Založ si blog

Choďte „Spoločne“ do hája

Našiel som na dverách prilepený plagát. Vidieť, voľby sa blížia …

 

Je to trochu komické, preto doteraz som o akýchkoľvek aktivitách politických strán, ktoré sú uvedené na plagáte, v spojitosti s mestom Krupina – nepočul. A čo je ešte čudnejšie, ani pár okolitých známych si nevie spomenúť, že by niečo pre Krupinu zástupcovia týchto strán robili, alebo sa snažili robiť. Asi som sa opýtal nesprávnych ľudí … všetko je možné. Ale nedá mi … za vyvesenie plagáta kdekoľvek po meste mimo vyhradených miest, môže dostať občan celkom slušnú pokutu (kdesi som počul, že 66€, neviem a nemám overené).
A tak by som rád odkázal zástupcom slušného a spravodlivého Slovenska pre všetkých, že dvere bytoviek či poštové schránky, do ktorých vhadzujú svoje prázdne sľuby, majú reálnych majiteľov, a tých sa určite nepýtali, či – svoj balíček sľubov (alebo skôr populistických klamstiev) tam môžu vylepiť, alebo vhodiť … tým skôr, že ak je na poštovej schránke napísané Nevhadzovať reklamu a plagáty, tak sú to povinní rešpektovať !  A na úplný záver – som presvedčený, že volič zmúdrel a nenaletí na tanier párkov a pivo, či jednorázovú aktivitu (z jeho štedrého povolebného príspevku) … ale bude hľadať naozaj to najlepšie, čo môže prospieť jeho záujmom …

 

Takže páni z predvolebnej koalície – choďte aj s vašimi plagátmi – do hája. Keď už vhodením plagátu, alebo nalepením na cudzí majetok ignorujete jeho práva (a vaše povinnosti), čo budete robiť, až získate moc ? Opäť zabudnete, že … existuje …. pretože panská láska na zajačom chvoste … cestuje.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9559807x
Priemerná čítanosť článkov: 3910x

Autor blogu