Založ si blog

Tak . .. sv. Andrej nebude

Najviac zatĺkajú tí,ktorí to vôbec nevedia.Kedysi konštatoval kamarát,ktorý sa ľudskou dušou zaoberal každý deň svojho pracovného života.Dobrý klamár vie,kedy pravda uškodí menej … dodal.

Kedy hovorí pravdu národniarsky predseda,neviem.A možno to nevie ani on sám.Nie som znalec ľudskej duše,ale pri zverejnení odhalenia o kontakte šéfa parlamentu a dnes obžalovanej údajnej objednávateľky vrážd … som sa musel nad predsedom predsedov – smiať.Aj keď tam na smiech vôbec nič nie je.Skôr na zaplakanie,ale to by som musel plakať nad všetkými politikmi bez rozdielu.Asi by som nerobil nič iné,len plakal.

Národniarskemu šéfovi som prestal veriť už v čase,keď sa vykrúcal okolo svojej neslávne známej práce.Možno chvíľku som veril,že naozaj podá žalobu na tých,ktorí ju spochybňovali a preukáže sa jeho pravda.No,buď išla jeho žaloba pešo a zablúdila,alebo to boli len prázdne reči … bubnovanie do hrude v snahe urobiť na novinárov povestné bu-bu-bu,ktoré bolo len detinskou snahou kopnúť do kamarátovej bábovky na pieskovisku v snahe zakryť,že nevie postaviť tú vlastnú.

Vlastne je dobre,že prichádzajú voľby.K zlepšeniu po nich sotva dôjde,pretože každý kandidát má nejaké maslo pod klobúkom,ale aspoň ušetria ďalšie trápenie tomu,ktorý by chcel byť svätý,lebo nevie byť sám sebou.Pretože nie je tragédiou priznať omyl či prešľap.Tragédiou je,keď niekto zotrváva na neobhájiteľnej pozícii a iným káže o pravde,slušnosti či morálke.

Z parlamentného Andreja nebude svätý Andrej.Možno bude rád,ak si naňho vôbec niekto spomenie a v nejakej inej súvislosti,než s jeho neslávne známymi jazykovými “klenotmi” či povestným zatĺkaním za každú cenu.Možno mu to nikto nepovedal,len hrubá vrstva klamstva a pokrytectva spoľahlivo skryje všetky zásluhy … a kabát z blata nikoho nenadchne.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

Hungary Migrant Tunnels

Zlodeja v Ríme zasypal tunel, ktorý si hĺbil. Vyslobodili ho až hasiči

14.08.2022 16:52

Muž ostal uväznený v hĺbke asi šesť metrov osem hodín. Tunel, ktorý kriminalisti objavili, viedol z opusteného obchodu smerom k neďalekej banke.

rakva Tomka v Košiciach

Pozostatky kardinála Tomka sú v Košiciach, posledné zbohom bude v utorok

14.08.2022 16:45

Posledné zbohom mu dajú veriaci v utorok o 11. hodine v Dóme sv. Alžbety.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661511x
Priemerná čítanosť článkov: 3598x

Autor blogu