Založ si blog

Pochodujte, pochodujte . . . a život pôjde ďalej . . .

Diskriminácia na Slovensku ohľadom sexuálnej orientácie nie je. Čo si kto robí doma, je jeho vec, pokiaľ nekoná v rozpore so zákonom. A nielen doma …

Nikto nebráni nikomu v uzatvorení manželstva či inej forme partnerského spolužitia. Na prvé spomínané stačí splniť zákonné podmienky, na druhé stačí dobrá vôľa dvoch ľudí. Zažil som jedno i druhé a nemal som žiadne problémy.

Niet žiadneho dôvodu, aby sa riešili nezmyselné požiadavky, ktoré sú dávno vyriešené. Manželstvom je vzťah muža a ženy, a nič na tom nemenia ani úspešné lobistické snahy v niektorých krajinách. Deklarovaná podpora veľvyslanectiev na Slovensku je bezpredmetná, pretože je motivovaná len politickými dôvodmi alebo spomínanými lobistickými skupinami.

Kto chce manželstvo, nemá zákonnú prekážku. Stačí partner opačného pohlavia …

Čo je dnes diskriminácia ? Všetko, čo a kedy komu sa hodí. Chýba zdravý rozum. Pripadá mi to dnes rovnako šialené, akoby som išiel protestovať, pretože nemôžem byť kozmonautom, lebo som slepý ako krt.

O čom je život ? Vedieť žiť sám so sebou za každých okolností. Pamätám si časy, keď mi jeden inak orientovaný hovoril, že oni nechcú nič viac, len nech si ich nikto nevšíma a akceptuje ich spôsob života. Akceptovaní sú, nikto si ich nevšíma (však je to každého osobná vec), ale žiadajú čoraz viac, ba dokonca aj to, aby sa väčšina prispôsobila – menšine. Prečo ?

Vedieť žiť sám so sebou … nie, nepôjdem pochodovať ani za rodinu. Ohrozená nie je, ani politickými exotmi s infantilnými čmáranicami na tričku, ktorí j..ú všetko, len si nevšimli, že národ – j..e na nich … 

Klamári zabudli, čo (o platoch) hovorili

03.12.2019

Hej do basy by patril kde-kto. A možno aj niektorí z tých, ktorí sa dnes búria proti minimálnym dôchodkom a rozčúlene poukazujú na rôzne nerovnosti ... Schopnejší by mali dostávať viac a viac »

Chápem Číňanov, ale u nás sa to nedá . . .

29.11.2019

Ak by sa korupcia na Slovensku trestala rovnako tvrdo ako v Číne, kreslá verejných funkcionárov by zívali prázdnotou ... A súhlasím aj s názorom niektorých “spasiteľov” národa, že na viac »

Sudca živý z lásky k právu a národu

11.11.2019

Státisícové majetky sudcov len potvrdzujú, v akých skromných pomeroch vlastne žijú. Jeden by neveril, že sú živí len láskou k svojmu poslaniu a tak dokážu odkladať celé výplaty, aby mohli viac »

12-france 5x

Macronova skúška štrajkom

05.12.2019 20:32

Tisíce ľudí vo Francúzsku sa zapojili do najväčšieho štrajku zamestnancov verejného sektora za uplynulé desaťročia.

Účastníci zasadnutia Ministerskej rady OBSE v Bratislave.

OBSE: Slovensko využilo ponúknutú šancu

05.12.2019 20:21

Slovensko tento rok OBSE predsedá. Dvojdňová Ministerská rada je teda príležitosťou zhodnotiť, čo sa mu podarilo.

cecen

Bolo to nemecké Salisbury? Berlín obviňuje Moskvu

05.12.2019 20:11

Trvalo to takmer štvrť roka, ale augustová chladnokrvná vražda Čečenca v Berlíne nezostala bez politických dôsledkov.

atrakcia ruske kolo 02

„Košické oko“ je novou atrakciou Košických rozprávkových Vianoc

05.12.2019 19:45

Košické rozprávkové Vianoce odštartovali vo štvrtok podvečer novou atrakciou. Je ňou 32-metrov vysoké ruské kolo, známe z mnohých európskych metropol.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,098
Celková čítanosť: 5833777x
Priemerná čítanosť článkov: 2781x

Autor blogu