Založ si blog

Slovensko a cigánska koalícia ? Nedajte sa vysmiať . . .

Truban a spol. nestoja ani za skrčenie volebného lístka. Beblavého bľabotačky o jedinom cieli – víťazstve vo voľbách a porážke SMERU sú rovnako reálne ako štekajúci – ovad.

Chystá sa cigánska koalícia, samozrejme v zmysle slova “cigánčina”, čím sme kedysi nazývali bezuzdné klamstvá. Sami sa zamyslite, koľko sľubov môže dodržať člen koalície, zloženej z minimálne piatich politických strán, ktoré dajú dohromady v najlepšom prípade 80-85 hlasov. Odpoveď je jasná …

Už dnes vás klame, pretože nemá šancu na dodržanie žiadneho sľubu, s výnimkou sľubov vlastným oligarchom.

Vedia to všetci – Truban, Beblavý, Kiska, Sulík, Matovič … ale aj Hlina. Vedia, že ich sľuby nemajú hodnotu fajky dymu. A napriek tomu sľubujú ? Koľko úcty majú voči tým, ktorí ich živia ? Žiadnu.

Ospravedlnenie Trubana robotníkom je rovnako falošné, ako jeho hraná ľútosť v súvislosti s jeho výrokmi o drogách. Tackavo sa snaží vycúvať z odhalenia vlastného charakteru a minulosti. Akým vzorom môže byť niekto podobný pre vaše deti či vnúčence ? Niekto, kto pohŕda obyčajnými ľuďmi a vidí ich len ako rebrík na ceste k vlastnému cieľu.

Odmietnuť SMER a jeho spôsob vládnutia je správne. Odmietnuť Fica a spol. v mene cigánskej koalície v réžii Trubana a spol. by mohlo byť – samovražedné. Bľabotačky Remišovej o tom, čo ju viedlo k odchodu z OĽANO, sú len trápne výhovorky. O statuse obyčajných sa vedelo dávno predtým, mnohé o praktikách “padišaha” Matoviča vypovedali aj bývalí členovia, napríklad M.Ritomská. A hovoriť o charaktere, keď si jej noví kumpáni robia predvolebnú kampaň na neexistujúcu stranu v čase, keď to nie je prípustné – dokonale vypovedá o jej “hodnotách”.

O čo ide ?

Len o miesto pri koryte a vladárske žezlo. Niektorí potrebujú nakŕmiť oligarchov v pozadí, iní majú obavy z následkov vlastnej minulosti … a niekoho ženie len nenávisť voči opakovane úspešnejšiemu protivníkovi. A nikto z nich nemá záujem – slúžiť národu.

A možno raz doceníme skutočný význam štátnych podnikov, slúžiacich potrebám štátu … kde nebolo potrebné vykrmovanie rôznych špekulantov a podvodníkov rôznymi “výberovými” konaniami.

 

Klamári zabudli, čo (o platoch) hovorili

03.12.2019

Hej do basy by patril kde-kto. A možno aj niektorí z tých, ktorí sa dnes búria proti minimálnym dôchodkom a rozčúlene poukazujú na rôzne nerovnosti ... Schopnejší by mali dostávať viac a viac »

Chápem Číňanov, ale u nás sa to nedá . . .

29.11.2019

Ak by sa korupcia na Slovensku trestala rovnako tvrdo ako v Číne, kreslá verejných funkcionárov by zívali prázdnotou ... A súhlasím aj s názorom niektorých “spasiteľov” národa, že na viac »

Sudca živý z lásky k právu a národu

11.11.2019

Státisícové majetky sudcov len potvrdzujú, v akých skromných pomeroch vlastne žijú. Jeden by neveril, že sú živí len láskou k svojmu poslaniu a tak dokážu odkladať celé výplaty, aby mohli viac »

12-france 5x

Macronova skúška štrajkom

05.12.2019 20:32

Tisíce ľudí vo Francúzsku sa zapojili do najväčšieho štrajku zamestnancov verejného sektora za uplynulé desaťročia.

Účastníci zasadnutia Ministerskej rady OBSE v Bratislave.

OBSE: Slovensko využilo ponúknutú šancu

05.12.2019 20:21

Slovensko tento rok OBSE predsedá. Dvojdňová Ministerská rada je teda príležitosťou zhodnotiť, čo sa mu podarilo.

cecen

Bolo to nemecké Salisbury? Berlín obviňuje Moskvu

05.12.2019 20:11

Trvalo to takmer štvrť roka, ale augustová chladnokrvná vražda Čečenca v Berlíne nezostala bez politických dôsledkov.

atrakcia ruske kolo 02

„Košické oko“ je novou atrakciou Košických rozprávkových Vianoc

05.12.2019 19:45

Košické rozprávkové Vianoce odštartovali vo štvrtok podvečer novou atrakciou. Je ňou 32-metrov vysoké ruské kolo, známe z mnohých európskych metropol.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,098
Celková čítanosť: 5833804x
Priemerná čítanosť článkov: 2781x

Autor blogu