Založ si blog

Predvolebný puch . .. z každého kúta vanie

Sľuby sa valia na voliča z každej strany,a každý chce len jedno – spravodlivosť pre všetkých lotrov.Okrem vlastných … vtedy akosi zrak zlyháva.

Sociálne siete sú dnes zaplavené hnevom spravodlivých,ktorým stačil nový kabát a hneď si všimli diery … v starom.Napríklad opakované raňajočky svojho bývalého šéfa s dnes súdeným podnikateľom (a dávno predtým známym členom mafiánskych zoznamov).Zrejme vymenili sklá v okuliaroch … 🤥

Nepochybne sme všetci obeťami niekoho a niečoho.Napríklad “rovnosti” pri uchádzaní o verejné funkcie.Ak nie je adept členom partokracie,bratom,synom alebo zaťom mocných,má smolu.Akurát … uchádzať sa môže.Teda … jasné,máme tu aj nejaké “nezávislé osobnosti”.Cha-chá,kto potrebuje pre svoju kandidatúru politickú stranu,je asi tak nezávislý,ako je vlk – vegetariánom. 🤥 Možno by sa mali opýtať svojich predchodcov,ako dlho boli “nezávislí” a aké reálne možnosti mali na naplnenie svojich predstáv.

Škoda všetkých spomínať.Márne dodnes čakám na to,ako bude predseda parlamentu žalovať na súde tých,ktorí spochybnili jeho prácu na banskobystrickej univerzite.Po napuchnutých rečiach a svaloch ostalo ticho.Určite dobre vie,prečo.Práve jeho éra vo funkcii predsedu parlamentu je dostatočným dôvodom na odchod smerom – smetisko politických dejín. 👎

Na rovnakú adresu patria aj jeho súputnici.Či už sociálne naladený expremiér,alebo služobne najstarší politik z južného Slovenska.Vlastne,ak by to malo byť spravodlivé,muselo by ich odprevadiť celé súčasné osadenstvo parlamentu,bez výnimky.

Zvýšenie materskej alebo zrušenie diaľničného mýta … tomu teda hovorím “žrádlo”

Keď tečie zúfalcovi do topánok,vidí všade blbcov.Pretože naozaj len blbec môže naletieť niečomu podobnému.Podpora rodiny je zo strany štátu desaťročia na úbohej úrovni a nič na tom nezmení zúfalá žobračenka pred voľbami 2020.Zrušenie mýta je populistické opatrenie,nastavené tak,aby bol dostatok času na jeho zrušenie z oprávnených dôvodov.Proste politický podvod na voličovi.🤥

Ach a nech nezabudnem na hrdých antifašistov.Presne tých,ktorým vadia verbálni obdivovatelia čistej rasy,ale vôbec im nevadia vrahovia v háve spojencov,ktorí behajú po svete s dymiacou pištoľou a na príkaz svojho pána sveta vraždia každého,kto sa vzoprie ich záujmom.Áno,treba tvrdo bojovať proti rasizmu či fašizmu,ale rovnako aj proti štátnemu terorizmu – a človek,ktorý si podá ruku či vymení objatie so spojencom s krvavými paprčami,si zaslúži jediné – verejné opľutie … škoda,že už nemáme pranier.

Čo dodať?Kto volí zlo,nemá právo na sťažnosti …

 

Samozvanci a nefunkčný parlament

19.02.2020

Kde neplatia zákony a pravidlá,tam sedia v parlamente samozvanci a blokujú jeho činnosť.Prečo ? Práve preto,že je beztrestne možné,aby počas funkčného obdobia prezliekol poslanec kabát a viac »

Elektromobilita je (dnes) marketingový blud !

19.02.2020

Híkanie a prevracanie očí v úžase nad elektromobilmi skončí presne vo chvíli,keď začne pragmatické uvažovanie a nielen nad ich využitím,ale aj tým,čo všetko užívanie “elektroauta” viac »

Nepoučení (mafiou) budú sedieť (ako mafiáni)?

07.02.2020

Keby sledovali slovenskí mafiáni rôzne dokumenty o mafii,možno by dnes nesedeli. Základnou zásadou známych mafiánskych klanov bol život v tme.Teda tam,kde nedosvietili svetlá reflektorov médií viac »

dieťa, mlieko, dojčenie

Danone upozorňuje na nález lariev parazitického červa v ich dojčenskom mlieku

28.02.2020 12:55

Firma takto reagovala na trestné oznámenie podané rodičmi z Bretónska, ktorých vtedy trojmesačná dcéra niekoľko dní po požití tohto mlieka vyvracala šesť centimetrov dlhého parazitického červa.

POPE-ABUSE/SECRECY

Pápež František zo zdravotných dôvodov zrušil svoj oficiálny program

28.02.2020 12:13

Vo vyhlásení Vatikánu sa nespresňuje, aký je momentálny zdravotný stav 83-ročného pápeža. Vo štvrtok však on sám oznámil, že je zdravotne mierne indisponovaný.

Viktor Orbán

Treba rátať s vlnou migrantov, reagoval Orbán na správy z Turecka

28.02.2020 11:15

Orbán v reakcii na správy z Turecka o utečencoch: Treba rátať s vlnou migrantov.

Boris Johnson

Londýn hrozí tvrdým rozchodom s EÚ

28.02.2020 11:00

Ide do tuhého. Rokovania o budúcej obchodnej dohode medzi EÚ a Britániou budú tvrdšie ako rokovania o brexitovej zmluve.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,112
Celková čítanosť: 6075329x
Priemerná čítanosť článkov: 2877x

Autor blogu