Založ si blog

Tak . .. sv. Andrej nebude

Najviac zatĺkajú tí,ktorí to vôbec nevedia.Kedysi konštatoval kamarát,ktorý sa ľudskou dušou zaoberal každý deň svojho pracovného života.Dobrý klamár vie,kedy pravda uškodí menej … dodal.

Kedy hovorí pravdu národniarsky predseda,neviem.A možno to nevie ani on sám.Nie som znalec ľudskej duše,ale pri zverejnení odhalenia o kontakte šéfa parlamentu a dnes obžalovanej údajnej objednávateľky vrážd … som sa musel nad predsedom predsedov – smiať.Aj keď tam na smiech vôbec nič nie je.Skôr na zaplakanie,ale to by som musel plakať nad všetkými politikmi bez rozdielu.Asi by som nerobil nič iné,len plakal.

Národniarskemu šéfovi som prestal veriť už v čase,keď sa vykrúcal okolo svojej neslávne známej práce.Možno chvíľku som veril,že naozaj podá žalobu na tých,ktorí ju spochybňovali a preukáže sa jeho pravda.No,buď išla jeho žaloba pešo a zablúdila,alebo to boli len prázdne reči … bubnovanie do hrude v snahe urobiť na novinárov povestné bu-bu-bu,ktoré bolo len detinskou snahou kopnúť do kamarátovej bábovky na pieskovisku v snahe zakryť,že nevie postaviť tú vlastnú.

Vlastne je dobre,že prichádzajú voľby.K zlepšeniu po nich sotva dôjde,pretože každý kandidát má nejaké maslo pod klobúkom,ale aspoň ušetria ďalšie trápenie tomu,ktorý by chcel byť svätý,lebo nevie byť sám sebou.Pretože nie je tragédiou priznať omyl či prešľap.Tragédiou je,keď niekto zotrváva na neobhájiteľnej pozícii a iným káže o pravde,slušnosti či morálke.

Z parlamentného Andreja nebude svätý Andrej.Možno bude rád,ak si naňho vôbec niekto spomenie a v nejakej inej súvislosti,než s jeho neslávne známymi jazykovými “klenotmi” či povestným zatĺkaním za každú cenu.Možno mu to nikto nepovedal,len hrubá vrstva klamstva a pokrytectva spoľahlivo skryje všetky zásluhy … a kabát z blata nikoho nenadchne.

Dámy a páni, kapitalizmus chránia vojny !

28.03.2020

Kto sníva o návrate socializmu,radšej nech zabudne.Záujmy kapitalizmu boli vždy chránené vojnami a brutálnou silou,dôstojne sa skrývajúcimi za vzletnými slovami typu sloboda či demokracia. A sotva niekto z bohatých pristúpi na to,aby sa vzdal svojho pohodlia (nakradnutého bohatstva v zlodejskej privatizácii či dedičstva po vystrieľaných alebo uväznených mafiánskych [...]

Daň z nedostatku vlastenectva prichádza

27.03.2020

Všetko zlé je na niečo dobré.Ak si kladiete otázku,prečo sme dnes na tom tak,ako sme – odpoveď sa Vám nebude páčiť.Presnejšie,jedna z príčin súčasného stavu.Dám jej označenie,ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastnej predstavy – nedostatok vlastenectva a úcty k rodnej hrude !!! Čo je lacné,nie je vzácne.Bližšia košeľa ako kabát.Prečo dnes nemáme [...]

Pomôže táto facka, alebo sme sprostejší . .. ako sprostí

25.03.2020

Nemienim spochybňovať snahu politikov o zastavenie pandémie všetkými možnými i nemožnými spôsobmi.Len opätovne pripomeniem “pokrok”, ktorý sme dosiahli od roku 1990.A budů to kruté fakty … (pred rokom 1990) Kto bol na vojenskej službe alebo pracoval vo vojenskej výrobe (či k nej pridruženej),zažil pravidelné kontroly a dopĺňanie materiálu pre civilnú ochranu [...]

Roman Mikulec

Mikulec: Do konca týždňa dodajú ochranné prostriedky do prvej línie

28.03.2020 15:12

Peter Žiga (Smer) tiež kritizoval, že vláda nemyslí na ekonomické opatrenia ako úvery či hypotéky.

SR krízový štáb rozhodnutia Matovič TK BAX

Premiér: Ďalšie prevádzky a služby budú otvorené za prísnych podmienok

28.03.2020 14:37, aktualizované: 15:03

Najviac nakazených koronavírusom je v skupine 30 až 44 rokov - 33,84 percenta.

trnka hamuliakovo NAKA polícia SR zásah

Disciplinárna komisia nevytýčila termín konania s Trnkom

28.03.2020 14:15

NAKA obvinila bývalého generálneho prokurátora zo zneužívania právomoci verejného činiteľa.

euro, peniaze, bankovky, cumeľ, dudlík

Komora exekútorov: Exekúcie ako také sa pre pozastavenie lehôt neprerušujú

28.03.2020 13:21

Okrem prerušenia lehôt sú exekútori povinní do 30. apríla upustiť od vykonávania akejkoľvek dražby majetku.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,129
Celková čítanosť: 6308108x
Priemerná čítanosť článkov: 2963x

Autor blogu