Založ si blog

Impérium vrátilo úder . ..

… a občan či skôr volič by mal vystaviť účet. Účet tým, ktorí v honbe za mocou verejne pošpinili meno Slovenska prekrúcaním faktov o únose vietnamského občana.

Kto špiní do vlastného hniezda, mal by byť z neho vyhodený. Vystúpenie generálneho prokurátora a podanie informácií zo stretnutia s jeho nemeckým partnerom bolo nepríjemným úderom do labilnej konštrukcie A.Kisku a predstaviteľov opozície. Konštrukcie, ktorej jediným cieľom je uchvátenie moci na Slovensku za každú cenu, a bez ohľadu na obete.

Slovensko potrebuje novú politickú garnitúru. Včera dostalo jasnú odpoveď na otázku, či by získanie moci súčasnou opozíciou viedlo k slušnosti a právnemu štátu. Odpoveď znie – neviedlo. Bolo by to v skutočnosti povestné šliapnutie z kaluže rovno do blata. S koncom funkčného obdobia A.Kisku by mali definitívne odísť do minulosti aj Fico, Danko, Bugár, Sulík, Matovič, Remišová, a ostatní, ktorí dnes derú poslanecké lavice. Smutné, ale dnes sa Slovensko musí otočiť na mieste a symboly sebeckej politiky v zmysle slov “len mne, sebe samému” treba nechať v diaľke minulosti. A dejín. Ani v ére Mečiara si nedovolili oponenti tak špiniť Slovensko, ako sa tomu deje v súčasnosti.

Nepýtajte sa, kto by súčasnú garnitúru mohol nahradiť. Hľadajte a skúmajte. Nie je v národnom záujme Slovenska, aby vládli ľudia, zapichnutí konča chrbtovej kosti únie, či podporujúci politikov s banderovcami za chrbtom, alebo zaľúbení do vlastného obrazu. Musíme nájsť ľudí, ktorí o Slovensku málo hovoria, ale veľa pre jeho prospech – robia.

O čo ide ? Keď Truban zatrúbi …

15.10.2023

… omylom aj pravdu o sebe povie Jeho konštatovanie,že Hlas pôjde so SMER-om pre prepojenie v rôznych korupčných kauzách,najlepšie svedčí o charaktere jeho vlastnej strany – teda Progresívneho Slovenska.Stručne povedané,progresívcom vagabundi nevadia,ak by ich dostali k moci.Vtedy by nielen prižmúrili oči,ale dokonca by slovami klasika “predali aj vlastnú mater,ako to [...]

O čo ide ? Zúfalá Remišová …

14.10.2023

Údajná bábkoherečka s politickou stranou bez členov,s údajným vzdelaním na prestížnej univerzite má problém. Kreslo v parlamente udržala (asi preto začala robiť krovie Polákovi),akurát sa – nulou stala.Vlastne,sotva bola niekedy viac ako nula.Akurát s vysokým postavením,čo je typickým znakom Slovenska,kde dokonale platí – čím hlúpejší,tým lepšie sa [...]

O čo ide ? Deformácia práva

12.10.2023

Právo končí tam,kde sa používajú dva metre … a tam začína extrémizmus … Najprv pár slov k výrazu „ačohentizmus“.Tento symbol duševného malomocenstva zaznieva z úst tých,ktorí nemajú argumenty.Napríklad z úst najúprimnejšieho politika na Slovensku J.Naďa,ktorý svojho času verejne priznal,že pri rannej toalete vidí v zrkadle opicu a dezoláta. [...]

Kyjev, EÚ, Ukrajina, Volodymyr Zelenskyj, Ursula von der Leyenová

Najmocnejší Európania 2024: Nositeľ zmeny Tusk, rojko Zelenskyj, Putinova bankárka ako narušiteľka

29.11.2023 00:00

Server Politico vybral 28 osobností, ktoré budú mať najväčší vplyv v Európe v roku 2024. Dostal sa medzi ne aj Maroš Šefčovič.

Keňa, záplavy

Ničivé záplavy v Keni majú už najmenej 120 obetí

28.11.2023 23:14

Kenskí meteorológovia upozorňovali, že počas krátkeho obdobia dažďov budú zrážky silnejšie než obvykle. Prezident však tieto predpovede spochybňoval.

poľsko, baňa

Pri prasknutí potrubia zomreli v Poľsku štyria baníci

28.11.2023 22:48

V čase nehody bolo v podzemí šesť baníkov. Dvoch preživších previezli do nemocnice.

Polícia / Policajná páska /

V okrese Dunajská Streda našli v kanáli mŕtvu ženu. Nevylúčili cudzie zavinenie

28.11.2023 21:48

Prípad si prevzali krajskí kriminalisti.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,439
Celková čítanosť: 9323984x
Priemerná čítanosť článkov: 3823x

Autor blogu