Založ si blog

Slovenská (politická) exotika . .. vyberte si dobrotu 🤣

Čo to teda sedí v našom parlamente ? Výkvet národa … 😂

Skúsme začať známymi faktami … R.Fico býva v byte L.Bašternáka … A.Danko má rigoróznu prácu, ktorá vykazuje známky nespôsobilosti pre oprávnené udelenie titulu JUDr. … B.Bugár má v strane politických parašutistov, ktorí ani sami nevedia definovať svoje politické presvedčenie …

Pokračujme opozíciou, tiež bude zábava … R.Sulík “ študoval “ základy politiky u M.Kočnera a radil sa s ním (okrem iného) o voľbe generálneho prokurátora či výmene premiérky I.Radičovej … I.Matovič má na štíte zastavené konanie pre uplynutie premlčacej doby … B.Kollár má svoje preslávené fotografie … O strane M.Kotlebu sa nevedia justičné orgány zhodnúť, či je alebo nie je v súlade so zákonom (škoda, že sa bližšie nevenujú politickým firmám) ..

Tak, ktorá dobrota sa Vám najviac pozdáva ? Či som zabudol na A.Kisku ? Ale nie … aféra s pozemkom, financovanie kampane, vratka DPH … stačí, nie ?

Tak čo, vyhlásime súťaž “ O charakter roka “ ? Alebo navrhneme niekoho zo súčasníkov na titul “ Najväčší Slovák “ ? Tak teda neviem … pretože pri našich politikoch by sa aj Pinocchio cítil ako úbohý amatér. (Ešte dobre, že im nerastú “raťafáky” pri každom klamstve, niektorí by ich museli označiť ako nadmerný náklad, iní by potrebovali špeciálne plošiny na otáčanie)

No čo, srandisti … idete protestovať za lepšie, slušnejšie Slovensko ? Aj ja pôjdem, len pekne prepytujem, najprv označte tých zodpovedných, slušných a poctivých, ktorí netrpezlivo čakajú, aby ukázali – ako sa to má.

Len malá prosba na záver – neponúkajte bojovníkov proti rodinkárstvu, ktorí obsadzujú funkcie svojimi potomkami, ich spolužiakmi, uzatvárajú duplicitné zmluvy na služby, pre ktoré majú vlastné a dobre platené oddelenia, či štvrtinu obdobia strávia pod stolom, hľadaním plesne po predchodcoch …

A ešte poznámka – ak sa bavíme o fašistoch, pokladám za potenciálneho fašistu každého, kto si podáva paprče s politikmi, podporovanými neofašistami …

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Kandidatúra A. Danka je drzosťou najhrubšieho zrna

21.01.2024

A len potvrdzuje, že úrad prezidenta je zbytočný.Namiesto osobností máme ponuku politických pobehajov. Čo neplatí len o Dankovi.Všimol si napríklad Korčok,ako vyzerá žiadosť o vstup na územie nášho „spojenca“ USA ? Američania cestujú na Slovensko bez obmedzení, Slováci pri ceste do USA musia súhlasiť so stratou práva na ochranu osobných údajov a zdieľaním [...]

Slaboduchí politickí „znalci“ práva

17.01.2024

Jeden nevie,že so zápisom v registri trestov nesmie byť prokurátorom.A druhý sa slaboducho vykrúca z povinnosti zotrvať na mieste nehody,ktorú spôsobil. Asi je najvyšší čas zrušiť inštitúcie, ktoré im dali osvedčenie o vzdelaní. A možno aj odobrať diplomy tým,ktorí ich príkazy prijímali a vykonávali. Odňatie funkcie nie je trest.Slušné by bolo odstúpenie, ale na [...]

kuleba

Cieľom Ruska je zničiť Ukrajinu, uviedol v OSN Kuleba. Rezolúcie sa nedočká, arabské krajiny si pamätajú

23.02.2024 23:45

Presne pred rokom Valné zhromaždenie drvivou väčšinou schválilo rezolúciu, ktorá vyzývala na okamžité stiahnutie ruského vojska z ukrajinského územia.

Russia Navalny

Navaľného tím ponúka 20-tisíc eur za informácie, ktoré objasnia politikovu smrť

23.02.2024 23:33

Zamestnanci väzenského tábora, kde si trest odpykával aj Navaľnyj, sa v roku 2022 pokúsili vydávať za samovraždu aj smrť väzňa, ktorý v skutočnosti zomrel na následky mučenia.

trump

Súd nariadil Trumpovi za nafukovanie majetku zaplatiť s úrokmi 454 miliónov dolárov

23.02.2024 22:38

Podľa sudcu firma Trump Organization niekoľko rokov vytvárala nepravdivé majetkové priznania v snahe zaistiť si lepšie podmienky na pôžičky alebo poistenie.

A-50

Rusom sme zostrelili ďalšie lietadlo za 350 miliónov dolárov, tvrdia Ukrajinci. Pred vojnou ich mali deväť

23.02.2024 21:04

"A-50 s volacím znakom Bajan dolietal! Blahoželáme okupantom k sviatku obrancov vlasti!" ironicky poznamenal ukrajinský veliteľ.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,443
Celková čítanosť: 9400404x
Priemerná čítanosť článkov: 3848x

Autor blogu