Založ si blog

Kočner potopí všetkých bez výnimky

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení.

Napríklad aj úvahu nad otázkou, či nedochádza k mareniu trestného konania. Pokiaľ však niekto verí, že kauza Kočner zaručí odchod garnitúry Fica a spol., možno sa veľmi mýli. Pretože kvôli Kočnerovi a jeho vzťahom by museli odísť skoro všetci, vrátane predstaviteľov opozície. A tí, ktorých sa Kočner netýka, by museli odísť pre vlastné kauzy. Bolo by ťažké nájsť niekoho, kto by mohol kandidovať bez obáv.

Odhaľovanie komunikácie Kočnera na verejnosti však vyvoláva aj inú otázku – nesnaží sa niekto v záujme opozície zmariť trestné konanie, vedené proti Kočnerovi ? Posúďte sami – čo by viac prospelo záujmom opozície – odsúdenie Kočnera na dlhoročný trest väzenia, alebo jeho prepustenie na základe porušenia zákona ? Ktorá politická strana by najviac utrpela prípadným odsúdením Kočnera ?

Budete prekvapení, ale napriek medializovaným odhaleniam to nie je SMER. A nie sú to ani Fico, Bugár či Danko.

V skutočnosti by najviac utrpeli liberáli R.Sulíka. Nepamätáte ? Nebol to práve Kočner, ktorý preveroval potenciálnych kandidátov na spoluprácu v rámci liberálneho spolku, lebo sa vedel dostať podľa R.Sulíka k imformáciám ? Aká je asi kvalita liberálov, osvedčených Kočnerom ako dôveryhodných ? Napokon, o mnohom svedčia rozhovory Sulíka s Kočnerom o voľbe generálneho prokurátora či výmene I.Radičovej. K tomu asi komentár nie je potrebný … a skutočný obraz dokresľuje aj niekdajší potenciál liberálov na Podpoľaní, o ktorom dodnes mienkotvorné médiá (na objednávku ?) mlčia.

Naopak, prípadné prepustenie Kočnera pre procesné chyby by sa stalo vítanou zámienkou, ako dostať ľudí do ulíc na protesty proti skorumpovanej vláde, ktorá si chráni svojho človeka. Pritom pravda je úplne iná …

Minulosť jasne dokazuje, že Kočner nepatrí nikomu … len sám sebe a svojim záujmom

Naozaj veríte, že koalícia zložená z prichytených narkomanov, ľudí podozrivých zo závažnej ekonomickej trestnej činnosti, či kariérnych prezliekačov kabátov alebo pohrobkov banditov 90.rokov je to pravé orechové, čo prinesie slušné Slovensko ? Naozaj veríte, že slovenský Obama v sukni, teda slovenská alternatíva amerického zberateľa ocenení, ktorý nič neurobil, ale zbieral ceny ako na bežiacom páse – môže niečo zmeniť k lepšiemu ?

A čuduj sa svete, v odhalenej komunikácii sa hovorí výhradne o členoch súčasnej koalície – Ficovi, ktorého sa snažia zúfalo poraziť najmä liberáli … Bugárovi, ktorý sa nenechal ťahať na varenej špagete po voľbách 2016 a odmietol účasť v koalícii so sociopatom  … Dankovi, ktorý neprehodnotil na želanie jedného balónika svoje stanovisko a rozhodnutie národniarov. Niekto chce presvedčiť verejnosť, že Kočner, ktorý hral roky na všetky strany, zrazu vsadil na – jediného koňa ?

Kdeže … je to rovnaký podvod ako svojho času kauza Markíza … a niektorí z vtedajších aktérov sedia v politike alebo jej okolí – dodnes

Aj obsah samotnej komunikácie, ktorú sa údajne podarilo rozšifrovať (o tom možno niekedy inokedy) poriadne smrdí. Na jednej strane Kočner upozorňuje, o čom sa netreba baviť a na druhej strane si necháva bohatý archív správ, ktorý môže na mnohé poukázať (hlavne na jeho cynizmus) ? Prečo by si niečo podobné nechával niekto, kto je priam posadnutý bezpečnosťou a šifruje aj triviálne blbosti ? Len v záujme utajenia kontaktu s Alenou Zs.?

Ak by mu naozaj išlo o utajenie vzájomných kontaktov, mazal by aj nepotrebné správy. Podľa autorov aplikácie sa správy ukladajú len v samotnom telefóne, a teda nie je potrebná žiadna mimoriadna technická znalosť, aby ich vedel užívateľ trvale odstrániť. Tým skôr, ak disponuje finančnými prostriedkami, ktoré ho neobmedzujú v nákupe kvalitného vybavenia. Prečo by niekto komunikoval šifrovanou aplikáciou a nechával si niečo, čo sa snaží utajiť ?

Ďalšia otázka – pravidelne sa objavujú správy o obmedzovaní prístupu obhajoby k vyšetrovaciemu spisu. Z obavy, že by mohlo dôjsť k mareniu konania. A čuduj sa svete, nikoho netrápi, že sa pravidelne objavuje v médiách obsah spisu, súvisiaci s komunikáciou Kočnera. Vari jeho medializácia nemôže zmariť konanie ? A prečo sa znemožňuje prístup k niečomu oficiálnou cestou, keď sa to dá neskôr prečítať v novinách ?

Kauza Kočner sa čoraz viac podobá na politické procesy 50.rokov. Vybratý vinník, žiadne pochybnosti o jeho vine a vytváranie verejného tlaku za účelom dosiahnutia správneho výsledku … hrubá manipulácia s verejnou mienkou, ktorá nemá nič spoločné s právnym štátom.

O čo vlastne ide v pozadí kauzy Kočner ?

O hrubé zneužitie brutálneho zločinu na vyvolanie občianskych nepokojov a odstránenie neželaného konkurenta ? Spomeňme si, ako začal euromajdan na Ukrajine, a čím skončil. Kto sa dostal k moci … v podstate sa jednalo o štátny prevrat, ktorý skončil krvavým občianskym konfliktom. Boj proti oligarchii a korupcii mal viesť oligarcha s vlastnou armádou … a spomeňme si aj na to, ako servilne sa správala slovenská politická garnitůra voči vláde Tymošenkovej (počas ktorej nás beztrestne okradli), či neskôr voči oligarchovi Porošenkovi správal slovenský oligarcha Kiska. Iste, druhého aj tak nikde nepozývali, čo iné mu ostávalo …

Kauza Kočner možno potopí všetkých. Len nesmieme dovoliť, aby potopila aj Slovensko. Alebo skôr utopila v nenávisti tých, ktorým ide len o vlastný prospech. Stačí si spomenúť na niektoré zarazené tváre, keď skončil Kočner vo väzbe …

Nevieme preukázať, s kým všetkým sa Kočner naozaj rozprával, no o jednom darebákovi, ktorý s ním rozoberal štátne záležitosti, hoci musel vedieť s kým má tú česť – vieme. Nedovoľme, aby nám darebáci prednášali o morálke … hľadajme skutočnú zmenu.

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Lesný požiar

Horúčavy rozdúchali požiare aj v Bulharsku, úrady vyhlásili stav núdze

09.08.2022 22:52

Vyhorelo aj niekoľko neobývaných dovolenkových rezidencií.

Kybernetické útoky - autá

Fínsko opäť terčom kyberútoku. Po obrane či vláde hekeri udreli na parlament

09.08.2022 22:14

Fínska spravodajská služba varovala, že "Rusko má vôľu" ovplyvniť proces podávania žiadosti Fínska o členstvo v NATO.

Kara-Murza

Ruskému opozičníkovi Kara-Murzovi predĺžil súd väzbu

09.08.2022 21:44

Vo väzení je od apríla kvôli obvineniu z rozširovania "klamných informácií" o ruskej invázii na Ukrajinu.

Biden NATO

23. áno. Biden podpísal vstup Fínska a Švédska do NATO

09.08.2022 21:24

Potrebný je súhlas všetkých 30 členských krajín.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8654533x
Priemerná čítanosť článkov: 3596x

Autor blogu