Založ si blog

Až po rozsudku príde chvíľa pravdy . ..

Súdne konanie proti M.Kočnerovi a spol.vo veci dvojnásobnej vraždy pomaly pokračuje a púta záujem celého Slovenska.No skutočná chvíľa pravdy príde až po vynesení právoplatného rozsudku.

Zatiaľ sa objavujú len nekompletné informácie o prepojení Kočnera na rôznych politikov,alebo potvrdzujú tie,ktoré boli už dávno známe.Samotný Kočner síce už nepôsobí tak sebaisto,ako v minulosti,ale stále asi očakáva zmenu vývoja vo vlastný prospech a zásah mocných “priateľov”.Možno verí v zázrak,pretože v politike je síce možné všetko,ale priatelia tam neexistujú.Len spoločné záujmy.

Ak dôjde k odsúdeniu Kočnera a spol.za dvojnásobnú vraždu,dajú sa čakať poriadne otrasy na politickej scéne.Aj zdanlivo prijateľný 25-ročný trest je pre podnikateľa rovnakým verdiktom ako doživotie.Akurát svojím vzhľadom vyvoláva dojem,že je prijateľnejší ako maximálny trest,lebo dáva (veľmi hmlistú) nádej na prepustenie.Takže sa dá očakávať,že po vynesení rozsudku a jeho očakávanom znení v prípade dokázania viny príde chvíľa pravdy a

Kočner začne hovoriť.Už nebude mať čo stratiť … ale mnohí zrejme áno

Kočner nepochopil,že nikomu nerastú stromy do neba a zdanlivé priateľstvo politikov je “láskou na zajačom chvoste”.Nič netrvá večne,priatelia zradia málokedy,ale politik zradí (či predá) vždy.
Nech je už páchateľom ktokoľvek,nezaslúži si nič iné ako najtvrdší možný trest.Siahnutie na ľudský život v mene mamonu je zvrhlosťou,ktorá musí byť nekompromisne potrestaná.Spôsobom,ktorý odradí iných,aby o niečom podobnom čo i len uvažovali.Spôsobom,ktorý dá aspoň pocit bezpečia tým,ktorí si robia svoju prácu poctivo v prospech celej spoločnosti.

Nedá mi však na záver nedodať – Kočner nie je príčinou dnešného stavu,ale následkom doby minulej.Doby,keď sa (nielen) politické elity naučili beztrestne konať a rozhodovať bez ohľadu na následky.

Samozvanci a nefunkčný parlament

19.02.2020

Kde neplatia zákony a pravidlá,tam sedia v parlamente samozvanci a blokujú jeho činnosť.Prečo ? Práve preto,že je beztrestne možné,aby počas funkčného obdobia prezliekol poslanec kabát a viac »

Elektromobilita je (dnes) marketingový blud !

19.02.2020

Híkanie a prevracanie očí v úžase nad elektromobilmi skončí presne vo chvíli,keď začne pragmatické uvažovanie a nielen nad ich využitím,ale aj tým,čo všetko užívanie “elektroauta” viac »

Predvolebný puch . .. z každého kúta vanie

13.02.2020

Sľuby sa valia na voliča z každej strany,a každý chce len jedno - spravodlivosť pre všetkých lotrov.Okrem vlastných ... vtedy akosi zrak zlyháva. Sociálne siete sú dnes zaplavené hnevom spravodlivých,ktorým viac »

POPE-ABUSE/SECRECY

Pápež František zo zdravotných dôvodov zrušil svoj oficiálny program

28.02.2020 12:13

Vo vyhlásení Vatikánu sa nespresňuje, aký je momentálny zdravotný stav 83-ročného pápeža. Vo štvrtok však on sám oznámil, že je zdravotne mierne indisponovaný.

Viktor Orbán

Treba rátať s vlnou migrantov, reagoval Orbán na správy z Turecka

28.02.2020 11:15

Orbán v reakcii na správy z Turecka o utečencoch: Treba rátať s vlnou migrantov.

Boris Johnson

Londýn hrozí tvrdým rozchodom s EÚ

28.02.2020 11:00

Ide do tuhého. Rokovania o budúcej obchodnej dohode medzi EÚ a Britániou budú tvrdšie ako rokovania o brexitovej zmluve.

Nemecko / kokaín /

Vo Francúzsku a Taliansku zhabali vyše 3 tony kokaínu

28.02.2020 10:51

Balíky s kokaínom sa nachádzali v 90 športových vakoch ukrytých v kontajneri s nákladom banánového pyré.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,112
Celková čítanosť: 6075273x
Priemerná čítanosť článkov: 2877x

Autor blogu