Založ si blog

Slovensko a cigánska koalícia ? Nedajte sa vysmiať . . .

Truban a spol. nestoja ani za skrčenie volebného lístka. Beblavého bľabotačky o jedinom cieli – víťazstve vo voľbách a porážke SMERU sú rovnako reálne ako štekajúci – ovad.

Chystá sa cigánska koalícia, samozrejme v zmysle slova “cigánčina”, čím sme kedysi nazývali bezuzdné klamstvá. Sami sa zamyslite, koľko sľubov môže dodržať člen koalície, zloženej z minimálne piatich politických strán, ktoré dajú dohromady v najlepšom prípade 80-85 hlasov. Odpoveď je jasná …

Už dnes vás klame, pretože nemá šancu na dodržanie žiadneho sľubu, s výnimkou sľubov vlastným oligarchom.

Vedia to všetci – Truban, Beblavý, Kiska, Sulík, Matovič … ale aj Hlina. Vedia, že ich sľuby nemajú hodnotu fajky dymu. A napriek tomu sľubujú ? Koľko úcty majú voči tým, ktorí ich živia ? Žiadnu.

Ospravedlnenie Trubana robotníkom je rovnako falošné, ako jeho hraná ľútosť v súvislosti s jeho výrokmi o drogách. Tackavo sa snaží vycúvať z odhalenia vlastného charakteru a minulosti. Akým vzorom môže byť niekto podobný pre vaše deti či vnúčence ? Niekto, kto pohŕda obyčajnými ľuďmi a vidí ich len ako rebrík na ceste k vlastnému cieľu.

Odmietnuť SMER a jeho spôsob vládnutia je správne. Odmietnuť Fica a spol. v mene cigánskej koalície v réžii Trubana a spol. by mohlo byť – samovražedné. Bľabotačky Remišovej o tom, čo ju viedlo k odchodu z OĽANO, sú len trápne výhovorky. O statuse obyčajných sa vedelo dávno predtým, mnohé o praktikách “padišaha” Matoviča vypovedali aj bývalí členovia, napríklad M.Ritomská. A hovoriť o charaktere, keď si jej noví kumpáni robia predvolebnú kampaň na neexistujúcu stranu v čase, keď to nie je prípustné – dokonale vypovedá o jej “hodnotách”.

O čo ide ?

Len o miesto pri koryte a vladárske žezlo. Niektorí potrebujú nakŕmiť oligarchov v pozadí, iní majú obavy z následkov vlastnej minulosti … a niekoho ženie len nenávisť voči opakovane úspešnejšiemu protivníkovi. A nikto z nich nemá záujem – slúžiť národu.

A možno raz doceníme skutočný význam štátnych podnikov, slúžiacich potrebám štátu … kde nebolo potrebné vykrmovanie rôznych špekulantov a podvodníkov rôznymi “výberovými” konaniami.

 

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

vlada, pellegrini,

Pellegrini v stredu povie, či ostáva v Smere

20.08.2019 18:22

Pellegrini už dlhšie patrí medzi vrcholových členov strany, s postojmi ktorých sa Fico dostáva čoraz častejšie do rozporu.

Trenčín

Mestám stále nevonia, že ľuďom zostane viac z daní. Prídu o milióny

20.08.2019 18:06

Únia miest Slovenska nesúhlasí s návrhom novely o dani z príjmov z dielne strany Most-Híd. Milióny eur budú chýbať v rozpočte samospráv.

Argentína / Casa Rosada /

Do Argentíny príde tím MMF, krajina je bližšie k bankrotu

20.08.2019 17:53

Nový argentínsky minister financií Hernan Lacunza chce po nedávnom prudkom oslabení pesa a prepade domácej burzy stabilizovať menu.

Mike Pompeo

Pompeo by bol radšej, keby Severná Kórea nepodnikala raketové testy

20.08.2019 17:49

Dúfa, že vodca Severnej Kórey Kim Čong-un bude súhlasiť s obnovením rokovaní o denuklearizácii.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480386x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu