Založ si blog

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

… zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi preto, aby vedel – čo a kam patrí.

Keďže sa nedalo rátať s plošnou dohodou naprieč celou opozíciou, mali byť dvaja hlavní organizátori dohodnutí, že podporia vo voľbách komunistickú stranu, aby sa dostala po rokoch do parlamentu a potichu podporila ich snahy. Verejne nechceli, predsa len komunisti a fašisti sú nepriatelia. Aj keď pytačky boli ťažké … tentoraz ich nikto nenachytal, ako onehdá na Maďaroch. Zlé jazyky hovoria, že sa skryli pod nabalzamovanou čiapkou vodcu proletariátu.

Ostatné dobré holuby síce protestovali, ale bolo to márne. Straka Agneša povedala, že ju už nebaví skrývanie pred príbuznými, ktorým neustále sľubuje, že si čoskoro budú môcť ukradnúť všetko, čo sa im zapáči. Predsa len skoro po desiatich rokoch čakania trpia niektorí artritídou a budú veľmi radi, ak sa im podarí aspoň zavrieť pazúre s lupom. Vrabec Fero chce byť ministrom obrany, aj keď zbabelo utečie pred každým, kto sa jeho smerom pozrie. Nuž hej, však on neplánuje bojovať, ale zobať.

Papagáj Mišo chce byť minister zdravotníctva. Veď si skoro stále ožratý alebo zhulený, šplechol mu do ksichtu orol Johnny. Nie je to také zlé, koktavo oponoval Mišo …  a keď, aj tak má nebude nikto vidieť, však budem mať auto a ochranku, nie ?

Najlepšie je na tom páv Miuko. Bude čímkoľvek, však on sa vedel vždy prispôsobiť.

Ej bisťu, bude nám ako ešte nebolo. Agneša síce trpí paranojou a furt kuká, či ju niekde a niečo neTríma, lebo odkedy niečo Tríma policajtov pri Mariánkovi, furt je to niečo iné a niekto iný. A čuduj sa svete, furt nájdu na niekoho, len nikdy nie na Agnešu, hoci … kradne ako straka. Asi im dakto vyďobol jedno oko, ináč sa to vysvetliť nedá … húta si v konároch stromu.

Už aby mohla kradnúť pod ochranou … potom môže mať aj dve oči. Však Mišova žena Monča za trochu zobu povie hocičo … aj hocikomu sadne na kol… teda lep.

Prostitútky politickej mafie netreba počúvať . ..

14.09.2019

V okamihu, keď sa začali lustrácie na portáli denníka SME, nebolo čo riešiť. Rýchlosťou blesku sa stratili všetci, ktorí si mysleli a prezentovali niečo iné, ako uvádzali autori článkov viac »

Oslobodenie – historická chyba Moskvy

08.09.2019

Podľa správania lokajov Washingtonu bolo oslobodenie v roku 1945 historickou chybou Moskvy. Zrejme sa mali sovietske vojská zastaviť niekde na vlastnej hranici, a uspokojiť sa s vyhnaním nemeckých viac »

Zamyslenie nad jedným slovom . . . Človek . . .

04.09.2019

Niektorí ľudia by mohli byť na svete aj večne a nikto si ich nevšimne. Iným nie je dopriaty ani piaty krížik, tak povestný zlom v živote každého a ich stratu pocítia všetci. Tým z druhej viac »

Graf, ekonomika

Slovensko brzdí, vyrovnaný rozpočet nebude

19.09.2019 12:56

Slovensko sa historicky prvého vyrovnaného rozpočtu tento rok nedočká. Výkon slovenskej ekonomiky bude polovičný oproti plánom.

Patriot USA RUMUNSKO

Ruský senátor kritizoval údajnú nespoľahlivosť amerického systému Patriot

19.09.2019 12:47

Reagoval tak na vyjadrenia amerického ministra zahraničia, ktorý priznal, že americké systémy Patriot nedokázali odraziť útok dronov na ropné zariadenia v Saudskej Arábii.

SaS

SaS vyzvala Kalavskú, aby navrhla odvolať šéfa Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

19.09.2019 12:09, aktualizované: 12:54

Dôvodom na odvolanie Tomáša Haška je jeho správanie sa pri prieskume tendra na zdravotnú záchrannú službu

karta, kreditka, internetbanking, internet banking, online, eshop, nákup

Bezkontaktné platby sa mierne skomplikovali

19.09.2019 12:00

Bezkontaktne platíme už jedenásť rokov. Od soboty 14. septembra však začala platiť nová smernica, na základe ktorej budeme viac overovaní.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,082
Celková čítanosť: 5585538x
Priemerná čítanosť článkov: 2683x

Autor blogu