Založ si blog

Ťažká to matematika . .. do troch

Podľa Schutza sú Špačince – Slavkov II. Ako rátam,tak rátam – majú poradové číslo III., a nie II. Dvojkou je totiž súčasne riešená kauza okolo pozemkov popradského zubára Franca a prezidenta Kisku.

Avšak, redaktori SME už tradične vidia do diaľky, ale pod nosom majú vlčiu tmu. Asi preto, že koho (plesnivý) chlieb jedia, toho falošnú pesničku spievajú. Kamoš hovorí, že okná sa najlepšie leštia najstarším bulvárom na Slovensku. Skúšal som jeho slová vyvrátiť použitím kvality, stelesnenej mienkotvorným SME – smola. Ani špinavá voda tak hlboko neklesne, aby sa vpila do toľkého pokrytectva.

Hľadá sa vinník úteku Okoličányho. Nuž, ten skutočný môže pokojne spávať. Súdiac podľa toho, ako dlho sa ťahalo súdne konanie okolo košickej skupiny, určite ho neodhalia za jeho života. A neskôr mu to bude asi jedno.

Sme pripravení na vládnutie, kričia liberáli. Aká škoda, že nie sú pripravení vyhrať voľby. Iste, taká maličkosť, vlastne podľa niektorých by mala byť aj zrušená, však čo môže vedieť ten sprostý národ o riadení štátu. Asi sa mýlia, pretože národ o tom vie minimálne toľko, ako oni – však vyzliecť si spodky vedia všetci od detstva, nie ?

V Británii majú všetci pohotovosť, lebo vojvodkyňa porodila. Na Slovensku netreba toľko kriku okolo niečoho, čo zvládnu všetky slovenské ženy. Iste, nepotrebujú k tomu ani korunku na koči. Ale chápem, že Briti robia okolo toho taký cirkus – po stáročiach sobášov medzi príbuznými je záplava nadšenia medzi šľachtou pochopiteľná. Aj tak sme všetci jedna rodina od Adama, nie ?

Ako spoznáte najväčšieho blázna v blázinci ? Sedí v miestnosti s nápisom riaditeľ a verí, že všetkých vylieči.

Pekný deň všetkým …

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9460880x
Priemerná čítanosť článkov: 3869x

Autor blogu