Založ si blog

8. máj – pamätný deň slovanského holokaustu

Nebudeme sa sporiť o deň alebo hodiny, isté je, že máj 1945 ukončil hrôzy slovanského holokaustu, ktorý bol naplánovaný v Berlíne a realizovaný na základe podpisu Mníchovskej dohody z 30.septembra 1938.

A mali by sme si pripomenúť, že to boli práve Londýn a Paríž, ktorí nás predali Hitlerovi, a podpisovali s týmto vrahom národov – dohody.

Mali by sme si v tento deň pripomenúť, že to bolo práve Poľsko, ktoré podpísalo 26.januára 1934 pakt o neútočení s Hitlerom, pričom jeho súčasťou bol aj plán vzniku poľsko-maďarskej hranice a teda rozbitia Československa.

Mali by sme si pripomenúť, že Londýn si nechal od nás zaplatiť výzbroj a výcvik vojakov, ktorí sa podieľali na obrane – Británie. V prípade Poľska náhradu nežiadal.

Mali by sme si pripomenúť, že západné “spojenecké vojská” ostali na sklonku vojny stáť a čakali, kým príde oslobodzovať Prahu sovietska armáda, hoci mohli boje ukončiť oveľa skôr.

Nemáme pamätný deň slovanského holokaustu, ktorého obete päťnásobne presahujú počet obetí židovského holokaustu. Kto hľadá vinníkov za židovský holokaust, nech sa pýta tých, ktorých predkovia podpisovali dohody s Hitlerom a predávali mu národy, na ktorých im nezáležalo. A prečo nemáme pamätný deň slovanského holokaustu ?

Pretože o našich osudoch rozhodujú kolaborantské svine !

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Trump

Porota, ktorá rozhodne o Trumpovi v historickom procese, je už kompletná

18.04.2024 23:26

Porota sa vyberala zo stoviek potenciálnych členov na základe série otázok, ktoré majú zaručiť, že sa budú rozhodovať nestranne.

farmári, poľsko, traktory

Poľskí poľnohospodári nepúšťajú kamióny cez hraničné priechody s Ukrajinou

18.04.2024 21:37

Naďalej tak protestujú proti prílevu lacného obilia z Ukrajiny.

keňa, vojaci

V Keni zahynulo pri páde vojenského vrtuľníka desať ľudí, vrátane veliteľa armády

18.04.2024 20:56

Vrtuľník havaroval krátko po štarte a potom začal horieť.

turecko, zemetrasenie, tokat

Stred Turecka zasiahlo zemetrasenie. Poškodilo niekoľko budov

18.04.2024 20:03

Zatiaľ nie sú správy o úmrtiach alebo vážne zranených.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9455418x
Priemerná čítanosť článkov: 3867x

Autor blogu