku spievajú. Kamoš hovorí, že okná sa najlepšie leštia najstarším bulvárom na Slovensku. Skúšal som jeho slová vyvrátiť použitím kvality, stelesnenej mienkotvorným SME – smola. Ani špinavá voda tak hlboko neklesne, aby sa vpila do toľkého pokrytectva.

Hľadá sa vinník úteku Okoličányho. Nuž, ten skutočný môže pokojne spávať. Súdiac podľa toho, ako dlho sa ťahalo súdne konanie okolo košickej skupiny, určite ho neodhalia za jeho života. A neskôr mu to bude asi jedno.

Sme pripravení na vládnutie, kričia liberáli. Aká škoda, že nie sú pripravení vyhrať voľby. Iste, taká maličkosť, vlastne podľa niektorých by mala byť aj zrušená, však čo môže vedieť ten sprostý národ o riadení štátu. Asi sa mýlia, pretože národ o tom vie minimálne toľko, ako oni – však vyzliecť si spodky vedia všetci od detstva, nie ?

V Británii majú všetci pohotovosť, lebo vojvodkyňa porodila. Na Slovensku netreba toľko kriku okolo niečoho, čo zvládnu všetky slovenské ženy. Iste, nepotrebujú k tomu ani korunku na koči. Ale chápem, že Briti robia okolo toho taký cirkus – po stáročiach sobášov medzi príbuznými je záplava nadšenia medzi šľachtou pochopiteľná. Aj tak sme všetci jedna rodina od Adama, nie ?

Ako spoznáte najväčšieho blázna v blázinci ? Sedí v miestnosti s nápisom riaditeľ a verí, že všetkých vylieči.

Pekný deň všetkým …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8651837x
Priemerná čítanosť článkov: 3594x

Autor blogu