Založ si blog

Predseda naveky a nikdy inak

Fico a Sulík majú veľa spoločného. Najmä však jedno – pokladajú sa za stranícke politické pupky sveta, bez ktorých sa nikto nezaobíde. Asi nepočuli o tom, ako dopadli ich predchodcovia, či už Mečiar alebo Dzurinda.

Slovenský politik sa nevie učiť z chýb predchodcov. A dokonca sa nepoučí ani na vlastných chybách. A tak priamym následkom vyhlásení R.Fica o vedení strany do volieb 2020 bude vláda “chátry”, akú splodia obdivovatelia marihuany, chrapúni, pouliční krikľúni, daňoví a pozemkoví špekulanti a podobná “elita” národa. Fico nepochopil, že vláda pod jeho vedením a za jeho účasti už nevznikne.

Sulík síce rád rozpráva, kedy a prečo by mal Fico odísť z politiky, no sám nepochopil, že jeho politická kariéra na poste predsedu je pretkaná len neúspechmi, a kdekoľvek inde na svete by už predsedom dávno nebol. Ak nerátame kratučkú epizódu nosiča balónikov vo vláde I.Radičovej, pretkanú hanebnými poradami s Kočnerom, nedokázal vlastne nič okrem veľkohubých vyhlásení. A inak to nebude ani po voľbách 2020, pretože volebný potenciál liberálov končí pri naplnení vlastných potrieb, bez ohľadu na národ. Doterajšie výsledky volieb hovoria jasnou rečou, sám Fico vedel získať viac hlasov, ako celá liberálna partička. A to už nespomíname neslávne excesy, kde šéf liberálov predviedol svoje pohŕdanie rodinnými hodnotami, prižmuroval oči nad minulosťou svojich potenciálnych partnerov do koalície, či používal dva rôzne metre na rovnaké prešľapy v podaní svojich oponentov a vlastnom. Zlatým klincom hanebnosti bola kauza asistenta Rybaniča, kde len blázon verí, že iniciatíva vyšla od asistenta a nie od poslanca, ktorému asistoval.

Fico skončí … a stiahne do politického hrobu aj SMER. Sulík sa však nebude radovať, pretože jeho strana SaS je nad podobným hrobom už dávno naklonená.

V podstate nebude za čím banovať. História vládnutia sociálnych demokratov hovorí jasnou rečou, a v radoch liberálov už dávno nie je nič, čo by malo potenciál na zlepšenie stavu Slovenska.

Akurát nebude nikto stavať mauzóleum a určite sa nebude hovoriť o večne živom. Tie časy už dávno pominuli. Len Fico a Sulík – nepochopili.

A možno je to aj dobre …

Pacient z Trnavy pení

25.09.2023

A keďže nikto nemá voľnú zvieraciu kazajku,otravuje jedom nielen okolie. V každom prípade jeho správanie dokonale ilustruje,prečo sa vyhnúť aj jeho bývalým koaličným partnerom.Kto v mene zisku moci dokáže spolupracovať s nebezpečným psychopatom,nie je spôsobilý na riadenie štátu.Skôr na riadenie väzenskej podlahy. Vraj sa máme uskromniť,aby sa dal riešiť deficit [...]

Zasmrdelo a nič nebolo

24.09.2023

Igorko sa snažil.Opäť sľúbil odhalenia o Riškovi a opäť nič neukázal. Každý má právo voliť a povinnosť niesť následky svojej voľby.Poslednú voľbu „menšieho“ zla zaplatili životmi a zdravím tisíce ľudí. Čo tak hľadať a voliť dobro ?

Cynické trubky

24.08.2023

Podľa cynických trubiek je každý kritik západnej politiky ruským agentom,alebo čakateľom na pokyny či propagandu z ruskej ambasády. Cynické trubky si akosi nevšimli,že oplotená ambasáda,ktorá zohavila jedno z najkrajších miest v Bratislave,nie je ruská,ale – americká.A jej obyvateľov milujú všetci tak,že sa musia skrývať pred ich láskou za plotom. Sovietske [...]

Trump

Trump sa pri budovaní realitného impéria dopúšťal podvodu, rozhodol súd

26.09.2023 23:16

Trump a jeho spoločnosť masívne nadhodnocovali svoj majetok a zveličovali jeho čistú hodnotu.

náhorný karabach

Výbuch v sklade s palivom v Náhornom Karabachu si vyžiadal najmenej 125 obetí

26.09.2023 23:12

Karabašské úrady pri tom ešte v utorok ráno hlásili 20 mŕtvych a vyše 290 zranených.

Spojené voľby do regionálnych samospráv 2022

Predvolebná debata RTVS: Generálna prokuratúra by mala prejsť podľa SaS a SNS pod správu MS SR

26.09.2023 22:18

V predvolebnej diskusii sa na tom zhodli šéf SNS Andrej Danko a Branislav Gröhling z SaS.

voľby, debata, ta3, fico, pellegrini, šimečka, sulík, uhrík

Predvolebná superdebata ta3: Od stráženia hraníc až po schopnosť vládnuť

26.09.2023 21:45

V utorkovej diskusii sa stretli lídri strán Smer, PS, Hlas, SaS a Republika.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,435
Celková čítanosť: 9249895x
Priemerná čítanosť článkov: 3799x

Autor blogu